Brumbilq
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brumbilq

Тра-ла-ла :)
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Doctor Who

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Greeny
Pandalover.
Pandalover.



Male
Брой мнения : 4100
Age : 29
Холик : Зеленохолик, Мързелохолик, Хелоуинохолик...
Tитли : Будилник на форума ^^
Най-активен
Най-депресарски настроения
Най-голям лакомник
Най-превзет

Registration date : 13.09.2008

Doctor Who Empty
ПисанеЗаглавие: Doctor Who   Doctor Who Icon_minitimeСъб Май 29, 2010 2:15 pm

„Доктор Кой“ е научно-фантастичен телевизионен сериал продуциран от BBC. Разказва за приключенията на мистериозен пътник във времето наречен "Доктора", който пътува с кораба си "ВИОИВК". Сериалът е записан в рекордите на Гинес като най-дълго излъчвания научно-фантастичен сериал в света.
Оригиналните серии са 26 сезона и се излъчват от 1963 до 1989 г. През 1996 е направен телевизионен филм, който е трябвало да бъде пилотен за нови епизоди, но те не са били произведени. "Доктор Кой" се връща на екран през 2005 продуциран от BBC с копродуцент CBC. В края на 2008 г. се излъчи специален коледен епизод, а през 2009 още 4 специални, след които Дейвид Тенант ще напусне сериала и ще бъде заменен от Мат Смит. Пълният 5-ти сезон ще бъде излъчен през 2010 година. В началото на 2010, още преди излъчването на 5-ти сезон, BBC продължават сериала с 6-ти сезон.
Върнете се в началото Go down
~ Sunshine ~
Синя чехла шампион
Синя чехла шампион
~ Sunshine ~


Female
Брой мнения : 230
Age : 29
Местожителство : - кутия с боички -
Tитли : Никакви о.О
Registration date : 03.03.2010

Doctor Who Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Doctor Who   Doctor Who Icon_minitimeВто Юли 27, 2010 4:11 pm

Как така никой не е коментирал :OOO

Доктор ху рокс <3 Режи вени и троши зъби <33333
Дейвид няма да го преживея :< Обаче и Мат се справя прекрасно (nod) Въпреки че малко имитира лудостта на Дейвид oO Което е яко!
Да отбележа, че Лин ми отговори грешно на реторичния въпрос! Естествено, че Роуз, Лин!!!
Искам още Роуз. Ама всъщност и Ейми ме устройва. (джинджъъъъъъ)
Любими серии много, всъщност май почти всички oO
*отива да си издири списъка с любими серии*


The empty child и съответно The Doctor dances.
Беше доста страшно, но пък в The poison sky, когато Докторът беше с противогаза:
- What do u think, Doctor?
- Are u my mummy?
(rofl)
Bad Wolf също беше невероятен, заедно с The parting of the ways, заедно с регенерацията
The girl in the fireplace, където много се надразних на Доктора, но ще го преживее.
The impossible planet и The Satan Pit ми са любими серии изобщо <3
Smith & Jones. Марта и Доктора бяха страшен екип ^^
Human nature, изобщо няма какво да обяснявам - всичко беше толкова вълшебно в тая серия. poor Marta.
Blink. Тоест Don't blink ;d И ангелите <333
The Sound of drums, Last of the time lords. Любими изобщо. И най-добрия край на сезон.
The fires of Pompeii <3 Много красива атмосфера.
The Doctor's daughter. От една страна заради дъщерята, от друга заради края ;s, от трета заради Джо Демпси <3
Turn Left. Turn Right. Дона е н-е-з-а-м-е-н-и-м-а. Сценария беше оплетен, Роуз <33 , всичко се получи прекрасно. (чак сега обърнах внимание как звучи самото име xD)
The Stolen Earth/ Journey's End. И момента, когато Роуз тича към Доктора. И..и... ;( Да.

Любим спешъл: The Waters of Mars - велико. Но края беше доста тежък. Може би затова ми хареса... понеже все пак Доктора греши, което го прави още по-...човек. А фактът, че се върна, беше немислим, след всичко, през което мина без да се опълчва на правила за каквато и да е намеса... просто не вярвах, че ще го направи. Но съм горда <3
Иии End of time. без коментар.


Деъмн, станна дълго xD

О.б.и.ч.а.м.Д.о.к.т.о.р.Х.у. !!!
Върнете се в началото Go down
 
Doctor Who
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Brumbilq :: Нататък... :: Бъбрилня ^^ :: Тиливизур :: Сериали-
Идете на: