Brumbilq
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brumbilq

Тра-ла-ла :)
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Я разкажете, разкажете ^^

Go down 
+4
Mi.
Жуфи
M'key
Аня.
8 posters
АвторСъобщение
Аня.
willow
Аня.


Female
Брой мнения : 3923
Age : 29
Холик : Всякакъв ^^
Tитли : Най-смахнат
Най-странен
Най-слънчев потребител
Най-засмян
Най-голям лигльо
Най-голям злобар
Най-голям бунтар
Най-болен мозък
Най-превзет

Registration date : 10.09.2008

Я разкажете, разкажете ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Я разкажете, разкажете ^^   Я разкажете, разкажете ^^ Icon_minitimeПон Сеп 15, 2008 4:52 pm

Та... как мина първия ви ден?!
Зайчета, похрупахте ли си моркови?
Тук разкажете как е минал първият ви учебен ден. ^^ Нищо не спестявайте. ^^
Върнете се в началото Go down
http://www.harrypotterfans.yourme.net
M'key
Идиотче под прикритие
Идиотче под прикритие
M'key


Female
Брой мнения : 43
Age : 29
Tитли : Никакви о.О
Registration date : 13.09.2008

Я разкажете, разкажете ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я разкажете, разкажете ^^   Я разкажете, разкажете ^^ Icon_minitimeПон Сеп 15, 2008 7:18 pm

Ахм Ами да видим....Тъй като за първи път 8-ми подготвителен се кача в голямата смяна мина хме под бальонитеееееееееее :113: Ъм... после после... се качихме в даскалото...дъра-бъра ...Класа ми е странен О.о Ъъъм после изпушихме и оттам започна забавата.Някво стаанаха едни скандали някви супер яки... :113: Ммм Някво с едно момче дет се познаваме от два дена ни запознават днеска поне 5 пъти :072: :113: Но иначе беше голям Фън...
По едно време както си вървя ми се обажда тъпия куриер да си взема учебници...Газз до нас ...Направооо :1521s: Бът деня си кърти май... Утре 5 часа ама не си спомням програма xD И май тряяше да си носим и учебници :Р
Та така след моята дълга и широка проява очаквам някойй друг ^^.
Върнете се в началото Go down
Жуфи
Бръмбихолик
Бръмбихолик
Жуфи


Брой мнения : 527
Tитли : Най-използващ емотиконки
Registration date : 12.09.2008

Я разкажете, разкажете ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я разкажете, разкажете ^^   Я разкажете, разкажете ^^ Icon_minitimeПон Сеп 15, 2008 7:51 pm

Беше адски забавно!
Отивам аз зад училище и гледам - НИКОЙ от нашия клас. xD .. освен Петър. И почнах да вървя наляво-надясно и да чакам някой.. После се появи Станислава. Каза, че не можела да ме познае 0.о Пооосле се появи Мънито и аз изкрещях "ВИИИИЖ, МЪНИТО!!"
След тва дойдоха и другите и се наредихме, уж, там където трябваше, ама стояхме на мястото на 7-ми Въ, а ние сме Бъ xD
През цялото време беше много смешно и забавно и .. накрая всичко свърши и си записахме програмата за утре и всички тръгнаха нанякъде.
Аз, Доника и Мънито вървяхме заедно. А Доника е УЖАСНО забавен човек и не можех да вървя от смях, заболя ме корема и щях да припадна пред входа на училището. xDD
След това с Доника обиколихме комплекса 2-3 пъти и кръстихме всички котки/кучета/хора - Скоти. xD Ииииии говорихме с Каси ... xD Ииии ... крещяхме "СКОТИИИИИИИИИИ!" xDDDd
Една в магазина ме помисли за ненормална.. xD
ИИи .. после .. пак обикаляхме .. и се прибрах към 11 и нещо. о.х
ДОБСИ Е ЗАРЯЗАЛ МИЛОТОБС! xDDDDDDDDDD
Даа...


П.П. СКОТИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ. xDDDDDDD


Edit:
[20:54:22] Aneurysm каза: вървим ние
[20:54:24] Aneurysm каза: ии
[20:54:30] Aneurysm каза: гледаме едно куче стои на поляната
[20:54:32] Aneurysm каза: и тя вика
[20:54:41] Aneurysm каза: Въъ, тва как на гледа, най-мноо да ни нападне
[20:55:03] Aneurysm каза: И тя почна да размахва бутилката с водата и да вика "Имам минерална вода и мога да я използвам!"
[20:55:19] Aneurysm каза: и аз "Аз пък имам химикалка!" и почнах да търся химикалката из джобовете си
[20:55:36] [JB] P. Sawyer каза: (rofl)
[20:55:37] Aneurysm каза: и като я изкарах тя падна под един автобус *беше спрял до тротоара*
[20:55:41] Aneurysm каза: (rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)
[20:55:47] [JB] P. Sawyer каза: (rofl)(rofl)
[20:55:48] Aneurysm каза: ииии
[20:55:49] Aneurysm каза: после
[20:55:54] Aneurysm каза: пак срещнахме кучето
[20:55:57] Aneurysm каза: и аз викам:
[20:56:04] Aneurysm каза: Ааа, женско е! Ще го кръстяя ... Скоти!
[20:56:07] Aneurysm каза: (rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)
[20:56:20] Aneurysm каза: и оттам нататък сички се казваха Скоти
[20:56:21] Aneurysm каза: (rofl)
[20:56:28] [JB] P. Sawyer каза: (smirk)
[20:56:48] Aneurysm каза: Доника вика: Виж една симпатична черна котка.
[20:56:51] Aneurysm каза: и аз : СКОТИИИИИИИИИИИИИИИ!
[20:56:56] Aneurysm каза: xDDDDDD
[20:57:06] [JB] P. Sawyer каза: (sun)
Върнете се в началото Go down
Mi.
Melody.
Melody.



Female
Брой мнения : 823
Age : 31
Местожителство : Дъ мидъл ъф дъ мидъл ъф ноууеър
Холик : Шоколадохолик, Потърохолик, Манджохолик
Tитли : Най-велик художник на извънземни
Най-забавен
Най-ийвъл майнд

Registration date : 18.09.2008

Я разкажете, разкажете ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я разкажете, разкажете ^^   Я разкажете, разкажете ^^ Icon_minitimeПет Сеп 19, 2008 2:49 pm

Маааааалко няколко дена след първия учебен ден, ама какво да направя като се регнах вчера... :bounce 2:
Тааа... Беше толкова тъпо, че даже беше смешно... Първо- обичайните каканижения, речи и тем подобни... (омг, кмета беше в даскало `престорна истерия`)
Послее... започнаха дреебнитее даа рецитираат, пеяят и такива нещица... (това, че половината не се чуваха порати кьопаво озвучаване няма да коментирам)
Върха на сладоледа беше, когато се появиха "приказните герои" Шрек и Фиона да посрещнат горките първокласници... Фиона чак мене успя да стресира, а за малките не знам :113:
И послее... Ходихме на кафе.
И да. Това беше хЗ
Адски вълнуващо :bounce 2:
Върнете се в началото Go down
http://www.nenormali-v-daistvie.freeforumlife.com
Саги
Бръмбихолик
Бръмбихолик
Саги


Female
Брой мнения : 302
Age : 28
Tитли : Никакви о.О
Registration date : 12.09.2008

Я разкажете, разкажете ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я разкажете, разкажете ^^   Я разкажете, разкажете ^^ Icon_minitimeПет Сеп 19, 2008 6:51 pm

*Задава сеее* Здрасти..Ъъ..как мина, еми нормално, значи първо в 7:30 отидох у една фр да се праим с още една фр, направихме се 8:30 тръгнахме от тях и аз отидох до нас да си взема чантата, а те отидоха до цветарският магазин за букети, купиха си ги и потеглихме ..стигнахме в даскалото, там беше класът, застанахме при тях, след тва се появи класната и вървяхме след нея xD ..Наредихме се и гледахме как се изнасят речи, стихотворения.. Много вълнуващо 'ирония' ..и..влязохме, раздадоха ни китапите, програмата записахме и отидохме на заведение, там ядох пържени картоФки <3, пих кола и след тва си отидохме.....ииии..ъ..май да ...тва беше..ди енд.. хД
Върнете се в началото Go down
Ло ^^
Бръмнал грамофон на извънземни шарени червеи,потомци на слоновете с чорапи
Бръмнал грамофон на извънземни шарени червеи,потомци на слоновете с чорапи
Ло ^^


Female
Брой мнения : 520
Age : 27
Местожителство : На планетата Бръм О.о
Tитли : Будилник на форума ^^
Най-активен

Registration date : 11.09.2008

Я разкажете, разкажете ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я разкажете, разкажете ^^   Я разкажете, разкажете ^^ Icon_minitimeСъб Сеп 20, 2008 9:26 am

И аз така малко със закъснение:
Начи алармата ме събуди в 7 и трябвашее да стана,да се измия,облека,да си отвържа плитките (станах супер къдрава).След тва отидох до даскало.Обувките ми бяха големи затва ходих като пингвин...И там срещнах госпожата и отидох с готовност до микрофона (понеже бях водеща *изтъпява*).Та нали казах си речта.Всички ме слушаха*обърнете внимание* и тъкъъъъ........ отидохме до класната стая,госпожата там казваше някви глупости за учебници,смени,даде ни програмата и учебниците...След това там се сбогувахме,бъбрихме си малко и си тръгнах...и да...ди енд...Ама иначе беше забавно *сън*
Върнете се в началото Go down
Flawless
Admin
Admin
Flawless


Female
Брой мнения : 1372
Age : 29
Местожителство : where the nightmares are real.
Tитли : Най-голям шантавел
Най-печената админка
Най-велик художник на извънземни
Най-изразяваш емоциите си
Най-депресарски настроения

Registration date : 10.09.2008

Я разкажете, разкажете ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я разкажете, разкажете ^^   Я разкажете, разкажете ^^ Icon_minitimeСъб Сеп 27, 2008 10:18 pm

Аз се сетих кога да пиша,да.Но по-добре късно отколкото никога о.О
Значиии станах рано,за да се приготвя и излязохме с майка ми...да.Изпуснахме автобуса,понеже тя не искаше да тича,разбира се.Таа,чакахме,аз видях един от стария клас и се качихме.Пътувахме час и половина в някакво адско задръстване.Реших да сляза едн спирка по-рано и да ходя пеша,защото не ми се чакаше тролея и пак в задръстване...И така,пътувах с кракомобила,което ми отне още половин час.Станаха 2 часа път.Влязох вътре и взех,че се загубих.След като намерих класната стая,влязох с вече разпадащ се букет,"връчих" го на класната и седнах до Мими,с която пак сме в един клас.Всички бяха някакви сдухани,никой не говореше и беше супер тъпо.И какво стана...дадоха ни учебниците,които тежаха цял тон!А.к.а 3 учебника и 4 учебни тетрадки...после ни дадоха и четвъртия...После разбира се никъде не ходихме и си тръгнахме.Та...така мина първия учебен ден.За щастие класа се оказа печен и се разбираме.Много яко xD
Върнете се в началото Go down
жабче ^^
Новак с цайси
Новак с цайси
жабче ^^


Female
Брой мнения : 14
Age : 31
Местожителство : блатото x__o
Tитли : Никакви о.О
Registration date : 02.10.2008

Я разкажете, разкажете ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я разкажете, разкажете ^^   Я разкажете, разкажете ^^ Icon_minitimeПет Окт 03, 2008 8:20 pm

Та и аз ще се разпиша тук. :rolleyes: Малко късно,ама още го помня той дъждовен ден.
Всичко започна с една тъпа аларма в 7 часа.И представете си,нямаше вода.Вечерта бях решила да се изкъпя сутринта и да ходя у една фр да ми издуха косата.Става аз 7 часа да изключа алармата,траснах си главата в прозореца и видях,че вали.Първата ми реакция беше псувня.И запътих се към банята и какво няма вода-*цензура*.Не ме питайте как се изкъпах,но го направих.Та до 8 и нещо бяхме готови с моята фр,и да звъним на такси да отидем до гимназията,btw заек съм.Та не си намерихме такси,и майка ми се принуди да ида да ни взима.Боже дъжд ли беше чудо ли беше.
Мм като горд заек получих морков,не един.И отгоре на всичко ни извинкваха по имена o.O Представяте ли си,10/11/12 клас и аз позвам почти всички и излизам аз и ми казват името.Беше ужасно :s Но няма значение,класната ни е пич <33 Баба е на един мой бивш съученик.Та ни държаха за глупости един час,и после тръгнахме по кафета,по центъра,по пицарий,а дъжда не спира.Два пъти паднах в две различни кафета.Очуках си обувките,като им загубих и капачките на тока,отделно си заебах някъде телефона.Една добра душа ми го намерила.Пари изгубих,цапнах в локва.Бяхме доста голяма компания,набутахме се в една градинка най-големия порой и се лигавихме,пък и бурята ни хвана.Общо взето беше яко.После цялата бях прогизнала и болна.На кой косата падна,на кой грима се разтече. o__o луда му работа.
Върнете се в началото Go down
Аня.
willow
Аня.


Female
Брой мнения : 3923
Age : 29
Холик : Всякакъв ^^
Tитли : Най-смахнат
Най-странен
Най-слънчев потребител
Най-засмян
Най-голям лигльо
Най-голям злобар
Най-голям бунтар
Най-болен мозък
Най-превзет

Registration date : 10.09.2008

Я разкажете, разкажете ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я разкажете, разкажете ^^   Я разкажете, разкажете ^^ Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 9:39 pm

lock
Върнете се в началото Go down
http://www.harrypotterfans.yourme.net
Sponsored content





Я разкажете, разкажете ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я разкажете, разкажете ^^   Я разкажете, разкажете ^^ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Я разкажете, разкажете ^^
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Brumbilq :: Бля - Бля :: Кощче =P-
Идете на: