Brumbilq
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brumbilq

Тра-ла-ла :)
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Приятелство?

Go down 
+3
Аня.
Dulce_Amargo
Flawless
7 posters
АвторСъобщение
Flawless
Admin
Admin
Flawless


Female
Брой мнения : 1372
Age : 29
Местожителство : where the nightmares are real.
Tитли : Най-голям шантавел
Най-печената админка
Най-велик художник на извънземни
Най-изразяваш емоциите си
Най-депресарски настроения

Registration date : 10.09.2008

Приятелство? Empty
ПисанеЗаглавие: Приятелство?   Приятелство? Icon_minitimeНед Дек 21, 2008 6:00 pm

Може ли според вас да има само приятелство между момиче и момче?Ако да - защо,и ако не - пак защо.
Върнете се в началото Go down
Flawless
Admin
Admin
Flawless


Female
Брой мнения : 1372
Age : 29
Местожителство : where the nightmares are real.
Tитли : Най-голям шантавел
Най-печената админка
Най-велик художник на извънземни
Най-изразяваш емоциите си
Най-депресарски настроения

Registration date : 10.09.2008

Приятелство? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство?   Приятелство? Icon_minitimeНед Дек 21, 2008 9:19 pm

Мисля,че може да има.Лично аз разчитам повече на момчетата,отколкото на момичетата.Просто повечето момичета биха ти забили нож в гърба,докато не можеш да се скараш с едно момче за друго момче,освен ако не е гей.
Върнете се в началото Go down
Dulce_Amargo
Идиотче под прикритие
Идиотче под прикритие
Dulce_Amargo


Female
Брой мнения : 39
Age : 27
Местожителство : В слънчогледа на музиката =)
Холик : Творческа личност =)
Tитли : Никакви о.О
Registration date : 22.12.2008

Приятелство? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство?   Приятелство? Icon_minitimeПон Дек 22, 2008 9:00 pm

Ест,че има!И тва може би ще е едно от най-добрите ти приятелства..Щото момчетата просто такива лицемери и клюкари..и толкова отмъстителни.Аз лично имам мн приятели момчета,които супер мн разчитат на мен и никога нищо не са ми казвали.Е,ествено не можше без момиче-тя просто те разбира за теми дето момчето не може.Според мен трябва да имаш и от двете :]
Върнете се в началото Go down
http://school.4forum.biz/
Аня.
willow
Аня.


Female
Брой мнения : 3923
Age : 29
Холик : Всякакъв ^^
Tитли : Най-смахнат
Най-странен
Най-слънчев потребител
Най-засмян
Най-голям лигльо
Най-голям злобар
Най-голям бунтар
Най-болен мозък
Най-превзет

Registration date : 10.09.2008

Приятелство? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство?   Приятелство? Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 8:56 am

Разбира се, че може да има приятелтво с момче. И аз имам приятели момчета. Ама те са повече като... за разтоварване. Успяват да те извадят от досадните мисли и се забавляваш с тях...
Винаги съм твърдяла, че момчетата са много по-забавни от момичетата и винаги знаят как да си правят кефа.
.т.о.ч.к.а
Върнете се в началото Go down
http://www.harrypotterfans.yourme.net
Nevska
Хипопотам с фибички
Хипопотам с фибички
Nevska


Female
Брой мнения : 176
Age : 29
Местожителство : Монтана.
Холик : Месохолик *-*
Tитли : Най-готин хелоуински профил
Registration date : 10.04.2009

Приятелство? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство?   Приятелство? Icon_minitimeПет Апр 10, 2009 10:04 pm

Йъп и тук. Доди ис май бестестестестест френд евъ! Радвам се че е ненормал... ии да... много се караме с него... ама минава унд после пак се хилим. Веднъж докато се люляхме на люлките в градинатъ забелязахме че когато говорим спокойно люлките ни се разминават, а когато почнахме да се караме те се изравниха о.О
Та... с него когато се караме сме на една вълна...
Върнете се в началото Go down
Crazy_lazy_ladyyy
Конска въшка
Конска въшка
Crazy_lazy_ladyyy


Брой мнения : 95
Местожителство : Зад бастуна на дядо рзъъ.
Tитли : Никакви о.О
Registration date : 30.03.2009

Приятелство? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство?   Приятелство? Icon_minitimeПет Апр 10, 2009 11:48 pm

Ми да...даже аз мога да разчитам повече на моите момчета приятели от колкото на приятелките ми...Доста се смеем с тях и излизаме всеки ден...даже едиин от тях ми се води бест фриенд..Да може да има приятелство между момиче и момче..зависи от хората..
Върнете се в началото Go down
reni1105
Новак с цайси
Новак с цайси
reni1105


Female
Брой мнения : 27
Age : 28
Tитли : Никакви о.О
Registration date : 23.06.2009

Приятелство? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство?   Приятелство? Icon_minitimeСря Юни 24, 2009 8:51 pm

определено може да има приятелство между момче и момиче
момчетата наистина те разбират и някакси не те водят като конкуренция докато момичетата винаги могат да ти забият нож в гърба
е на мен най-добрите ми приятелки са момичета но има и момчето с които се разбираме страхотно
естесвено че на може да имаш само момчета за приятели де
има някои неща които примерно не моиш да споделиш с момче затова ти трябва момиче
аз напълно се доверявам на приятелите си макар че в миналото доста са ми забивали нож в гърба а момчетата никога
Върнете се в началото Go down
tsveti
Идиотче под прикритие
Идиотче под прикритие
tsveti


Female
Брой мнения : 44
Age : 29
Местожителство : Някъде далече от Земята и изобщо от Слънчвата система
Холик : Здрачохолик, Сладкохолик, Еметохолик, Лудохолик, Алкохолик, Шизофреник
Tитли : Никакви о.О
Registration date : 18.05.2009

Приятелство? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство?   Приятелство? Icon_minitimeСря Юни 24, 2009 9:02 pm

Да и аз мисля, че приятелство между момиче и момче може де има. Даже има едно момче от бившият ми клас с което даже още си споделяме някои работи. Но все пак момичетата не могат да дружат само с момчета. Трябват им дружки, за да си говорят за мода, филми и любов....
Лично моите приятелки са незаменими!!! Четири супер момичета, с които се разбираме идеално. Даже аз ги чувствам повече като сестри отколкото като просто приятелки.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Приятелство? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство?   Приятелство? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Приятелство?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Brumbilq :: Нататък... :: Бъбрилня ^^-
Идете на: