Brumbilq
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brumbilq

Тра-ла-ла :)
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Лексикон *конски копита*

Go down 
+15
Ди Ъпчих
EmyLee
kanarce
Gunslinger^^
^Kiss_of_the_Sun^
s0urchery
baru
Ka7ia
Greeny
Аня.
pot1r4y
PerfectInsanity**
Dark_Queen
*DeNNi*
Ло ^^
19 posters
АвторСъобщение
Ло ^^
Бръмнал грамофон на извънземни шарени червеи,потомци на слоновете с чорапи
Бръмнал грамофон на извънземни шарени червеи,потомци на слоновете с чорапи
Ло ^^


Female
Брой мнения : 520
Age : 27
Местожителство : На планетата Бръм О.о
Tитли : Будилник на форума ^^
Най-активен

Registration date : 11.09.2008

Лексикон *конски копита* Empty
ПисанеЗаглавие: Лексикон *конски копита*   Лексикон *конски копита* Icon_minitimeПет Окт 03, 2008 3:01 pm

Име:
Прякор:
Години:
Град:
В кой клас си?
Къде учиш?
Любим предмет?
Омразен предмет?
Учиш ли чужд език и какъв?
Хоби?
Спортуваш ли нещо?
Имаш ли си домашен любимец?
Каква музика слушаш?
Любима група?
Любима песен?
Любим певец?
Любима певица?
Любим филм?
Любим сериал?
Любим актьор?
Любима компютърна игра?
Какъв телефон имаш?
Как купонясвате?
Каква е ключовата дума за един як купон?
Имате ли любим спорт?
От кой отбор сте?
Любим футболист?
Skype?
ICQ?
Имаш ли си гадже?
Обичам:
Мразя:
Любимо цвете?
Изневерявали ли сте някога?
Любим сайт?
Любима марка кола?
Суеверна/суеверен ли си?
Цвят на очите?
Ръст?
Цвят на косата?
Последна клюка,която чу?
Любим стил за обличане?
Любимо място?
Любима напитка?
Любима храна?
Удряли ли сте шамар?
Харесвате ли някого тайничко?
Моята мечта е:
Любим сезон:
Любим ден от седмицата?
Първата целувка?
Любимо списание?
Любима книга?
Любим писател/писателка?
Любимо стихотворение:
Любим виц?
Как си представяре вашия партньор?
Какво мислите за приятелството?
А за любовта?
Какво според вас е животът?
Какво ще направите ако смъртният ви враг ви целуне?
Защо все пак живеете?
Вярвате ли в духове,призраци,извънземни и т.н.
Имали ли сте въшки?
Обичате ли да мечтаете?
Смятате ли че мечтите са изпълними?
Страх ли ви е от нещо?
Защо?
Какво мислите за възрастните?
Какво е отношението ви с тях?
Ако се влюбите, бихте ли го признали пред себе си?
Вашето мото?
Бихте ли сменили пола си? Защо?
Какво ще направите, ако сте мулитмилиардер?
Какво ще направите, као ви отвлече мафията?
Обичате ли животните?
А малките деца?
Държите ли се естествено пред човека, когото обичате?
Чувствали ли сте се някога излишен? Кога и защо?
Къде най често може да би срещне човек?
Замисляли ли сте се някога върху смисъла на живота? До какъв извод стигнахте?
Имате ли своя компания?
Държите ли на нея?
Какъв не искате да бъдете?
Какво или кой ви вбесява най-много?
Идеалист ли сте?
Какви хора харесвате?
Можете ли да си внушите всичко?
Завиждате ли на някого? На каго и защо?
Обичате ли негрите или сте расист?
Обичате ли да си похапвате?
Мразите ли някого? Кого и защо?
Какво бихте предпочели: да излъжете или да премълчите?
Какво правите с враговете си - съюзявате се с тях или ги премахвате?
Опитвате ли се да подражавате на някого? На кого и защо?
Коя е любимата ви държава?
Можете ли да пазите тайна?
Какво значи търпение? Имате ли го?
Смятате ли се за много отворен?
Как сте със самочувствието?
Имате ли комплекс за молоценност? А мания за величие?
Харесвате ли името си?
Какво ще направите, ако сте завързан за железопътна релса, а влакът идва?
Искрен ли сте с хората?
Бихте ли се превъзпитали?
Преценявате ли хората от пръв поглед?
Често ли грешите в преценките си?
Знаете ли нещо, което никой друг не знае?
Ако някой ви каже, че ви мрази, как бихте постъпили?
Мислите ли и за утрешния ден?
Какво мислите за доносниците?
А за подмазвачите?
Какво според вас е лъжата?
Бихте ли сменили стар приятел за нов?
Какво търсите в хората: доброто или лошото?
Бихте ли сменили родителите си?
Бихте ли казали на някого нещо, което не трябва да му казвате?
Бихте ли намразили човека, който ви каже, че ви обича?
Някога били ли сте истински нещастен? Кога и защо?
Бихте ли направили всичко за приятел?
Случвало ли се е да предадете приятел?
Пихте ли пропушили или вече пушите? Защо?
Какво мислите за алкохола и наркотиците?
Какво мислите за противоположния пол?
Как бихте постъпили, ако гаджето ви изневери?
Винаги ли държите на дадената дума?
Според вас какво е да си нахален?
Мислите ли че можете да бъдем приятели (с мен, GoodPerson). Защо?
Честно ли отговорихте на въпросите (тук поне бъдете честни)?
Защо се заехте да отговаряте?

Лигави въпроси:
Обичате ли ХЛЕБАРКИИИ?
Как предпочитате динозавърското?
Искате ли да се запознаете с въшките?
Обичате ли извънземните?
Какви кламери предпочитате?
А листчета?
Кабърчета?
Харесвате ли кукли БАРБИИИИИ?
Искате ли да ви отвлече извънземно?
А да се влюбите в четирикрако?
Обичаш ли да ровиш в контейнера?
Искаш ли да станеш мангал сериен убиец?
Искаш ли да целунеш жаба?
Какви пантофи предпочиташ?
Избери: Синя чехла шампион или побеснял охлюв патагонец?
Психо патка или психо крава?
Попитай нещо някой:
В кого предпочиташ да се влюбиш:
Овца
Крава
Коза
Прасе
какво предпочиташ:
Ябълка с червей или червей с ябълка?
Харесваш ли изгнили круши?
Как се казва последната бълха,с която се запозна?
Какво искаш да станеш като пораснеш?
А какво си сега?
В кое даскало учиш-за червеи или за стоножки?
Колко чифта крака имаш?


По-късно ще допълвам още въпроси.....
Върнете се в началото Go down
*DeNNi*
Идиотче под прикритие
Идиотче под прикритие
*DeNNi*


Female
Брой мнения : 42
Age : 28
Местожителство : **Destination Unknown**
Холик : тофифихолик...does that count???
Tитли : Никакви о.О
Registration date : 27.10.2008

Лексикон *конски копита* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон *конски копита*   Лексикон *конски копита* Icon_minitimeВто Окт 28, 2008 12:51 am

Име: ДенницаПрякор: Дени, Ден, Деннннннннни
Години:13
Град: Димитровград (ака Чалгатаун)
В кой клас си? 7 "а" ама ние сме само една единствена пралелчъцъ, тъй 4еее...само седми!Къде учиш? в нааай-якуто даскалууу *доколкото даскалото може да е якуу* ПМГ "Иван Вазов"
Любим предмет? хммм...АНГЛИЙСКИ, литература, изобразително, математика, химия???*отскоро е, та не знам съвсем* история, биология*не ме изпитват и няма да уча до края на годинатаа*география *не ме бива, ама г-жата кърти* оххх....имаме велики преподаватели, всички ми харесват, но ме мързи да гледам=> да учъ, та не са ми точно пък ЛЮБИМИ!!!Омразен предмет? ФИЗИЧЕСКООО *гледа лошо*Учиш ли чужд език и какъв? АНГЛИЙСКИИИИ!!!! ИН ЛЪВ УИТ ИТ!
Хоби? Четене, БЪРБОРЕНЕ, досаждане на скучните, нормални хора, хрупане на маретки, солетки и всякакви подобни, включително сладкорийките!, интернет *итс а хоби!*размотаването със страхотните ми, вилуики приятели!!!Спортуваш ли нещо? мбахахахахахааа...това отговаря ли на въпроса, или просто да кажа НЕЕЕЕЕ!!!!Имаш ли си домашен любимец? Имах два стайни тавански паяка преди две години и половина, ала след половин час тати дойде и им развали гейският парад...все още скърбя...Каква музика слушаш? Рок, готик метал, каквато ме кефи, когато ми скимне ;)
Любима група? Евънесънс, Трий дейс грейс, Трий доорс даун, Дъ размус
Любима песен? Хмм...по няколко на гореизброените групи
Любим певец? Адам Гонтиер, може биии...а може би не!Любима певица? Ейми Лий, ъф корс!Любим филм? Доста сааа...но, може биии, "властелинът на пръстените"??? "карибски пиратии"??? Мдам, те са...май...Любим сериал? Охх, обожавам комедийните сериалчета от типа на "двама мъже и половина" изобщо фокс лайф съм я залюбила страшно!! Да не говорим за бтв *когато не дават някви мизерни сапунки* и АЙ ЕКС ЕН *където си зяпам "Доктор Хаус" и "анатомията на Грей" на воляяяЛюбим актьор?Хмм...доста са, ноо...може биии Джони Деп...да..не??? Хмм...Любима компютърна игра? СИМСААА!!! :) Само за това ставам...толкова съм зле, че ползвам чийтове за пасианса :)
Какъв телефон имаш? Загубих си моя (който бе6е як) и оттогава съм с на ба6тата праисторическият сийменс Как купонясвате? Като пенсионери!! В парка на някоя пейка...бърборещи и клюкарещи! Или танцуваме по коридорите, спим една в друга *по къщите...стана странно...* иии с телефона на доби припяваме фалшивооо!!!Куфеем по между4асията, прайм си разходки до магазинчетата без да купуваме ни6то, учим в часа по биология*когато НАС не ни изпитват* за другите предмети, хилим се, СПОРЯЯЯ!!!!Каква е ключовата дума за един як купон? АЗ!!! Бзк...може би "музика"?!? Въпреки че ако хората са страхотни, купонът винаги върви!Имате ли любим спорт? СПОРТА СЪКС, но вероятно фигурно пързаляне или художествена гимнастика...От кой отбор сте? Хахаха...Аз.Не.Гледам.Спорта.Любим футболист? МБАХАХА!!! Може би Бербатов*само него знам...личи ли ми*
Skype? marin4evi1 *не се хилете много*ICQ? ТЪПНЯЯ!!!
Имаш ли си гадже? Мбахахааа...докато си говоря сама, какво ще прави горкото мом4е?!? Не, нямам
Обичам: ЛЕЛЕЕ..не ме подлагайте на това мъчение...Оххх...вие си го поискахте:
Цветята; синият цвят; ВЕЛИКИТЕ ШАПШАСАЛИ ХОРА; добрите книги; излети сред природата; колкото и да не обичам да си го признавам-обичам да си ходя в Котел*там съм родена* Изобщо цялото това място с невероятната природа и дъхавата гора...ОБИЧАМ ГО, колкото и невъобразимо скучно да е; шоколадът; плодовете; солети, марети, кубети; ХРАНАТА изобщо; компютърът; верните ми, истински приятели!! ДЪЛБОК поклон към всички вас, които сте толкова по-страхотни от мен *щом аз съм ви избирала..какви други да сте?*; дъвки орбит с диня; мляко с какао; слънчева светлина в иначе мрачен месец; бялата ми поличка, която ме кара да изглеждам по-слаба..странно, нали; семейството*колкото и скапани и да им казвам че са*; пастелитее; двете ми кутии почти неизползвани моливи; училище*да, колкото и скапани и ужасни да са тъпите домашни, миговете с приятелите са страшно безценни..хваща ме носталгията по УЖАСНИЯ ми клас още от сега*; лунна светлина; морето, особено ако съм при братовчедка ми в бургас, щото и нея мн я обичам; да си мечтая; да наблюдавам нещо продължително време; да се запознавам с нови, интересни хора; да пея..но НЕ мога да пея; да пиша...да пиша мога; да рисувам..нямам таланта на тати, но...; да майсторя разни идиотски неща, които няма да влязат в полза никога и на никого; да декорирам; да спяяяяя<---ама мн обичам; да танцувам; ТОФИФИ<---тия бонбони са ми наркотика..страшно скъп, ужасно вкусен наркотик, бих казала; да зяпам влюбени двойки и да им се хиля глупаво; да си гушкам най-голямото плюшено мече, да СПОРЯЯЯ!!!<---винаги печеля, да ходя на екскурзии, да печеля състезания...по английски...и математика *по математика рядко*...и по литература; да ближа близалки, ледени сокчета, сладолед; да връзвам дръжките на черешките с език като рекламата на водка "Флирт"<----брат4едката от Бургас ме нау4и...ШИ РОКС...Лъв ю, Сисеее; да командоооряяя *опитвам се да не го правя де*; да малтретирам сестра ми*горкото лапе*; снегът; дъждъът; дъгата; фонтана в парка, на който лятото редовно се мокрим; люлеещите се столове в стаята мии; очите ми и т.н и т.н.
Мразя: Идиотките-чалгарки в моя клас, чиято представа за спор е да ти кажат: "на ми са отваряй маа"; нещата, към които съм алергична; момчета, които не разбират от намеци, че не са твой тип *да, мой тип определено не са такива загубеняци-тъпанари, изглеждащи ужасно и страшно досадни*неща, които ти скапват настроението; неща, или по-то4но хора, които се опитват да ти подобрят настроението, ставайки досадни, когато НЕ искаш да си в добро настроение, а искаш да мизерстваш; преписвачи, които не ти дават да препишеш, когато ти си в преписваческо настроение; тъпото студено, облачно време; гадните безброй предмети и купищата домашни; БОЛЕСТИТЕ<---боледувам много...в момента ПАК съм болна; прекалено хърбавите момичета из даскало; нахаканите момичета из..класа ми, които имат прекалено много самучувствие...без покритие, уви!; домашните задължения; задълженията изобщо; лигавите любовните романи; смотаните, безсмислени сериали, наречени ТЕЛЕНОВЕЛИ; българските млади актьори и актриси, които НЕ СТРУВАТ!!!; долнопробни мизерни филмчета от руски произход по БНТ; трита чифта дънки дето майка ми е решила да ми купи сама...голяма грешка...кофти са и няма да ги нося и т.н. и т.н.
Любимо цвете? ъммм..роза, теменужка, кокиче...обичам цветятаИзневерявали ли сте някога? Нем...нямало е на кой!Любим сайт? ЪЪЪ...тука вече ме хванаа...ютуб, куизила, стардол *не се смейте* и т.н. и т.н.Любима марка кола? Ъм...намерихте кой да питате..ще избера не6то лъскаво--->порше, мерцедесСуеверна/суеверен ли си? НЕ!
Цвят на очите? СиничкиРъст? Много малко...стълба за килима виждали ли сте...1.57 или 1.58..Цвят на косата? кестенява с медни отблясъциПоследна клюка,която чу? Че гаджето на възлюбения на моята най-добра приятелка му изневерява с неизвестен обект от мъжки пол....от преди два дена ;)
Любим стил за обличане? Моят собственЛюбимо място? Котел...
Любима напитка? Спрайт, Кола, сокчета Куинс
Любима храна? ОХООО....тофифи, пържени картофи, шоколаааад, ГЪБИИ, пица, супа топчета, пълнени чушкии, паржоли...всичко с месо де, зеленчуции и плодове <3Удряли ли сте шамар? Да!
Харесвате ли някого тайничко? Амии...голяма съм блейка и дори не знам дали го харесвам тайничко...или не...та, не съм сигурна!Моята мечта е: Да продължа да мечтая...
Любим сезон: Лятоо<3, Зима<3, Есен <3, Пролет <3 => ВСИЧКИИИЛюбим ден от седмицата? петък *категорична съм, но идея си нямам защоо*Първата целувка? Тралалааа...още чакаммЛюбимо списание? БРАВО *да живее доби, дет си го купува и ме оставя да й го мачкам вкъщи след това*Любима книга? Хари Потър, Властелинът на пръстените, Ерагон, Тримата мускетари, дневниците на Джорджия Никълсън *велико тийн четиво*, Туайлайт серията, Граф или бръснар и т.н. и т.н.Любим писател/писателка? Дж. К. Роулинг...Хари потър=книгите на детството ми!Любимо стихотворение: Ъъъъъъ...да!Любим виц? Охооо....аз ръся под път и над път простотии и са по-велики от повечето вицове..ала, глава празна, пък леглото ме приканва...
Как си представяре вашия партньор? Охооооо...мечтите са по моята част-Сини очи, тъмна коса, топла усмивка, забавен, чаровен, малко по-уравновесен от мен и по-нормален и търпелив, че да ме търпи, умен, да ме обича повече отколкото аз него*въъ, аз съм много злааа* за да ме глеееези...и да е свестен, а не като тия загубеняци в моя клас, дето...хааайде да не я отварям тази тема!!Какво мислите за приятелството? Едно от най-важните неща на света, без което животът ми би бил 100% по-жалък и около 70% по-безопасен...ЛЪВ Ю, май диър фриендс!!!!А за любовта? От странични наблюдения-наистина красиво и искрено чувство, влюбените двойки са ужасно сладки!Какво според вас е животът? Ехх, сега вече парацетамолът спря да действа...животът еее...какъвто си го направиш?!? Охх, дървена философия съкс! Животът е нещо често недооценено...и да си го призная и аз не го оценявам особено, ама пък съм само на 13!Какво ще направите ако смъртният ви враг ви целуне? Дааа...враговете ми едва ли биха тръгнали да ме целуват, освен ако не са станали бързо и ефикасно лесбийк...е, тогава вече ще стане лошо!Защо все пак живеете? Приятели, училище, мизерно или светло бъдеще, любов?!?, мечти, желания, стремежи, очаквания, близки, самата красота на живота...Вярвате ли в духове,призраци,извънземни и т.н. Ъъъ..не!
Имали ли сте въшки? Мне...моята коса винаги е била дълга и когато в детската градина тръгна епидемия от въшки наще ме прибраха вкъщи за седмица, щото иначе...кофтиии
Обичате ли да мечтаете? Охооо...специализирана съм ;)Смятате ли че мечтите са изпълними? Определено!!Страх ли ви е от нещо? Мдам..някакви глуупави тийнейджърски тъпотии, които никой не би желал да слуша...Защо? Еми, както наще викат че аз "съм в трудна възраст"...дъртаци!Какво мислите за възрастните? Благодарна съм им...все пак нашите родители са открили огънят и са създали поколение *т.е. НАС* докато са бягали от динозаврите от пещера на пещера!! Бзк...възрастните са възрастни...на моменти досадни, на моменти забавни...абе, хваща ги критическата и това е!!!Какво е отношението ви с тях? Мбаххаха..спорове...но днес нее!!! Нямашеее! *чувствах се гузна, че съм такава издънка* По принцип съм мн честна с тях, ама не споделям, ако не ме питат...добро дети съм и тва е!Ако се влюбите, бихте ли го признали пред себе си? Хъъ...не...честно, не!
Вашето мото? Нямам...глупави, тривиални мотота!Бихте ли сменили пола си? Защо? Мбахаха...не! Еми, харесва ми да съм момиче...
Какво ще направите, ако сте мулитмилиардер? Ще си купувам каквото си поискам без да се ограничавам и ще си осигуря бъдещето.Какво ще направите, као ви отвлече мафията? МБАХАХА...тати ще ги ступа преди да мога да направя не6то *тати е шеф на криминалната полиция в димитровград* :)Обичате ли животните? Мне, не особено..сладки са са гушкане, но искат прекалено мн грижи и са страшно ТЪПИИИ!А малките деца? НЕ! Те са битер животните...мам едно лапе вкъщи...нервира ме и ме кара да се превръщам в не6то като майка ми-" не прави това, не пипай онова, прибери дрехите, изчисти си бюрото"...стресиращо!!Държите ли се естествено пред човека, когото обичате? Хъъ...пред приятелите ми ли? Естествено, че да!
Върнете се в началото Go down
Dark_Queen
Побеснял охлюв-патагонец
Побеснял охлюв-патагонец
Dark_Queen


Female
Брой мнения : 241
Age : 27
Местожителство : In the Magic world
Tитли : Никакви о.О
Registration date : 03.10.2008

Лексикон *конски копита* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон *конски копита*   Лексикон *конски копита* Icon_minitimeПон Ное 03, 2008 7:10 pm

Име: Николета aki
Прякор: Ники, Никс
Години: 12
Град: Хасково
В кой клас си? VІ а
Къде учиш? В СОУ "Св. Паисий Хилендарски"
Любим предмет? География
Омразен предмет? Човекът и природата (по новата програма xD)
Учиш ли чужд език и какъв? Да. Английски.
Хоби? Ъмиии...
Спортуваш ли нещо? Ако танците са спорт...
Имаш ли си домашен любимец? Не :(
Каква музика слушаш? Рок, Хаус, R&B
Любима група? Мноооогоооо са
Любима песен? И те са много
Любим певец? И те
Любима певица? Риана и Аврил
Любим филм? Още повече са
Любим сериал? Не гледам сапунки
Любим актьор? Ъм ддз
Любима компютърна игра? о.О Много са
Какъв телефон имаш? Нокиа
Как купонясвате? С приятели
Каква е ключовата дума за един як купон? Момчета и приятели
Имате ли любим спорт? Плажен волейбол
От кой отбор сте? Левски
Любим футболист? Нямам
Skype? nikol_1110
ICQ? nikig или нещо такова. Не съм много сигурна вече почти не го ползвам...
Имаш ли си гадже? Лично е...
Обичам: Не ме карайте да пиша романи *умолява се на колене*
Мразя: ^^
Любимо цвете? Теменужка
Изневерявали ли сте някога? На кого о.О
Любим сайт? Оу много са
Любима марка кола? Незнам
Суеверна/суеверен ли си? Да
Цвят на очите? Сини
Ръст? 157 см
Цвят на косата? Светло кестеняв
Последна клюка,която чу? Че той не ме харесваа ;(
Любим стил за обличане? Спортно елегантния
Любимо място? Много са
Любима напитка? Кока кола
Любима храна? Рибни филета о.О
Удряли ли сте шамар? Дамз
Харесвате ли някого тайничко? Дам
Моята мечта е: Това е твърдее лично
Любим сезон: Пролет
Любим ден от седмицата? СЪбота
Първата целувка? Хъх...
Любимо списание? Хлапе
Любима книга? Хари Потър и разни други поредици
Любим писател/писателка? Нямам
Любимо стихотворение: Ноуп нямам
Любим виц? МНого са
Как си представяре вашия партньор? Хубав, мил, умен, силен
Какво мислите за приятелството? То е най-прекрасното нещо на света
А за любовта? Още по страхотна от приятелствово. Без нея животът е безмислен...
Какво според вас е животът? ЛюбоФф
Какво ще направите ако смъртният ви враг ви целуне? Ще го целуна и аз и ще го ритна
Защо все пак живеете? И аз това се чудя
Вярвате ли в духове,призраци,извънземни и т.н. Мхм
Имали ли сте въшки? Не
Обичате ли да мечтаете? Да
Смятате ли че мечтите са изпълними? Дам
Страх ли ви е от нещо? Не съм много сигурна
Защо? ...
Какво мислите за възрастните? Зависи за кои става дума
Какво е отношението ви с тях? С наште ли? Може да се каже, че е добро
Ако се влюбите, бихте ли го признали пред себе си? Зависи в кого съм се влюбила
Вашето мото? Прави каквото искаш. пък да става каквото ще!!!
Бихте ли сменили пола си? Защо? Неее!
Какво ще направите, ако сте мулитмилиардер? Тия въпроси са ми познати от някъде...
Какво ще направите, као ви отвлече мафията? Ще стана мафиотка
Обичате ли животните? Да
А малките деца? Не
Държите ли се естествено пред човека, когото обичате? ПОне се опитвам
Чувствали ли сте се някога излишен? Кога и защо? Да. Но не му е сега времето и мястото.
Къде най често може да би срещне човек? ПО това време в училище
Замисляли ли сте се някога върху смисъла на живота? До какъв извод стигнахте? Замисляла съм се, но не съм стигала до изводи и отговори на въпросите ми.
Имате ли своя компания? Да
Държите ли на нея? Да, много!
Какъв не искате да бъдете? Лъжкиня и досанда двуличница
Какво или кой ви вбесява най-много? Не му е сега времето и мястото
Идеалист ли сте? Не
Какви хора харесвате? Забвни
Можете ли да си внушите всичко? Не
Завиждате ли на някого? На каго и защо? Не, не съм завиждала и няма да завиждам
Обичате ли негрите или сте расист? Не съм расист
Обичате ли да си похапвате? Да
Мразите ли някого? Кого и защо? Мразя някого
Какво бихте предпочели: да излъжете или да премълчите? Да премъчла
Какво правите с враговете си - съюзявате се с тях или ги премахвате? Прмехвам ги от лицето на Земята
Опитвате ли се да подражавате на някого? На кого и защо? Не, имам си собствен стил.
Коя е любимата ви държава? Франция
Можете ли да пазите тайна? Да.
Какво значи търпение? Имате ли го? Аз съм най-нетърпеливия човек на Земята
Смятате ли се за много отворен? Не
Как сте със самочувствието?Порядъчно
Имате ли комплекс за молоценност? А мания за величие? Нито едното, нито другото.
Харесвате ли името си? Не.
Какво ще направите, ако сте завързан за железопътна релса, а влакът идва? Ще викам.
Искрен ли сте с хората? С тези, които се държат така с мен - да.
Бихте ли се превъзпитали? Не
Преценявате ли хората от пръв поглед? Да.
Често ли грешите в преценките си? Не.
Знаете ли нещо, което никой друг не знае? Да.
Ако някой ви каже, че ви мрази, как бихте постъпили? И аз щях да му кажа същото.
Мислите ли и за утрешния ден? Да
Какво мислите за доносниците? ...
А за подмазвачите? Да си мия косите по-често, че са им много мазни.
Какво според вас е лъжата? ...
Бихте ли сменили стар приятел за нов? Не!
Какво търсите в хората: доброто или лошото? Доброто, а после с времето откривам и лошото.
Бихте ли сменили родителите си? НЕЕЕ!
Бихте ли казали на някого нещо, което не трябва да му казвате? Не.
Бихте ли намразили човека, който ви каже, че ви обича? Зависи кой е този човек.
Някога били ли сте истински нещастен? Кога и защо? Да, но... лично е и това.
Бихте ли направили всичко за приятел? Да.
Случвало ли се е да предадете приятел? Не.
Пихте ли пропушили или вече пушите? Защо? Не пуша. И засега не мисля да започвам.
Какво мислите за алкохола и наркотиците? Всеки е човек все пак.
Какво мислите за противоположния пол? Нямам мнение.
Как бихте постъпили, ако гаджето ви изневери? Ще го зарежа.Винаги ли държите на дадената дума?Да.
Според вас какво е да си нахален? Много ми е трудно да давам такива обяснения.
Мислите ли че можете да бъдем приятели (с мен, GoodPerson). Защо? Да, можем.
Честно ли отговорихте на въпросите (тук поне бъдете честни)? Да
Защо се заехте да отговаряте? Обещах ти, Ло

Лигави въпроси:
Обичате ли ХЛЕБАРКИИИ? ДАААААА
Как предпочитате динозавърското? Печено на грил
Искате ли да се запознаете с въшките? Ама ние вече се познавамее!
Обичате ли извънземните? Те са ми първи приятели!
Какви кламери предпочитате? Цветните
А листчета? Чисто белите, офсет
Кабърчета? Ъм... и те да са шарени
Харесвате ли кукли БАРБИИИИИ? Нее
Искате ли да ви отвлече извънземно? Да, това е една от мечтите ми.
А да се влюбите в четирикрако? Не. Осмокраките ще ревнват.
Обичаш ли да ровиш в контейнера? не
Искаш ли да станеш мангал сериен убиец? Не, не искам. Аз членувам в КПМСУ (клум против мангалите сериини убиици)
Искаш ли да целунеш жаба? Ако се превърне в чаровен принц мечта да.
Какви пантофи предпочиташ? Пухкави и меки
Избери: Синя чехла шампион или побеснял охлюв патагонец? Синя чехла шампион
Психо патка или психо крава? Психо патка
Попитай нещо някой: Ло, на колко разбра, че 2 + 2 прави 56?
В кого предпочиташ да се влюбиш:
Овца
какво предпочиташ:
Ябълка с червей или червей с ябълка? Първото
Харесваш ли изгнили круши? Не
Как се казва последната бълха,с която се запозна? Бъхла
Какво искаш да станеш като пораснеш? Незнам още не съм решила
А какво си сега? Марсианец под прикритието на венерианец с маска на извънземмните динозаври патагнонци от Юпитер. :irule:
В кое даскало учиш-за червеи или за стоножки? За извънземни
Колко чифта крака имаш? Моите не са по чифтове.

Извинявам се за назадоволителните ми отговори. Както и за това, че половината ми отговори са болд, а останалите не. Домързя ме да ги направя всичките.
Върнете се в началото Go down
PerfectInsanity**
Новак с цайси
Новак с цайси
PerfectInsanity**


Female
Брой мнения : 3
Age : 30
Местожителство : Burgaaas :P
Tитли : Никакви о.О
Registration date : 08.11.2008

Лексикон *конски копита* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон *конски копита*   Лексикон *конски копита* Icon_minitimeСъб Ное 08, 2008 11:03 pm

Име:Силвия
Прякор: Лилянчету с потенцияла...(дълга история) :zxc:
Години:амм на 15
Град:Бургас :РРР
В кой клас си? Девети Д
Къде учиш? ПМГ"Академик Никола Обрешков" --интелигения..`хах,да бе..`
Любим предмет?Свободния!
Омразен предмет?Биология и математиката недолюбвам
Учиш ли чужд език и какъв?С екстрии-английски и немски
Хоби?Аммм....Да нареждам хората...
Спортуваш ли нещо?Иска ми се
Имаш ли си домашен любимец?Неее :crying:
Каква музика слушаш?Амии почти всякаква,като наблягам на метал...Никаква чалга!,а народна и класика също не слушам,но нямам нищо против тях
Любима група?Disturbed
Любима песен?Мнооого са
Любим певец?Много са
Любима певица?Амм и те
Любим филм?Карибски пирати,Убийствен пъзел,Подземен свят,Суийни Тод,Седем,Final fantasy-Advent children,Дядо прас,Цвета на магията.....
Любим сериал?Не съм по сериалите...Иначе Хаус къртиии!А и Шепот от отвъдното и Войната вкъщи
Любим актьор?Джони Деп
Любима компютърна игра?Дъ симс 2!
Какъв телефон имаш?Нокия 7373

Как купонясвате?
Каква е ключовата дума за един як купон?Яка компания
Имате ли любим спорт?Плуване
От кой отбор сте?ЦСК`не гледам футбол`
Любим футболист?Ама наистина не гледам!
Skype?Има го в профила миии
ICQ?Преди имах...
Имаш ли си гадже?Немм,ма ми се иска
Обичам:Зеленоо,приятелите ми,шоколад,морето,котки и мн др неща
Мразя:Дебили!
Любимо цвете?Орхидея
Изневерявали ли сте някога?Немм
Любим сайт?Девиантарт
Любима марка кола?БееМВе
Суеверна/суеверен ли си?Малко..
Цвят на очите?Зелен
Ръст?168 см
Цвят на косата?Руса`и са гордея пък`
Последна клюка,която чу?Амм не помня..Не сам по нлюките
Любим стил за обличане?Метал,но не са обличам така
Любимо място?Моста в Бс
Любима напитка?Кока-кола,Спрайт
Любима храна?Шоколад
Удряли ли сте шамар?Даааа`даста пъти,и не само шамари
Харесвате ли някого тайничко?Май да
Моята мечта е:Амиии не ми са споделя...
Любим сезон:Всички!
Любим ден от седмицата?Събота
Първата целувка?Амм не е имало такава...
Любимо списание?Браво
Любима книга?На прачет всички,Властелинът на пръстените,на Карл Май книгите
Любим писател/писателка?Тери Прачет`мъж е!`
Любимо стихотворение:Не чета мн мн стихотворения
Любим виц?За кексчетата:Две кексчета се пекат във фурна.Едното казва-Охх,много ми е горещо...Другото възкликва-Я,говорещо кексче!!!
Как си представяре вашия партньор?`Много дълго е описанието`Ще наблегна да е сравнително симпатичен,да не е Емо или фешйън,да е забавен,да има мярка и да има мозък...
Какво мислите за приятелството?Какво са кажа...За мен то е най-важното нещо
А за любовта?Мн важна,независимо дали те прави щастлив или страдащ.Без нея се чувствам непълноценна
Какво според вас е животът?Мн философки въпрос...
Какво ще направите ако смъртният ви враг ви целуне?Нямам такъв
Защо все пак живеете?Като разбера,ще ви кажа
Вярвате ли в духове,призраци,извънземни и т.н.Дааааа
Имали ли сте въшки?ЛОЛ,въпрос!Да
Обичате ли да мечтаете?Изключително много
Смятате ли че мечтите са изпълними?Зависи от мечтите...Трудно ще ми поникнат крила или ще се срещна със Смърт`Тери Прачет,Света на Диска и Смърт е мъж!`
Страх ли ви е от нещо?Да
Защо?...
Какво мислите за възрастните?Емиии
Какво е отношението ви с тях?Биваа
Ако се влюбите, бихте ли го признали пред себе си?Дамм ма трудно
Вашето мото?Не е точно определено....Може би е сбор от няколко
Бихте ли сменили пола си? Защо?Неее.Мъжете са зле!Пък и не бих свикнала с нещо допълнително в гащите си....
Какво ще направите, ако сте мулитмилиардер?Благотворителност,и ще си харча парите за мен и близки хора,няма да ги кътам кат скъперник,я!
Какво ще направите, као ви отвлече мафията?Ще се надявам да се озова при някой як тип и да зема да са превърна в Шефа!
Обичате ли животните?Даа
А малките деца?Зависи от детето
Държите ли се естествено пред човека, когото обичате?Мхмм
Чувствали ли сте се някога излишен? Кога и защо?Дааа!Сред хора,с които нямам какво да си кажа
Къде най често може да би срещне човек?Вкъщи...Амии по центъра.
Замисляли ли сте се някога върху смисъла на живота? До какъв извод стигнахте?Нямам време за такива дълбоки мисли`щот често се стига до вътрешен спор с близначката ми(зодията не е случайна)`
Имате ли своя компания?Дамм
Държите ли на нея?Приятелите от нея са всичко за мен!
Какъв не искате да бъдете?Предател
Какво или кой ви вбесява най-много?Дебилизма
Идеалист ли сте?Мии да
Какви хора харесвате?Които вярват в себе си и не са двулични...или дебили....
Можете ли да си внушите всичко?Нямам навик да си внушавам неща
Завиждате ли на някого? На каго и защо?Не
Обичате ли негрите или сте расист?Негрите ме кефят,но циганите НЕ
Обичате ли да си похапвате?ДА
Мразите ли някого? Кого и защо?Чак пък да мразя,някак ми е излишно.По скоро има хора дет ма дразнят или са ми безразлични
Какво бихте предпочели: да излъжете или да премълчите?Да премълча
Какво правите с враговете си - съюзявате се с тях или ги премахвате?Премахвам ги`Бреак апарт анд дивайд`
Опитвате ли се да подражавате на някого? На кого и защо?Не..
Коя е любимата ви държава?Япония,мн съм запалена по културата и езика
Можете ли да пазите тайна?Да
Какво значи търпение? Имате ли го?Умението да изчакаш най-подходящия момент!Не го притежавам,аз МРАЗЯ да чакам
Смятате ли се за много отворен?Неее`все пак съм тийн`
Как сте със самочувствието?Добре`АЙ РЛЗЗ`
Имате ли комплекс за молоценност? А мания за величие?Нито едното,ама имам един комплекс`ще си го запазя за себе си`
Харесвате ли името си?Много
Какво ще направите, ако сте завързан за железопътна релса, а влакът идва?`Ще извикам Цък Норис да ма спасиии`Ще се отвържа,нямам намеретие на умирам
Искрен ли сте с хората?С близките,аз не съм лесно доверчива
Бихте ли се превъзпитали?Амми да
Преценявате ли хората от пръв поглед?Старая се да не го правя,защото това е повърхностно
Често ли грешите в преценките си?понякога
Знаете ли нещо, което никой друг не знае?Дааа
Ако някой ви каже, че ви мрази, как бихте постъпили?Зависи кой е този Някой
Мислите ли и за утрешния ден?Старая се да не го правя
Какво мислите за доносниците?Дей съъък
А за подмазвачите?Дей сък ту
Какво според вас е лъжата?Понякога е нужна,но това е рядко срещано.Иначе лъжците ги ненавиждам
Бихте ли сменили стар приятел за нов?Никога.
Какво търсите в хората: доброто или лошото?Не въждам само в черно и бяло
Бихте ли сменили родителите си?Не....може да им се дразня понякога,ма са си моите дразнители
Бихте ли казали на някого нещо, което не трябва да му казвате?Зависи дали ще е добре за него и изобщо от обстоятелствата
Бихте ли намразили човека, който ви каже, че ви обича?Не
Някога били ли сте истински нещастен? Кога и защо?Да,но е доста лично
Бихте ли направили всичко за приятел?Да.
Случвало ли се е да предадете приятел?Мисля,че не
Пихте ли пропушили или вече пушите? Защо?Не пуша.Мразя дима.
Какво мислите за алкохола и наркотиците?Амии наркотиците са отвратителни ,а за алкохола-пия`ма не много`
Какво мислите за противоположния пол?Зависи от представителя,ма повечето са зле.
Как бихте постъпили, ако гаджето ви изневери?Мии не ми се е случвало`дося съм без гадже`
Винаги ли държите на дадената дума?ДА,мегаината съм в това отношение
Според вас какво е да си нахален?Мии в този свят за мен е необходимост
Мислите ли че можете да бъдем приятели (с мен, GoodPerson). Защо?Не те познавамм,нова съм
Честно ли отговорихте на въпросите (тук поне бъдете честни)?Да
Защо се заехте да отговаряте?
Заради останалите`е и нямах какво да правя,а е добър начин за опознаване`
Лигави въпроси:
Обичате ли ХЛЕБАРКИИИ?Неее,особено нащиии
Как предпочитате динозавърското?Печено,щот пърженото не е здравословно
Искате ли да се запознаете с въшките?Стига да не са мои или да станат моии
Обичате ли извънземните?Дааа ние сме приятели,оняя ден си пращахме светлинни сигнали чрез светкавицата на телефона
Какви кламери предпочитате?Цветни,правят красиви гривнички
А листчета?Ароматизирани за да си ги мириша
Кабърчета?Не използвам такива,ма ко може златни с диамантчета
Харесвате ли кукли БАРБИИИИИ?Преживях ги...
Искате ли да ви отвлече извънземно?Дааа би било яко
А да се влюбите в четирикрако?Не ,щот целувките не биха били приятни
Обичаш ли да ровиш в контейнера?Немм ма познавам едно момиче,дет толкова го обича,че живее в него
Искаш ли да станеш мангал сериен убиец?Йииуууу НО МАНГАЛС!
Искаш ли да целунеш жаба?Ко са превърне в Металист с мотор
Какви пантофи предпочиташ?Мекички с пухчета
Избери: или побеснял охлюв патагонец?Синя чехла шампион
или психо крава?Психо патка,че е с екстрии
Попитай нещо някой:Йоооо, Денн, как ги мислиш?
В кого предпочиташ да се влюбиш:
Овца
Крава
Коза
ПрасеКозаа да е от мойта раса
какво предпочиташ:
или червей с ябълка?Ябълка с червей
Харесваш ли изгнили круши?Дамм,страхотни са за замерване на хората от терасата!
Как се казва последната бълха,с която се запозна?Амм,отдавна беше,ма май Сахория
Какво искаш да станеш като пораснеш?По-голяма
А какво си сега?Азз в момента
В кое даскало учиш-за червеи или за стоножки?За червеи,щот са умните
Колко чифта крака имаш?само 1 ;[[[
Върнете се в началото Go down
pot1r4y
Психо Патка
Психо Патка
pot1r4y


Male
Брой мнения : 191
Age : 28
Холик : Потърохолик , Музикохолик , Чатохолик
Tитли : Никакви о.О
Registration date : 13.12.2008

Лексикон *конски копита* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон *конски копита*   Лексикон *конски копита* Icon_minitimeСря Яну 07, 2009 9:42 am

Име:Димитър ^^
Прякор:мамбо
Години:13
Град:Варна
В кой клас си?7
Къде учиш? ОУ"Захари Стоянов"
Любим предмет?Информационни о.О
Омразен предмет?Математика , История
Учиш ли чужд език и какъв?Английски ^^
Хоби?Комп , понякога книжки ^^
Спортуваш ли нещо?Нем
Имаш ли си домашен любимец?не ;(
Каква музика слушаш?R&B
Любима група?Pan!c(Nevada tan)
Любима песен?Basshunter-All I Ever Wanted
Любим певец?Basshunter
Любима певица?Avril Lavigne
Любим филм?ХП4
Любим сериал?Ъъъ Малкълм
Любим актьор?Ъъъ Даниел Радклиф ^^
Любима компютърна игра?Black Mirror
Какъв телефон имаш?SamsungE250
Как купонясвате?Ъъъ купонясвено
Каква е ключовата дума за един як купон?Музика ^^
Имате ли любим спорт?плуване , лека атлетика , гребане
От кой отбор сте?ЧЕРНО МОРЕ-ВАРНА-1913
Любим футболист?Сеск Фабергас
Skype?mambo1995
ICQ?не гознам xD
Имаш ли си гадже?Не
Обичам:^^
Мразя:vv
Любимо цвете?Пхах
Изневерявали ли сте някога?Не xD
Любим сайт?http://www.harrypotterfans.yourme.net
Любима марка кола?Toyota
Суеверна/суеверен ли си?-Не
Цвят на очите?кафяви
Ръст?163
Цвят на косата?Кестенява
Последна клюка,която чу?Не помня
Любим стил за обличане?Ддз
Любимо място?Ъъъъъъ
Любима напитка?Сок от кактус ^^
Любима храна?Джоб xD
Удряли ли сте шамар?нем
Харесвате ли някого тайничко?Ест
Моята мечта е:Ъъъъъъъъъ чакай да го измисляяяяяяяя........ами да отида в Австралия xD
Любим сезон:лято
Любим ден от седмицата?събота
Първата целувка?....
Любимо списание?Хм Браво?
Любима книга?ХП4
Любим писател/писателка?Дж.К.Роулинг
Любимо стихотворение:Хах
Любим виц?- Знаете ли как е “СПИН” на сръбски?
- УЗЗУ - Умрем да го заврем, заврем ли го умрем! ;]
Как си представяре вашия партньор?-Партньорски о.О
Какво мислите за приятелството?-Супер ^^
А за любовта?Още по-супер ^^
Какво според вас е животът?ами нещо живоено о.О
Какво ще направите ако смъртният ви враг ви целуне?Иууу зомби2
Защо все пак живеете?За да дразня зубърката от моя клас ^^
Вярвате ли в духове,призраци,извънземни и т.н.Само ж извънземни
Имали ли сте въшки?НЕЕЕЕЕЕЕ
Обичате ли да мечтаете?Мхм
Смятате ли че мечтите са изпълними?Да бе , да
Страх ли ви е от нещо?Да не падна от ръба на килима xD
Защо?Щото е мн високо о.О
Какво мислите за възрастните?Огранчени смотани идиоти ^^
Какво е отношението ви с тях?д/г
Ако се влюбите, бихте ли го признали пред себе си?Да
Вашето мото?Аз желая ^^
Бихте ли сменили пола си? Защо?Неееееееееееееееееее
Какво ще направите, ако сте мулитмилиардер?Ще си купя басейн ^^
Какво ще направите, као ви отвлече мафията?Ше ги сритам там където трябва о.О
Обичате ли животните?Дааааааааа
А малките деца?Малко са ми лигави....
Държите ли се естествено пред човека, когото обичате?Ъъ незнам xD
Чувствали ли сте се някога излишен? Кога и защо?Да , понякога страшно много.......
Къде най често може да би срещне човек?Пред компа ^^ и в мола ^^
Замисляли ли сте се някога върху смисъла на живота? До какъв извод стигнахте?Не
Имате ли своя компания?Мхм
Държите ли на нея?Мхм
Какъв не искате да бъдете?хм незнам
Какво или кой ви вбесява най-много?много са
Идеалист ли сте?не
Какви хора харесвате?предпочитам човеци о.О
Можете ли да си внушите всичко?Даааааа
Завиждате ли на някого? На каго и защо?Не
Обичате ли негрите или сте расист?Не ги обичам но не съм и расист
Обичате ли да си похапвате?Да
Мразите ли някого? Кого и защо?Да , мразя скапаната смотана ку*ва по Математика..
Какво бихте предпочели: да излъжете или да премълчите?Да премълча
Какво правите с враговете си - съюзявате се с тях или ги премахвате?..то е ясно
Опитвате ли се да подражавате на някого? На кого и защо?не
Коя е любимата ви държава?България над всичко!
Можете ли да пазите тайна?Да
Какво значи търпение? Имате ли го?Не особено
Смятате ли се за много отворен?Нее
Как сте със самочувствието?Зле
Имате ли комплекс за молоценност? А мания за величие?Да , не
Харесвате ли името си?Да
Какво ще направите, ако сте завързан за железопътна релса, а влакът идва?Ще крещя
Искрен ли сте с хората?Понякога да , понякога не
Бихте ли се превъзпитали?Не
Преценявате ли хората от пръв поглед?НЕ
Често ли грешите в преценките си?понякога
Знаете ли нещо, което никой друг не знае?Да
Ако някой ви каже, че ви мрази, как бихте постъпили?[цитирам себе си:е*и си майката е идиот]
Мислите ли и за утрешния ден?Амии утре е след днес ^^
Какво мислите за доносниците?Хм...
А за подмазвачите?Хмм.....
Какво според вас е лъжата?Не-истина
Бихте ли сменили стар приятел за нов?Не
Какво търсите в хората: доброто или лошото?Доброто ^^
Бихте ли сменили родителите си?Нееееееееееее
Бихте ли казали на някого нещо, което не трябва да му казвате?Да
Бихте ли намразили човека, който ви каже, че ви обича?Нееееее
Някога били ли сте истински нещастен? Кога и защо?Да , няма да казвам кога и защо!
Бихте ли направили всичко за приятел? баш всичко.....
Случвало ли се е да предадете приятел?НЕ
Пихте ли пропушили или вече пушите? Защо?о.О що за въпрос?
Какво мислите за алкохола и наркотиците?Иууу
Какво мислите за противоположния пол?Хм.
Как бихте постъпили, ако гаджето ви изневери?Мани са ма ку*во
Винаги ли държите на дадената дума?Да
Според вас какво е да си нахален?Да си не-скромен ^^
Мислите ли че можете да бъдем приятели (с мен, GoodPerson). Защо?Дам
Честно ли отговорихте на въпросите (тук поне бъдете честни)?мисля че да
Защо се заехте да отговаряте?нямам какво да правя

Лигави въпроси:
Обичате ли ХЛЕБАРКИИИ?Не
Как предпочитате динозавърското?Печено с картофки ^^
Искате ли да се запознаете с въшките?Не
Обичате ли извънземните?Да
Какви кламери предпочитате?Зелениииииииии ^^
А листчета?Шарении ^^
Кабърчета?Зелении ^^
Харесвате ли кукли БАРБИИИИИ?Нееееее
Искате ли да ви отвлече извънземно?Дам
А да се влюбите в четирикрако?Не
Обичаш ли да ровиш в контейнера?Не
Искаш ли да станеш мангал сериен убиец?НЕ
Искаш ли да целунеш жаба?НЕ
Какви пантофи предпочиташ?Крокодилски о.О
Избери: Синя чехла шампион или побеснял охлюв патагонец?1-вото
Психо патка или психо крава?психо-патка ^^
Попитай нещо някой:*някого! Амии Ти как си xD
В кого предпочиташ да се влюбиш:
Овца-в това ^^
Крава
Коза
Прасе
какво предпочиташ:
Ябълка с червей или червей с ябълка?-червей с ябълка ^^
Харесваш ли изгнили круши?Не
Как се казва последната бълха,с която се запозна?Бълхьо
Какво искаш да станеш като пораснеш?Аами хотелиер ^^
А какво си сега? Човек о.О
В кое даскало учиш-за червеи или за стоножки?Червеи ^^
Колко чифта крака имаш?1
Върнете се в началото Go down
Аня.
willow
Аня.


Female
Брой мнения : 3923
Age : 29
Холик : Всякакъв ^^
Tитли : Най-смахнат
Най-странен
Най-слънчев потребител
Най-засмян
Най-голям лигльо
Най-голям злобар
Най-голям бунтар
Най-болен мозък
Най-превзет

Registration date : 10.09.2008

Лексикон *конски копита* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон *конски копита*   Лексикон *конски копита* Icon_minitimeСъб Яну 17, 2009 7:08 pm

Митеееееееееееееееееееее, добре дошъл! (sun)
Върнете се в началото Go down
http://www.harrypotterfans.yourme.net
Greeny
Pandalover.
Pandalover.



Male
Брой мнения : 4100
Age : 29
Холик : Зеленохолик, Мързелохолик, Хелоуинохолик...
Tитли : Будилник на форума ^^
Най-активен
Най-депресарски настроения
Най-голям лакомник
Най-превзет

Registration date : 13.09.2008

Лексикон *конски копита* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон *конски копита*   Лексикон *конски копита* Icon_minitimeПон Авг 03, 2009 7:51 pm

Аз понеже умирам от скука и си нямам друга работа разбира се, пък и адски съм се променила от предишния път, като съм попълвала тватото, го попълвам пак.


Име:Хрис
Прякор: Ъъ ай донт хев ъ уан?
Години:14
Град:БургЪЗ
В кой клас си?-Вече 8....ама почти де
Къде учиш?-Св Св Кирил и Методий
Любим предмет?-Аа ъъ изобразително?Музика?Английски?
Омразен предмет?-Ъх, математика
Учиш ли чужд език и какъв?-Ай гес английски, ама не знам дали ще имам 3-ти език
Хоби?-Компютър, Радина....музика
Спортуваш ли нещо?-Ноупии
Имаш ли си домашен любимец?-Нях, имах едно паяче наскоро ееей толкова голямо...ама се наложи да го изведа от леглото ми пък то не искаше ии се наложи да го убия *рев*
Каква музика слушаш?-Алтърнътив, Рок, Пънк...
Любима група?-Three Days Grace, Thousand Foot Krutch, Good Charlotte, My Chemical Romance, Green Day, Sum 41, Evanescence ии ъ още има...
Любима песен?-Ту мени...дъх
Любим певец?-Мии сичките идоти от групите по горе
Любима певица?-Ъм...Ейми Лий...за сега само нея оценявам, макар че има и други ама ме мързи
Любим филм?-National Tresure, The Messengers ъъ енд мор, енд мор
Любим сериал?-...
Любим актьор?-Накълъс Кейдж...дпбър си е човека...Дженифър Гарнър
Любима компютърна игра?-СУПЕР КАРОВА ТУ ДЪ РЕСКЮ
Какъв телефон имаш?-Нокиа...неструшим
Как купонясвате?-Ъъъ аз не...купонясвам....не водя социален живот не че друго...
Каква е ключовата дума за един як купон?-Бира?
Имате ли любим спорт?-Ноуп
От кой отбор сте?-Зеления?
Любим футболист?-Никой?
Skype?-greeny626
ICQ?-нямъм
Имаш ли си гадже?-Нъц
Обичам:ох мани....Радина, Миша, Ми, Нес, Доди, Денни, Доби, Нели, Аня, Бу, Мимс, Дид, зеленото, огъня, водата, тъмните облаци, музиката, шоколада, сладоледа ъъ и ощя и ощя
Мразя:Евриуан...
Любимо цвете?-ай дон хев уън
Изневерявали ли сте някога?-Не
Любим сайт?-Бръмбиля...Нд....то тва не сайтова ама айде ся...
Любима марка кола?-Ъъъ ъъъъ Ъ
Суеверна/суеверен ли си?-Йъп...ама по-малко от преди
Цвят на очите?-Кафеви
Ръст?-1,76 (аз прекалено високо)
Цвят на косата?-Кестенява....предстоящо да бъде боядисана в черно
Последна клюка,която чу?-Ъм....аз не помни?
Любим стил за обличане?-Ай лайк дъ готик....бът ай донт дрес ин дис уей...
Любимо място?-Пред компа о.О
Любима напитка?-Кафе..кола...сок от кайсии<33
Любима храна?-Пължени калтофи...кисели краставички
Удряли ли сте шамар?-Йес йес
Харесвате ли някого тайничко?-Тц
Моята мечта е:Всъщност наскоро открих че нямам мечта...тъжно ама се преживява
Любим сезон:Есен...
Любим ден от седмицата?-Сряда енд Петък
Първата целувка?-Какво за нея?
Любимо списание?-Браво....? Хай клуб? Ня не обичам списания
Любима книга?-Децата от улица тряскаджийска
Любим писател/писателка?-Астрид Линдгрен
Любимо стихотворение:На пързалката
Любим виц?-Един за ина флегма и идин нервак *мързи я пише го*
Как си представяре вашия партньор?-*не може престави си го*
Какво мислите за приятелството?-То ценно
А за любовта?-Тя тъпа
Какво според вас е животът?-Ъъъ кръговрат...ор не знам...
Какво ще направите ако смъртният ви враг ви целуне?-Щее го сритам?
Защо все пак живеете?-Щото искам да знам какво може да стане?
Вярвате ли в духове,призраци,извънземни и т.н.-Йъп!
Имали ли сте въшки?-Мне
Обичате ли да мечтаете?-Ъхъ
Смятате ли че мечтите са изпълними?-Зависи от мечтите?
Страх ли ви е от нещо?-Не
Защо?-Щото тъка...
Какво мислите за възрастните?-Тъпи са
Какво е отношението ви с тях?-Каращо се...
Ако се влюбите, бихте ли го признали пред себе си?-Не мисля...
Вашето мото?-Зеленоооооо<33333
Бихте ли сменили пола си? Защо?-Мнее
Какво ще направите, ако сте мулитмилиардер?-Бих отишла на концерт наа всичко дето харесвам...
Какво ще направите, као ви отвлече мафията?-Че те са ми 1-ви приятели
Обичате ли животните?-Някои
А малките деца?-Не
Държите ли се естествено пред човека, когото обичате?-Ъхъ
Чувствали ли сте се някога излишен? Кога и защо?-Почти винаги о.О
Къде най често може да би срещне човек?-Пред компа
Замисляли ли сте се някога върху смисъла на живота? До какъв извод стигнахте?-Ъъ доста често ама ме мързи да си пиша 'изводите'
Имате ли своя компания?-Май?
Държите ли на нея?-Ай гесс
Какъв не искате да бъдете?-Розов
Какво или кой ви вбесява най-много?-Тъпите идиотски фйешънки
Идеалист ли сте?-Не
Какви хора харесвате?-Зелени, зелени
Можете ли да си внушите всичко?-Почти
Завиждате ли на някого? На каго и защо?-Не мисля
Обичате ли негрите или сте расист?-Обичам, обичам
Обичате ли да си похапвате?-Ъхъ ъхъ
Мразите ли някого? Кого и защо?-Всички...
Какво бихте предпочели: да излъжете или да премълчите?-Премълчаване
Какво правите с враговете си - съюзявате се с тях или ги премахвате?-Заебавам си
Опитвате ли се да подражавате на някого? На кого и защо?-Не
Коя е любимата ви държава?-Америка
Можете ли да пазите тайна?-Йеш
Какво значи търпение? Имате ли го?-Определено го нямам
Смятате ли се за много отворен?-Нъ
Как сте със самочувствието?-Ми...търсим го
Имате ли комплекс за молоценност? А мания за величие?-Никое...май
Харесвате ли името си?-Прекалено обикновенно
Какво ще направите, ако сте завързан за железопътна релса, а влакът идва?-Мии в следствие ще пукна?
Искрен ли сте с хората?-Почти винаги...
Бихте ли се превъзпитали?-Мне...хич не ми пука че съм простак *ухил*
Преценявате ли хората от пръв поглед?-Не съвсем
Често ли грешите в преценките си?-Ноупи
Знаете ли нещо, което никой друг не знае?-Мъхъ
Ако някой ви каже, че ви мрази, как бихте постъпили?-Аз преди това щего намразя *нод*
Мислите ли и за утрешния ден?-Зависи...ако е важен
Какво мислите за доносниците?-Не ми пука за тях...освен ако не доносничат за миня
А за подмазвачите?-Те тъпи
Какво според вас е лъжата?-Безсмислена...или болезнена
Бихте ли сменили стар приятел за нов?-Не?
Какво търсите в хората: доброто или лошото?-И двете?
Бихте ли сменили родителите си?-Йеш
Бихте ли казали на някого нещо, което не трябва да му казвате?-Да
Бихте ли намразили човека, който ви каже, че ви обича?-Нинам
Някога били ли сте истински нещастен? Кога и защо?-Ъъ май не
Бихте ли направили всичко за приятел?-За истински-да
Случвало ли се е да предадете приятел?-Май да...
Пихте ли пропушили или вече пушите? Защо?-Аз пробвало...ама било тъпо
Какво мислите за алкохола и наркотиците?-Те хубаво нещо
Какво мислите за противоположния пол?-Какво лошо за него
Как бихте постъпили, ако гаджето ви изневери?-Ще го гръмна...дъ
Винаги ли държите на дадената дума?-Да
Според вас какво е да си нахален?-Определение за мен
Мислите ли че можете да бъдем приятели (с мен, GoodPerson). Защо?-Да?
Честно ли отговорихте на въпросите (тук поне бъдете честни)?-Ъхъ ъхъ
Защо се заехте да отговаряте?-Щото ми е...скучно?

Лигави въпроси:
Обичате ли ХЛЕБАРКИИИ?-Аз такава *нод*
Как предпочитате динозавърското?-Препържено полято със сос
Искате ли да се запознаете с въшките?-Определено...аз съм им фенка..ще ги запозная съъъъс скакалците
Обичате ли извънземните?-Та те са ми първи приятели
Какви кламери предпочитате?-Зелени<333
А листчета?-И тях зелени<3
Кабърчета?-Пък тях остри
Харесвате ли кукли БАРБИИИИИ?-ОБОЖАВАМ Я<//////3
Искате ли да ви отвлече извънземно?-Мечта ми е...
А да се влюбите в четирикрако?-Ама аз съм си влюбена *гледа снимката на паячо окачена до монитора* то даже е 8 крако
Обичаш ли да ровиш в контейнера?-Мнее мирише
Искаш ли да станеш мангал сериен убиец?-ДАА ама не мангал-човек, и не убиец-подпалвач
Искаш ли да целунеш жаба?-Не...ще хвана краста
Какви пантофи предпочиташ?-Зелени<33
Избери: Синя чехла шампион или побеснял охлюв патагонец?-Охалчееее
Психо патка или психо крава?-Психо крава *нод*
Попитай нещо някой:Кой ти е любимия цвят?
В кого предпочиташ да се влюбиш:
Овца
Крава-крава ит ис
Коза
Прасе
какво предпочиташ:
Ябълка с червей или червей с ябълка?-червей с червей?
Харесваш ли изгнили круши?-Предпочитам нектарини
Как се казва последната бълха,с която се запозна?-Пйешо
Какво искаш да станеш като пораснеш?-Убиец...подпалвач....хапач
А какво си сега?-само подпалввач и хапач
В кое даскало учиш-за червеи или за стоножки?-За калинки х.х
Колко чифта крака имаш?-16...
Бай бай
Върнете се в началото Go down
Ka7ia
Новак с цайси
Новак с цайси
Ka7ia


Female
Брой мнения : 9
Age : 31
Местожителство : Somewhere over the rainbow
Tитли : Никакви о.О
Registration date : 08.08.2009

Лексикон *конски копита* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон *конски копита*   Лексикон *конски копита* Icon_minitimeНед Авг 09, 2009 1:48 pm

Име: Катя
Прякор: Катю,Кат,Цербер :D
Години: almost 17
Град: Смолян
В кой клас си? 11
Къде учиш? ПГИ "Карл Маркс"
Любим предмет? Английски,БЕЛ
Омразен предмет? Счетоводство на предприятието,ПАЕ
Учиш ли чужд език и какъв? Дам,английски и испански
Хоби? Латиноамерикански танци
Спортуваш ли нещо? Латиноамерикански танци
Имаш ли си домашен любимец? да,коте
Каква музика слушаш? хубава :P
Любима група? Muse,Gorillaz,Skillet, Billy Talent, Collective soul, Koko Von Napoo, The Prodigy, The Black Ghosts, and so on...
Любима песен? Falling inside the black, Dare, Supermassive black hole, Time is running out, Spitfire ...
Любим певец? Serj Tankian и некви други :D
Любима певица? мм не се сещам в момента
Любим филм? като пропуснем Здрач,мога да кажа : "Пътуване в Европа", "The Unborn" и The Uninvited ... :)
Любим сериал? оооо,определено "Двама мъже и половина".
Любим актьор? Робърт Патинсън, Джони Деп и Антъни Хопкинс
Любима компютърна игра? омг...
Какъв телефон имаш? Nokia
Как купонясвате? с приятели, навън или в апартамент,с музика,ядене и пиене :D
Каква е ключовата дума за един як купон? няма ключови думи,всичко е до компанията :)
Имате ли любим спорт? да, фигурно пързаляне
От кой отбор сте? Цески
Любим футболист? ***
Skype? Имам,да :D katiu_peace
ICQ? мне
Имаш ли си гадже? да
Обичам: такааааа :D това ще е дълго. Ами обичам семейството си,музиката,приятелите си,Петър,Дикас,Слънчев бряг,шума на вълните,пясък,басейни,лятото,котетата,кученцата, лаптопа ми,гривни,обеци,гердани,сребро,Swarovski, Куба, небето, красивите хора, есета, Бойчо Огнянов, книгите, порцелан,лилавия цвят, мирис на ванилия и гора сутрин, студен дъжд по кожата,мускус, африкански инструменти, неща ръчна изработка, разни лепенки,значки, обичам смислените неща,Terranova,Fallen, слънчеви очила, да си лакирам ноктите в тъмно лилаво :D, Париж, Матрьошки,лиготията,магнитчета за хладилник, да се снимам ... о не,омръзна ми :D
Мразя: хората. И математиката. И Добрикова :D
Любимо цвете? Гербер
Изневерявали ли сте някога? Да. И беше грешка,от която си взех поука
Любим сайт? Myspace и Facebook. И Photobucket.
Любима марка кола? BMW X6
Суеверна/суеверен ли си? мхм
Цвят на очите? Зелен. Понякога бие на жълто,защото е много светло зелено :)
Ръст? 172
Цвят на косата? Руса
Последна клюка,която чу? Че Иван си има бебе и не иска да се жени за майката на детето :D
Любим стил за обличане? Моя си :D
Любимо място? Каскадите
Любима напитка? Бяло Фрапе
Любима храна? пържени картофи и рачени пръчици :D
Удряли ли сте шамар? мда
Харесвате ли някого тайничко? не
Моята мечта е: нещо тайничко :D
Любим сезон: лято
Любим ден от седмицата? Сряда
Първата целувка? беше в 6ти клас :D
Любимо списание? Cosmopolitan
Любима книга? Мартин Идън
Любим писател/писателка? хм... трудна работа
Любимо стихотворение: Открих звезда на Владимир Башев
Любим виц? нямам :)
Как си представяре вашия партньор? Красив,умен,богат,мил,грижовен,с чувство за хумор... this kind of banal stuff ...
Какво мислите за приятелството? нещо приказно
А за любовта? не съществува
Какво според вас е животът? нещо гадно
Какво ще направите ако смъртният ви враг ви целуне? ще го попитам защо
Защо все пак живеете? за да слушам музика :D
Вярвате ли в духове,призраци,извънземни и т.н. - да и във вампири също
Имали ли сте въшки? - не мисля
Обичате ли да мечтаете?- обожавам
Смятате ли че мечтите са изпълними? зависи кои
Страх ли ви е от нещо? да,от тъмното
Защо? защото може някой да дебне иззад ъгъла :D
Какво мислите за възрастните? нищо не разбират...
Какво е отношението ви с тях? странно
Ако се влюбите, бихте ли го признали пред себе си? да,естествено. Аз съм си най-добрата приятелка,ако не споделя на себе си,даже и на Виктория няма да мога да кажа :D
Вашето мото? Всичко ще бъде наред накрая. Ако не е наред,значи това не е края :)
Бихте ли сменили пола си? Защо? Не бих,харесва ми да съм момиче,да ми плащат сметката в заведението и да ми отварят вратата :D
Какво ще направите, ако сте мулитмилиардер? много хубави неща.
Какво ще направите, као ви отвлече мафията? че за какво съм им?
Обичате ли животните? да,много
А малките деца? не,бляк :D
Държите ли се естествено пред човека, когото обичате? да,ако не му харесва,да се оправя :D
Чувствали ли сте се някога излишен? Кога и защо? ммм,не си спомням да съм се чувствала излишна...
Къде най често може да би срещне човек? в скайп :D
Замисляли ли сте се някога върху смисъла на живота? До какъв извод стигнахте? до под кривата круша. Човек се ражда,живее и умира. Баси тъпнята.
Имате ли своя компания? Да,че кой няма?
Държите ли на нея? Много ясно :)
Какъв не искате да бъдете? Лицемерка и човек без чувство за такт,без чувство за ритъм иии досада. Не искам да съм човек,зад чийто гръб хората говорят :)
Какво или кой ви вбесява най-много? Селяндурското поведение и хора без чувство за ритъм :D
Идеалист ли сте? Да и това понякога много ми пречи
Какви хора харесвате? Искренни,самоуважаващи се,забавни. Харесвам умните хора.
Можете ли да си внушите всичко? О,да,мога за секунди да влезна във филма :)
Завиждате ли на някого? На каго и защо? На някого,който е постигнал повече от мен. Не е злобна завист,просто се надъхвам :)
Обичате ли негрите или сте расист? Обичам ги,те също са хора
Обичате ли да си похапвате? Обожавам
Мразите ли някого? Кого и защо? Мразя,да. Кого ли? Това ще го запазя за себе си.
Какво бихте предпочели: да излъжете или да премълчите? Да премълча.
Какво правите с враговете си - съюзявате се с тях или ги премахвате? Премахвам.
Опитвате ли се да подражавате на някого? На кого и защо? Обичам да съм себе си. Трябва човека много да ме е впечатлил,за да му подражавам,но досега не съм срещнала такъв човек.
Коя е любимата ви държава? Куба.
Можете ли да пазите тайна? Да.
Какво значи търпение? Имате ли го? Търпение е да можеш да чакаш автобус :D без да се изнервяш. Имам го,да.
Смятате ли се за много отворен? Не. Ако си много отворен става течение :D
Как сте със самочувствието? Ами добре,не се оплаквам,благодаря :D
Имате ли комплекс за молоценност? А мания за величие? Имам комплекси,ама си ги кътам. :D Мании нямам.
Харесвате ли името си? Да,че какво му е. Вие не го ли харесвате?
Какво ще направите, ако сте завързан за железопътна релса, а влакът идва? Мамка му...къде е сега онова ножче,с което рязахме луканката на пикника...
Искрен ли сте с хората? Да, и често казвам неща,които те не биха искали да чуят...
Бихте ли се превъзпитали? Не,добре съм възпитана,благодаря.
Преценявате ли хората от пръв поглед? Да и често греша. Както и те за мен :D
Често ли грешите в преценките си? Да...
Знаете ли нещо, което никой друг не знае? Ммм,доста неща.
Ако някой ви каже, че ви мрази, как бихте постъпили? Ще го попитам защо.
Мислите ли и за утрешния ден? Да,правя си планове.
Какво мислите за доносниците? kill them all :D шегувам се,доносниците са кофти хорица,които си нямат друга работа,освен да си врат носа в работите на другите...
А за подмазвачите? бляк...
Какво според вас е лъжата? опит да се скрие истината...
Бихте ли сменили стар приятел за нов? Не.
Какво търсите в хората: доброто или лошото? Доброто,но виждам повече лошото :D
Бихте ли сменили родителите си? Не.
Бихте ли казали на някого нещо, което не трябва да му казвате? Зависи.
Бихте ли намразили човека, който ви каже, че ви обича? Зависи от типа любов.
Някога били ли сте истински нещастен? Кога и защо? Да,била съм. И не искам да си спомням кога и защо...
Бихте ли направили всичко за приятел? Не всичко,но много неща бих направила.
Случвало ли се е да предадете приятел? Не.
Пихте ли пропушили или вече пушите? Защо? Не бих,пушачите миришат зле :D
Какво мислите за алкохола и наркотиците? Алкохол в умерени количества,наркотици ноу...
Какво мислите за противоположния пол? Не много хубави неща,но и те са хора :D
Как бихте постъпили, ако гаджето ви изневери? Незнам,в стресови ситуации съм непредсказуема. Зависи от начина,по който разбера.
Винаги ли държите на дадената дума? Опитвам се.
Според вас какво е да си нахален? Да опиташ да се набуташ в чужда компания,без да са те поканили...
Мислите ли че можете да бъдем приятели (с мен, GoodPerson). Защо? Ами предполагам, не те познавам толкова добре,но мисля,че ще намерим общ език :D
Честно ли отговорихте на въпросите (тук поне бъдете честни)? Да,че за какво ми е да лъжа...
Защо се заехте да отговаряте? Обичам да ми задават въпроси :D

Лигави въпроси:
Обичате ли ХЛЕБАРКИИИ? М те са ми любимите
Как предпочитате динозавърското? Препечено, със зелена салата.
Искате ли да се запознаете с въшките? Може
Обичате ли извънземните? Да
Какви кламери предпочитате? Шарени
А листчета? Шарени
Кабърчета? Шарени
Харесвате ли кукли БАРБИИИИИ? Мда
Искате ли да ви отвлече извънземно? Не
А да се влюбите в четирикрако? Не
Обичаш ли да ровиш в контейнера? Да
Искаш ли да станеш мангал сериен убиец? Не
Искаш ли да целунеш жаба? Не
Какви пантофи предпочиташ? Шарени
Избери: Синя чехла шампион или побеснял охлюв патагонец? Пастърма с маргарин
Психо патка или психо крава? Федербал
Попитай нещо някой: Някой иска ли да ми лакира ноктите на краката?
В кого предпочиташ да се влюбиш:
Овца
Крава <3
Коза
Прасе
какво предпочиташ:
Ябълка с червей или червей с ябълка? Червей с ябълки
Харесваш ли изгнили круши? Не,много са меки.
Как се казва последната бълха,с която се запозна? Чочи
Какво искаш да станеш като пораснеш? Журналистка
А какво си сега? Не журналистка
В кое даскало учиш-за червеи или за стоножки? За икономисти :D
Колко чифта крака имаш? достатъчно са...
Върнете се в началото Go down
baru
Joker.
Joker.
baru


Male
Брой мнения : 313
Tитли : Най-болен мозък
Най-розов

Registration date : 21.07.2009

Лексикон *конски копита* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон *конски копита*   Лексикон *конски копита* Icon_minitimeЧет Авг 20, 2009 2:32 am

Име: Доди ^^"
Прякор: Доди О.о
Години: Ино, двуе, три.....ъъъ питнадесет...
Град: Монтана >.> <.<
В кой клас си? 9...
Къде учиш? ГПЧЕ Петър Богдан
Любим предмет? Ханглийски, Изобразителни... и кайндъ Музика, щото гледаме филми...
Омразен предмет? История .. (блах)
Учиш ли чужд език и какъв? Ханглийски, дъъ...и Немски... -.-
Хоби? Ъ... шпаткане...
Спортуваш ли нещо? Ноуп
Имаш ли си домашен любимец? Ноуп *мрън*
Каква музика слушаш? Рок, Метъл и разни други подобни *написало чалгии и изтрило О.о*
Любима група? 3DG, TFK, A7X, 30STM, BVB, Evanescence, Green Day.... и със сигурност съм изпуснал някоя....карай
Любима песен? Олее...
Любим певец? Адам и Джаред
Любима певица? Еймито Лий
Любим филм? Мързи ме ?
Любим сериал? Малкъъъъъъъъъъъъълм и Хаус и ...да О.о
Любим актьор? Хъ...
Любима компютърна игра?
Какъв телефон имаш? Черен
Как купонясвате? Шибано
Каква е ключовата дума за един як купон? Музика иии ..ядене ?
Имате ли любим спорт? Ноуп
От кой отбор сте? Нииикой
Любим футболист? Ниикой
Skype? didodudu1994 >.<
ICQ? Какво за него ?
Имаш ли си гадже? Ноуп
Обичам: Всичко, което не мразя
Мразя: Всичко .. (почти)
Любимо цвете? Дъ....(след дълго размишляване) Черна Роза!
Изневерявали ли сте някога? Ноуп О.о
Любим сайт? Ноуп..
Любима марка кола? Дъъ
Суеверна/суеверен ли си? Не..особено
Цвят на очите? Кафяви
Ръст? 174
Цвят на косата? ..Черна (в момента, иначе ми е кестенява)
Последна клюка,която чу? Не помна такива работи О.о
Любим стил за обличане? Шибан
Любимо място? Люлллките ^^
Любима напитка? Фанта...и кайндъ кола
Любима храна? Нинам...
Удряли ли сте шамар? Йъп О.о
Харесвате ли някого тайничко? Ъъъм...ноуп....ай тинк
Моята мечта е: Още не съм я прозрял ^^"
Любим сезон: Есен...Пролет..
Любим ден от седмицата? Петък, Събота
Първата целувка? Мъхъ ? О.о
Любимо списание? Нямам
Любима книга? Нямам
Любим писател/писателка? Нямам
Любимо стихотворение: Нямам *копира си го за секи случай*
Любим виц? Нямам
Как си представяре вашия партньор? Убаф *ухил*
Какво мислите за приятелството? Хубу е ?
А за любовта? Не чак толкоз *ухилв*
Какво според вас е животът? Черта с кръгче
Какво ще направите ако смъртният ви враг ви целуне? Ще повърна...най-вероятно...
Защо все пак живеете? Защото трябва
Вярвате ли в духове,призраци,извънземни и т.н. Не особено
Имали ли сте въшки? Да, ама ги изядох..
Обичате ли да мечтаете? Не много
Смятате ли че мечтите са изпълними? Зависи
Страх ли ви е от нещо? Май не
Защо? Защото
Какво мислите за възрастните? Добри орица
Какво е отношението ви с тях? Добро ?
Ако се влюбите, бихте ли го признали пред себе си? Предполагам
Вашето мото? Пишка ми се вече наистина.......много !
Бихте ли сменили пола си? Защо? Ноуп.
Какво ще направите, ако сте мулитмилиардер? Има кво *ухил*
Какво ще направите, као ви отвлече мафията? Ще...мда
Обичате ли животните? Уж...така де...Да
А малките деца? Иу
Държите ли се естествено пред човека, когото обичате ? Нинъм О.о
Чувствали ли сте се някога излишен? Кога и защо? Да...Много пъти...Защото....ъъ...нинъм...
Къде най често може да би срещне човек? В нас, дъъъ
Замисляли ли сте се някога върху смисъла на живота? До какъв извод стигнахте? Да. До разни глупости.
Имате ли своя компания? Уж ...*тива пишка*..брб
Държите ли на нея? *изпишкано* Ъ...да
Какъв не искате да бъдете? Чалгар *ухил*
Какво или кой ви вбесява най-много? Ъм...трудно се вбесявам...и все пак .. Брат ми...и нахалниците...
Идеалист ли сте? Ноуп
Какви хора харесвате? Добрички ^^
Можете ли да си внушите всичко? Уай нот..
Завиждате ли на някого? На каго и защо? Мда...малко...на тия дето могат да свират на китара *мрън*
Обичате ли негрите или сте расист? Не съм расист
Обичате ли да си похапвате? Кайндъ
Мразите ли някого? Кого и защо? Да, много хора, щото са тъпи...
Какво бихте предпочели: да излъжете или да премълчите? Да премълча....ама ми се налагат и двете..
Какво правите с враговете си - съюзявате се с тях или ги премахвате? Нито едно от двете...
Опитвате ли се да подражавате на някого? На кого и защо? Ноуп
Коя е любимата ви държава? Нинам
Можете ли да пазите тайна? Йеш
Какво значи търпение? Имате ли го? Да....даже и в излишък о.О
Смятате ли се за много отворен? Не
Как сте със самочувствието? На никъде не сме xD
Имате ли комплекс за молоценност? А мания за величие? Нинам вече кво имам и кво нямам, пък и ме мързи... ^^"
Харесвате ли името си? Не
Какво ще направите, ако сте завързан за железопътна релса, а влакът идва? Ще умра
Искрен ли сте с хората? Опитвам се
Бихте ли се превъзпитали? Не..
Преценявате ли хората от пръв поглед? Опитвам се и напоследък се познавам О.о
Често ли грешите в преценките си? Случва се xD
Знаете ли нещо, което никой друг не знае? Да
Ако някой ви каже, че ви мрази, как бихте постъпили? Ъ... няма да ме пука особено ^^"
Мислите ли и за утрешния ден? Понякога
Какво мислите за доносниците? Ми...кво да си мисля xD
А за подмазвачите? ...Ми...горките...xD
Какво според вас е лъжата? Малките...лъжички - нещо естествено..Големите....нещо не естествено xD
Бихте ли сменили стар приятел за нов? Не
Какво търсите в хората: доброто или лошото? Не търся нито едното, но обикновенно първо намирам лошото..
Бихте ли сменили родителите си? Не
Бихте ли казали на някого нещо, което не трябва да му казвате? Ако трябва..
Бихте ли намразили човека, който ви каже, че ви обича? Ноуп
Някога били ли сте истински нещастен? Кога и защо? Да...всеки е бил..
Бихте ли направили всичко за приятел? Ми...защо не
Случвало ли се е да предадете приятел? Не...о.О
Пихте ли пропушили или вече пушите? Защо? Не и не
Какво мислите за алкохола и наркотиците? Глезотия
Какво мислите за противоположния пол? Нищо, което не трябва да мисля...о.О
Как бихте постъпили, ако гаджето ви изневери? Еми ше го зарежа xD
Винаги ли държите на дадената дума? Опитвам се
Според вас какво е да си нахален? О.о..ъ...
Мислите ли че можете да бъдем приятели (с мен, GoodPerson). Защо? Ми не, щото ме мързи...xD
Честно ли отговорихте на въпросите (тук поне бъдете честни)? Мда
Защо се заехте да отговаряте? Щото ми беше тъпо

Лигави въпроси:
Обичате ли ХЛЕБАРКИИИ? Само мадагаскарски..
Как предпочитате динозавърското? На шиш
Искате ли да се запознаете с въшките? Ъх..аз да, но не мисля, че те искат да се запознаят с мен xD
Обичате ли извънземните? Само зелените
Какви кламери предпочитате? Вкусни
А листчета? Хвърчащи
Кабърчета? Остри ...и леко криви
Харесвате ли кукли БАРБИИИИИ? Не
Искате ли да ви отвлече извънземно? Не, ама искам аз да отвлека извънземно D:<
А да се влюбите в четирикрако? Мне...
Обичаш ли да ровиш в контейнера? Само в разделните
Искаш ли да станеш мангал сериен убиец? Само убиец xD
Искаш ли да целунеш жаба? Ако не е крастава ^^"
Какви пантофи предпочиташ? Мекички
Избери: Синя чехла шампион или побеснял охлюв патагонец? Чехлата ^^
Психо патка или психо крава? Само психо
Попитай нещо някой: Мързи ме...
В кого предпочиташ да се влюбиш:
Овца
Крава
Коза
Прасе
О.о дъъъ....прасе ?
какво предпочиташ:
Ябълка с червей или червей с ябълка? Второто xD
Харесваш ли изгнили круши? O.o...Не
Как се казва последната бълха,с която се запозна? Бъъ
Какво искаш да станеш като пораснеш? Човек О.о
А какво си сега? Призрак *крие се в стената*
В кое даскало учиш-за червеи или за стоножки? Стоножки
Колко чифта крака имаш? Само един....О.о..
Върнете се в началото Go down
s0urchery
Идиотче под прикритие
Идиотче под прикритие
s0urchery


Female
Брой мнения : 41
Age : 29
Местожителство : Samewhere in air
Tитли : Никакви о.О
Registration date : 12.09.2009

Лексикон *конски копита* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон *конски копита*   Лексикон *конски копита* Icon_minitimeСъб Сеп 12, 2009 10:02 pm

Име:Румяна
Прякор:Ъъ... най популярните са Румба и Уме
Години:14 ... и 5 месеца и 29 дена (май) и нз колко часа xD
Град:Добрич
В кой клас си?Ся ще съм 8
Къде учиш?От 15 икономика
Любим предмет?Междучасието
Омразен предмет?Почти всички
Учиш ли чужд език и какъв?Ми ... да Англиски
Хоби?Да цикля пред компа и да се занимавам с Сънито
Спортуваш ли нещо?не
Имаш ли си домашен любимец?Да ЗайЧе (Съни)
Каква музика слушаш?Рок Метал малко бг рап малко чалга абе от всичко по малко ама най много рок!
Любима група?Paramore
Любима песен?o.O ужасно много са!
Любим певец?Ъъ.. май нямам такъв
Любима певица?Ъъ... и такава няма
Любим филм?Апф.... само 1! по дяволите мии.. Здрач Харито Потър почти всички с Хилари Дъф и Линдзито Лолан
Любим сериал?"Призрачен шепот" грозното Бети и много други
Любим актьор?Робърт Патинсън Келан Лутз ... и т.н.
Любима компютърна игра?Симс 2 и 3 xD
Какъв телефон имаш?Nokia
Как купонясвате?o.O kakто доди забавно да става
Каква е ключовата дума за един як купон?Музика храна и лига! ;)
Имате ли любим спорт?Баскет
От кой отбор сте?Левски
Любим футболист?А не съм много по хутбола
Skype?rufifi13
ICQ?апф не съм влизала от векове вече не помня каксе пиша даже
Имаш ли си гадже?Не ;(
Обичам:Сладко !!
Мразя:Женкари
Любимо цвете?Роза
Изневерявали ли сте някога?Не и няма да го направя
Любим сайт? Facebook.com
Любима марка кола?Апф много са
Суеверна/суеверен ли си?Малко
Цвят на очите?Лайнян
Ръст?1 50 и нещо
Цвят на косата?Сметко кестеняф
Последна клюка,която чу?Непомня
Любим стил за обличане?Ааа спортно елегантно
Любимо място?Плажа
Любима напитка?Сокче от вишна
Любима храна?о.О многоо са
Удряли ли сте шамар?Да вклучително на себе си
Харесвате ли някого тайничко?Да ;)
Моята мечта е:Да се почеша с крак по главата
Любим сезон:Пролет
Любим ден от седмицата?Петък събота
Първата целувка?Преди 1 година мнго сладко беше ;))
Любимо списание?Хай Клуб и Браво
Любима книга?Здрач сагата и Хари Потър
Любим писател/писателка?Джеи Кей Роулинк
Любимо стихотворение:Ъъъ...... нямам такова
Любим виц?не е само 1 но тоя е един от най яките ... Навън е нощ! В леглото той и тя. Тя го целуна, той подскочи. Тя го щипна, той подскочи. Накрая той не изтърпя, удария и тя умря! АХ, ГОРКАТА МУХА!
Как си представяре вашия партньор?Рус със сини очи мил романтичен да ме глези и да ме търпи
Какво мислите за приятелството?Най важното нещо на света
А за любовта?Второто най важно нещо на света
Какво според вас е животът?Гаден несправедлив на много моменти но важното е да се забавляваме и да забравямв гадните неща
Какво ще направите ако смъртният ви враг ви целуне?о.О ще повърна!
Защо все пак живеете?Забава да става
Вярвате ли в духове,призраци,извънземни и т.н. Да
Имали ли сте въшки?Не!
Обичате ли да мечтаете?Да ;))
Смятате ли че мечтите са изпълними?Да но не винаги ;((
Страх ли ви е от нещо? Да
Защо?Защотото е страшно и няма бестрашни хора
Какво мислите за възрастните?Ъъ много са сахлюпени повечето :)
Какво е отношението ви с тях?Добро
Ако се влюбите, бихте ли го признали пред себе си? Да
Вашето мото?Никога не е късно да направиш на мрасника мръсно колкото по къно толкова по мръсно ;))
Бихте ли сменили пола си? Защо?Не харесва ми да съм си момиченци но има моменти в месеца в който искам да не съм!
Какво ще направите, ако сте мулитмилиардер?о.О ще си накупя дрешки и обувки и на бедните
Какво ще направите, као ви отвлече мафията?о.О ще получа сърдечен удар
Обичате ли животните?Да
А малките деца?Да
Държите ли се естествено пред човека, когото обичате?ммм понякога не
Чувствали ли сте се някога излишен? Кога и защо?Да в компания в която познавам само 1 човек а той всички .... нормално е
Къде най често може да би срещне човек?Ммм центара в парка пред компа и в леглото ;))
Замисляли ли сте се някога върху смисъла на живота? До какъв извод стигнахте?Да ми че няма снисел ;))
Имате ли своя компания?Да
Държите ли на нея?Да и то много
Какъв не искате да бъдете?гаднярка
Какво или кой ви вбесява най-много?апф ... много неща
Идеалист ли сте?Не
Какви хора харесвате?Забавни лигави ...
Можете ли да си внушите всичко?Не
Завиждате ли на някого? На каго и защо?Не
Обичате ли негрите или сте расист?Мм падам си леко расистка
Обичате ли да си похапвате?Да
Мразите ли някого? Кого и защо?Апф има хора който са ми неприятни но чак да си мразя
Какво бихте предпочели: да излъжете или да премълчите?Да премалча
Какво правите с враговете си - съюзявате се с тях или ги премахвате?Хах незнам
Опитвате ли се да подражавате на някого? На кого и защо?Не
Коя е любимата ви държава?Франция
Можете ли да пазите тайна?Не особено но щом се налага
Какво значи търпение? Имате ли го?да чакаш аз мразя да чкам и да не се изнервяш аз лесно се нервя
Смятате ли се за много отворен?чак пък много
Как сте със самочувствието?Мии нямам особено ...
Имате ли комплекс за молоценност? А мания за величие?Нито едното
Харесвате ли името си?Не особено
Какво ще направите, ако сте завързан за железопътна релса, а влакът идва?Ще изкреща някои да каже на мама че я обичам и помощ! ;)
Искрен ли сте с хората?Да
Бихте ли се превъзпитали?Не
Преценявате ли хората от пръв поглед?Не
Често ли грешите в преценките си?Рядко
Знаете ли нещо, което никой друг не знае?Не
Ако някой ви каже, че ви мрази, как бихте постъпили?Ъъъ че ми е гадно и ще питам защо мамка му!
Мислите ли и за утрешния ден?Да
Какво мислите за доносниците?Лоши хора
А за подмазвачите?Лоши хора (като мене) ;)
Какво според вас е лъжата? Долно и гадно но понякога се налага
Бихте ли сменили стар приятел за нов?Не
Какво търсите в хората: доброто или лошото?Доброто
Бихте ли сменили родителите си?Не
Бихте ли казали на някого нещо, което не трябва да му казвате?Е зависи от нещото
Бихте ли намразили човека, който ви каже, че ви обича?Който ми е казвал преди някога да но сега едва ли
Някога били ли сте истински нещастен? Кога и защо?Не
Бихте ли направили всичко за приятел?Да
Случвало ли се е да предадете приятел?Не
Пихте ли пропушили или вече пушите? Защо?Не няма да пропуша
Какво мислите за алкохола и наркотиците?Лошо нещо
Какво мислите за противоположния пол?Ммм.. сладки тъпи и гадни с изклучения
Как бихте постъпили, ако гаджето ви изневери?Ще го зарежа няма да му простя
Винаги ли държите на дадената дума?Да
Според вас какво е да си нахален?Да си като мен
Мислите ли че можете да бъдем приятели (с мен, GoodPerson). Защо?Мм предполагам незнам
Честно ли отговорихте на въпросите (тук поне бъдете честни)?Да
Защо се заехте да отговаряте?Нямаше какво да правя

Лигави въпроси:
Обичате ли ХЛЕБАРКИИИ?Те са пичове само да не са пред мен! ;)
Как предпочитате динозавърското?По препечено
Искате ли да се запознаете с въшките?Не
Обичате ли извънземните?Ако идват с мир!
Какви кламери предпочитате?Шарени!
А листчета?Шарени ;))
Кабърчета?не обичам кабърчета
Харесвате ли кукли БАРБИИИИИ?Барби е ку*чка ама е яка ;))
Искате ли да ви отвлече извънземно?не
А да се влюбите в четирикрако?не!
Обичаш ли да ровиш в контейнера?Ъъъ ако не мерише..
Искаш ли да станеш мангал сериен убиец?Ъъъ може сериен обиец но мангал не!..
Искаш ли да целунеш жаба?Да ама само ако стане красив принц!
Какви пантофи предпочиташ?Свадки и скъпи ;))
Избери: Синя чехла шампион или побеснял охлюв патагонец?о.О исклщчително труден избор но избирам патагонеца просто са ми слабост
Психо патка или психо крава?Психо Крава :))
Попитай нещо някой:Как е?! ;)
В кого предпочиташ да се влюбиш:
Овца.. сладка овчица
Крава
Коза
Прасе
какво предпочиташ:
Ябълка с червей или червей с ябълка? червеи с ябълка
Харесваш ли изгнили круши?Воабще не харесвам круши
Как се казва последната бълха,с която се запозна?Пенка ;))
Какво искаш да станеш като пораснеш?Мултимилионерка ;))
А какво си сега?И аз не съм сигорна
В кое даскало учиш-за червеи или за стоножки?Стоножки
Колко чифта крака имаш?Ъъъ маи са 2


Последната промяна е направена от s0urchery на Пон Сеп 21, 2009 8:33 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
^Kiss_of_the_Sun^
Идиотче под прикритие
Идиотче под прикритие
^Kiss_of_the_Sun^


Брой мнения : 33
Местожителство : In my wonderland
Tитли : Никакви о.О
Registration date : 12.09.2009

Лексикон *конски копита* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон *конски копита*   Лексикон *конски копита* Icon_minitimeНед Сеп 13, 2009 1:49 pm

Име:Филис
Прякор: Фифи, Фи, Фоли
Години:14
Град:Добриииич^^
В кой клас си? 8
Къде учиш? ЕГ "Гео Милев"
Любим предмет? Английски
Омразен предмет? БЕ
Учиш ли чужд език и какъв? Английски
Хоби? Мммм.. четене.
Спортуваш ли нещо? Волейбол
Имаш ли си домашен любимец? Морска свиня xD
Каква музика слушаш? Рок
Любима група? Three Days Grace
Любима песен? Нямам
Любим певец? Много са.
Любима певица? Много са.
Любим филм? Ааа и тези са много.
Любим сериал? "Шепот от отвъдното"
Любим актьор? Дженифър Лов Хюит
Любима компютърна игра? Симс =]
Какъв телефон имаш? LG KF600
Как купонясвате? С приятели
Каква е ключовата дума за един як купон? Амии музика.
Имате ли любим спорт? Баскетбол.
От кой отбор сте? ЦСКА
Любим футболист? Бербо xD
Skype? felisitii
ICQ? ъъъ.. забрайх
Имаш ли си гадже? Мне.
Обичам: Доста неща обичам.. само някои ще кажа: семейството ми, приятелите ми, ШОКОЛАААД, книги, музика, мириса на прясно окосена трева, морското ми свинче, лилавооо, обеци, цветни лакове, мириса след дъжд, сладолед <33 стига толкова.
Мразя: Да скучая.
Любимо цвете? Орхидея.
Изневерявали ли сте някога? Не.
Любим сайт? https://www.facebook.com
Любима марка кола? Reno
Суеверна/суеверен ли си? Мъничко.
Цвят на очите? Кафеви
Ръст? 1.59
Цвят на косата? Тъмно руса
Последна клюка,която чу? Ъъъъмм не се сещам.
Любим стил за обличане? Моя.
Любимо място? Планината
Любима напитка? Спрайт
Любима храна? Спагети
Удряли ли сте шамар? Да xD
Харесвате ли някого тайничко? Мхм.. :P
Моята мечта е: Да отида на сафари.
Любим сезон: Лято
Любим ден от седмицата? Петък
Първата целувка? Няма такава ;P
Любимо списание? БРАВО
Любима книга? "Хайди", "Здрач", ХП, 10 малки негърчета
Любим писател/писателка? Дж.К. Роулинг, Агата Кристи
Любимо стихотворение: Нямам
Любим виц? Доста са.
Как си представяре вашия партньор? Подходящ за мен.
Какво мислите за приятелството? “Приятелството е ваза, в която не цъфти омраза, предателство и лицемерие"
А за любовта? Прекрасно чувство.
Какво според вас е животът?
Какво ще направите ако смъртният ви враг ви целуне? Ще го ударя.
Защо все пак живеете? Ми щото ми се живее.
Вярвате ли в духове,призраци,извънземни и т.н. Вярвам в много неща.
Имали ли сте въшки? Не..
Обичате ли да мечтаете? Обожавам да мечтая.
Смятате ли че мечтите са изпълними? Някои да, някои не.
Страх ли ви е от нещо? От буболечкииии.
Защо? Гадни са.
Какво мислите за възрастните? Еми.. възрастни.
Какво е отношението ви с тях? Бива.
Ако се влюбите, бихте ли го признали пред себе си? Ъъъъ.. най-вероятно.
Вашето мото? Живей днес, защото вчера няма да се върне, а утре може да не дойде!
Бихте ли сменили пола си? Защо? Не..
Какво ще направите, ако сте мулитмилиардер? Много неща..
Какво ще направите, као ви отвлече мафията? Мммм.. не знам.
Обичате ли животните? Дааа, много <33 Без буболечките.
А малките деца? Дам.
Държите ли се естествено пред човека, когото обичате? Миии да.
Чувствали ли сте се някога излишен? Кога и защо? Понякога..
Къде най често може да би срещне човек? Навън xD
Замисляли ли сте се някога върху смисъла на живота? До какъв извод стигнахте? Замисляла съм се.. не съм стигала до никакви изводи хD
Имате ли своя компания? Да.
Държите ли на нея? Много.
Какъв не искате да бъдете? Егоистка.
Какво или кой ви вбесява най-много? Несправедливостта.
Идеалист ли сте? Мне.
Какви хора харесвате? С чувство за хумор.
Можете ли да си внушите всичко? Да.
Завиждате ли на някого? На каго и защо? Не завиждам на никого.
Обичате ли негрите или сте расист? Не съм расист.
Обичате ли да си похапвате? Да, шоколаааад <3
Мразите ли някого? Кого и защо? Миии.. някои хора не са ми симпатични, амааа не ги празя.
Какво бихте предпочели: да излъжете или да премълчите? Да премълча.
Какво правите с враговете си - съюзявате се с тях или ги премахвате? Премахвам ги =]
Опитвате ли се да подражавате на някого? На кого и защо? Не.
Коя е любимата ви държава? Мммм.. Англия.
Можете ли да пазите тайна? Да.
Какво значи търпение? Имате ли го? Мии каквото и да значи имам го.
Смятате ли се за много отворен? Не.
Как сте със самочувствието? Бивам.
Имате ли комплекс за молоценност? А мания за величие? Миии, понякога.
Харесвате ли името си? Не много.
Какво ще направите, ако сте завързан за железопътна релса, а влакът идва? Ще се чудя какво ще стан след като умра.
Искрен ли сте с хората? Да, макар че понякога премълчавам някои работи.
Бихте ли се превъзпитали? Не.
Преценявате ли хората от пръв поглед? Да.
Често ли грешите в преценките си? Понякога.
Знаете ли нещо, което никой друг не знае? Да.
Ако някой ви каже, че ви мрази, как бихте постъпили? Ще попитам защо.
Мислите ли и за утрешния ден? Да.
Какво мислите за доносниците? Мммм.. доносници.
А за подмазвачите? Тъпи хора.
Какво според вас е лъжата? Ауу.. нещо лошо ;]
Бихте ли сменили стар приятел за нов? Не.
Какво търсите в хората: доброто или лошото? Доброто.
Бихте ли сменили родителите си? Не.
Бихте ли казали на някого нещо, което не трябва да му казвате? Мне.
Бихте ли намразили човека, който ви каже, че ви обича? Не.
Някога били ли сте истински нещастен? Кога и защо? Май не.
Бихте ли направили всичко за приятел? Да.
Случвало ли се е да предадете приятел? Не.
Пихте ли пропушили или вече пушите? Защо? Не пуша и не бих.. тъпо е.
Какво мислите за алкохола и наркотиците? Вредни неща.
Какво мислите за противоположния пол? Хмм.. много неща.
Как бихте постъпили, ако гаджето ви изневери? Ще му ударя шамар xD
Винаги ли държите на дадената дума? Да.
Според вас какво е да си нахален? Ммм.. не знам.
Мислите ли че можете да бъдем приятели (с мен, GoodPerson). Защо? Хмм.. Защо не?
Честно ли отговорихте на въпросите (тук поне бъдете честни)? Да.
Защо се заехте да отговаряте? Нямаше кво да правя..

Лигави въпроси:
Обичате ли ХЛЕБАРКИИИ? амм.. не особено.
Как предпочитате динозавърското? На шиш xD
Искате ли да се запознаете с въшките? Не.
Обичате ли извънземните? Дааааа.
Какви кламери предпочитате? Цветни.
А листчета? Бели.
Кабърчета? Всякакви.
Харесвате ли кукли БАРБИИИИИ? Ммм.. като бях малка бях луда по тях.. ама вече не.
Искате ли да ви отвлече извънземно? Оууу да много.
А да се влюбите в четирикрако?Ноуп.
Обичаш ли да ровиш в контейнера? Това е работата ми.
Искаш ли да станеш мангал сериен убиец? Мечтата на всяко дете xD
Искаш ли да целунеш жаба? Ааамм, не мерси.
Какви пантофи предпочиташ? Различни.
Избери: Синя чехла шампион или побеснял охлюв патагонец? Определено побеснял охлюв патагонец.
Психо патка или психо крава? Психо патка :]
Попитай нещо някой: как е?
В кого предпочиташ да се влюбиш: в МP3- та ми.
Овца
Крава
Коза
Прасе
какво предпочиташ: УФСЪ.
Ябълка с червей или червей с ябълка? И двете ;P
Харесваш ли изгнили круши? Даааа <3
Как се казва последната бълха,с която се запозна? Джанка Таралингова xD
Какво искаш да станеш като пораснеш? Вампир.
А какво си сега? Не знам.
В кое даскало учиш-за червеи или за стоножки? За черъвчета.
Колко чифта крака имаш? Ноу айдия.
Върнете се в началото Go down
Gunslinger^^
Идиотче под прикритие
Идиотче под прикритие
Gunslinger^^


Female
Брой мнения : 59
Age : 28
Tитли : Никакви о.О
Registration date : 19.08.2009

Лексикон *конски копита* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон *конски копита*   Лексикон *конски копита* Icon_minitimeНед Сеп 20, 2009 12:38 am

Име: Диляна
Прякор: Диди,Ди,Дид,дечко и още милион,всеки да ми казва както си иска
Години: 14
Град: Пловдив
В кой клас си? 8ми Ж хД
Къде учиш? ОМГ Акад. Кирил Попов
Любим предмет? информатика,математика,химия
Омразен предмет? български ><
Учиш ли чужд език и какъв? английски
Хоби? размотаване с приятели,висене пред компа,слушане на музика..
Спортуваш ли нещо? амии ски и скоро ще започвам пак с тениса
Имаш ли си домашен любимец? дам,куче
Каква музика слушаш? всичко без чалга ;р
Любима група? Avenged Sevenfold,My chemical romance,Three days grace
Любима песен? оох..мразя този въпрос..да кажем Avenged sevenfold-Gunslinger *ама не е само тя*
Любим певец? хм..нямам любимец дето да пее самостоятелно о0 ще кажа M.Shadows,Gee Way и Adam Gontier
Любима певица? Amy Lee <3
Любим филм? The lord of the rings
Любим сериал? One tree hill,Greek <3
Любим актьор? Орландо Блум
Любима компютърна игра? Джи ти ей и Айси тауър хД
Какъв телефон имаш? Sony ericsson S 500
Как купонясвате? както ми скимне,важно е да е яка компанията^^
Каква е ключовата дума за един як купон? яка компания ;р
Имате ли любим спорт? мм..волейбол,ски
От кой отбор сте? Ливърпул <3
Любим футболист? Фернандо Торес
Skype? broken_kid...
ICQ? не го помня ;/
Имаш ли си гадже? не
Обичам: приятелите си,музиката,семейството,кучето..
Мразя: лицемерието,лъжата,предателството..
Любимо цвете? маргаритка
Изневерявали ли сте някога? мне
Любим сайт? нямам о0..
Любима марка кола? порше,пежо
Суеверна/суеверен ли си? мне
Цвят на очите? сини
Ръст? 160 някъде
Цвят на косата? светло кестенява
Последна клюка,която чу? предишната ми най-добра приятелка е на хероин,за жалост ссе оказа вярно ><
Любим стил за обличане? нямам..обличам се сспоред настроението
Любимо място? тепетата на Пловдив <3
Любима напитка? спрайт <3
Любима храна? спагети
Удряли ли сте шамар? дам
Харесвате ли някого тайничко? в момента точно не о0
Моята мечта е: имам адски много мечти.не мога да кажа точно една..
Любим сезон: зима
Любим ден от седмицата? сряда и събота
Първата целувка? беше странно ;д
Любимо списание? браво
Любима книга? Хари Потър
Любим писател/писателка? Толкин <3
Любимо стихотворение: нямам о0
Любим виц? пращат две кучета- лайка и немска овчарка и една блондинка в космоса и първо:
-немска овчарка?
-Бау-Бау
-включи компютрите
след тва:
-лайка?
-бау
- включи захранването
и накрая:
-блондинка?
-бау-бау
-кво лаеш ма,нахрани кучетата и не барай нищо
роооооооофл не го помня много ама беше г/д така ;д
Как си представяре вашия партньор? нямам точна представа,зависи си от човека,за мен е важен характера му най-вече
Какво мислите за приятелството? перфектното приятелство се среща по-рядко от истинската любов. само това ще кажа ;]
А за любовта? че е нещо важно,но за жалост повечето пъти краткотрайно
Какво според вас е животът? животът..може да се каже че животът е една игра,която ние трябва да играем колкото и да не ни се иска
Какво ще направите ако смъртният ви враг ви целуне? никва представа о0
Защо все пак живеете? защото сме длъжни да живеем..и трябва да изживеем всичко
Вярвате ли в духове,призраци,извънземни и т.н. мда
Имали ли сте въшки? не ;д
Обичате ли да мечтаете? да,иначе нищо не би било интересно
Смятате ли че мечтите са изпълними? някой да..
Страх ли ви е от нещо? от много неща..примерно от насекоми
Защо? специално насекомите ме плашат мнооого
Какво мислите за възрастните? ми кво да мисля..хора,като хора
Какво е отношението ви с тях? нормално..
Ако се влюбите, бихте ли го признали пред себе си? едва ли...
Вашето мото? нямам точно о0
Бихте ли сменили пола си? Защо? не мисля..ако исках бих го сменила просто защото ми е интересно
Какво ще направите, ако сте мулитмилиардер? мултимилиардерски неща хД
Какво ще направите, као ви отвлече мафията? ше седя и ше гледам тъпо ;д
Обичате ли животните? повече от всичко
А малките деца? не много ;д
Държите ли се естествено пред човека, когото обичате? мда
Чувствали ли сте се някога излишен? Кога и защо? доста често се чувствам излишна,чувствам се излишна когато не съм на мястото си например...
Къде най често може да би срещне човек? навсякъде о0
Замисляли ли сте се някога върху смисъла на живота? До какъв извод стигнахте? замисляла съм се много често..ноо никога не стигам до смислен извод..
Имате ли своя компания? ами имам..
Държите ли на нея? аз държ ана тях,но за жалост те на мен не
Какъв не искате да бъдете? не искам да съм това което най-много мразя в хората..
Какво или кой ви вбесява най-много? много избухлив човек съм..най-малкото нешо може д аме вбеси
Идеалист ли сте? не
Какви хора харесвате? честни
Можете ли да си внушите всичко? мм..не всичко
Завиждате ли на някого? На каго и защо? завиждам на някои от идолите си..заради живота който водят..но на хора които познавам лично,ами не..не съм от завистливите хора
Обичате ли негрите или сте расист? не мога да ги кажа че ги обичам о0 харесвам ги,не мисля че съм расистка
Обичате ли да си похапвате? то кой не обича? ;д
Мразите ли някого? Кого и защо? не..не мога да мразя никого..
Какво бихте предпочели: да излъжете или да премълчите? да премълча
Какво правите с враговете си - съюзявате се с тях или ги премахвате? игнорирам ги
Опитвате ли се да подражавате на някого? На кого и защо? хм..не мисля о0
Коя е любимата ви държава? Англия <3
Можете ли да пазите тайна? мисля че мога
Какво значи търпение? Имате ли го? търпение..не мога да кажа точния смисъл на тази дума о0 за мен лично търпелив значи да изслушваш хората и да ги търпиш дори да т се качват на главата..мисля че го имам...
Смятате ли се за много отворен? не,дори изобщо
Как сте със самочувствието? доста зле хД
Имате ли комплекс за молоценност? А мания за величие? не..
Харесвате ли името си? може да се каже
Какво ще направите, ако сте завързан за железопътна релса, а влакът идва? ще се моля влакът да спре
Искрен ли сте с хората? почти винаги..
Бихте ли се превъзпитали? амии относно някой неща да..
Преценявате ли хората от пръв поглед? не..
Често ли грешите в преценките си? доста често..
Знаете ли нещо, което никой друг не знае? не знам о0
Ако някой ви каже, че ви мрази, как бихте постъпили? ше му кажа че не ми пука за мнението
Мислите ли и за утрешния ден? не,живея почти винаги за мига
Какво мислите за доносниците? че са тъпи лайненца..
А за подмазвачите? същото
Какво според вас е лъжата? нещо което адски мнгоо ненавиждам
Бихте ли сменили стар приятел за нов? не..
Какво търсите в хората: доброто или лошото? първо доброто..
Бихте ли сменили родителите си? не
Бихте ли казали на някого нещо, което не трябва да му казвате? зависи от човека..
Бихте ли намразили човека, който ви каже, че ви обича? не..
Някога били ли сте истински нещастен? Кога и защо? била съм..когато загубих най-близкит си човек
Бихте ли направили всичко за приятел? за приятел давам живота си
Случвало ли се е да предадете приятел? не мисля о0
Пихте ли пропушили или вече пушите? Защо? амии пушила съм преди,напоследък пак започвам..
Какво мислите за алкохола и наркотиците? за алкохола..нищо попринцип не пия..наркотици-твърдо против!
Какво мислите за противоположния пол? не можем без тях ;д
Как бихте постъпили, ако гаджето ви изневери? ще скъсам с него на секундата..но ако държа истински на него може и да му простя..
Винаги ли държите на дадената дума? да
Според вас какво е да си нахален? да досаждаш нонстоп на някого като виждаш че не му е приятно...
Мислите ли че можете да бъдем приятели (с мен, GoodPerson). Защо? ми мисля..мога да съм приятел с всеки стига да си допаднем
Честно ли отговорихте на въпросите (тук поне бъдете честни)? да,абсолютно честно
Защо се заехте да отговаряте? интересно ми е просто ^^

Лигави въпроси:
Обичате ли ХЛЕБАРКИИИ? не...плашат ме
Как предпочитате динозавърското? препечно
Искате ли да се запознаете с въшките? искам
Обичате ли извънземните? дааа много
Какви кламери предпочитате? цветнички ^^
А листчета? също цветнички
Кабърчета? пак цветни ;дд
Харесвате ли кукли БАРБИИИИИ? ъм..ту мъч пунк..
Искате ли да ви отвлече извънземно? искам!
А да се влюбите в четирикрако? защо не..
Обичаш ли да ровиш в контейнера? дааа..ит'с май секънд хоум хД
Искаш ли да станеш мангал сериен убиец? ъъм..ноуп ;д
Искаш ли да целунеш жаба? искам,забавно би било
Какви пантофи предпочиташ? на кучета <3
Избери: Синя чехла шампион или побеснял охлюв патагонец? синя чехла шампион фтв!
Психо патка или психо крава? психо патка
Попитай нещо някой: ъъм..не знам...нямам идея о0
В кого предпочиташ да се влюбиш:
Овца
Крава
Коза
Прасе
какво предпочиташ: прасе ;д
Ябълка с червей или червей с ябълка? червей с ябълка
Харесваш ли изгнили круши? ноуп
Как се казва последната бълха,с която се запозна? въшко ;д
Какво искаш да станеш като пораснеш? програмист хД
А какво си сега? идиот ;д
В кое даскало учиш-за червеи или за стоножки? стоножки!
Колко чифта крака имаш? 23
Върнете се в началото Go down
kanarce
Новак с цайси
Новак с цайси
kanarce


Female
Брой мнения : 5
Age : 33
Местожителство : Най-често леглото ми :D
Tитли : Никакви о.О
Registration date : 01.11.2009

Лексикон *конски копита* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон *конски копита*   Лексикон *конски копита* Icon_minitimeПон Ное 02, 2009 1:46 am

Име: Ния
Прякор: Нийчо, канар
Години: 18 години
Град: София
В кой клас си? 12 а
Къде учиш? втора немска
Любим предмет? емиии нямам
Омразен предмет? и такова нямам
Учиш ли чужд език и какъв? немски и руски
Хоби? спане и ядене
Спортуваш ли нещо? волейбол
Имаш ли си домашен любимец? котка и костенурка :P
Каква музика слушаш? всякаква
Любима група? не се ограничавам така :)
Любима песен? -
Любим певец? -
Любима певица? -
Любим филм? -
Любим сериал? FRIENDS RULZZZZZ!
Любим актьор? -
Любима компютърна игра? Sims :D
Какъв телефон имаш? принципно Sony Ericsson, но сега съм с Vodafone
Как купонясвате? с приятели :D
Каква е ключовата дума за един як купон? пак приятели
Имате ли любим спорт? волейбол
От кой отбор сте? националният :D
Любим футболист? не
Skype? имам си, да :D
ICQ? не го помня :D
Имаш ли си гадже? не
Обичам: адски много неща, най-вече да правя околните щастливи
Мразя: да ме правят на луда, лицемерието
Любимо цвете? ми нямам май :? много харесвам как мирише люляка
Изневерявали ли сте някога? да кажем не :D
Любим сайт? зелено!
Любима марка кола? нямам претенции
Суеверна/суеверен ли си? за някои неща
Цвят на очите? кафяво-зелени
Ръст? 165
Цвят на косата? лешниково русо (rofl)
Последна клюка,която чу? че Lady Gaga я мислели за хермафродит :D доста късно съм я чула тая клюка
Любим стил за обличане? нямам конкретен стил
Любимо място? вкъщи
Любима напитка? кока кола и бира
Любима храна? обожавам храна (mm)
Удряли ли сте шамар? не и сериозно, а много искам!
Харесвате ли някого тайничко? никак не е тайно даже :D
Моята мечта е: всяка следваща
Любим сезон: пролета, тогава съм родена
Любим ден от седмицата? петък или събота
Първата целувка? еми :D ако не броим детските игри на "Подаръци", късничко беше :D
Любимо списание? нямам
Любима книга? еми засега са книжките на Тери Пратчет
Любим писател/писателка? нямам
Любимо стихотворение:
Плакала е горчиво нощта,

плакала е мълком сирота,

че за нея белий ден нехае,

че не иска той дори да знае

туй що мъчи нейното сърце

и каква й скръб тъми лице!…



И когато сипна пак зората —

от сълзите на нощта земята

бе покрита с бисерна роса;

и во всяка капчица-сълза

се огледва белий ден сияен —

и усмихнат мина пак нехаен.


Любим виц? В автобус: Пръднах, може ли? (rofl) само един от любимите ми
Как си представяре вашия партньор? реален (rofl)
Какво мислите за приятелството? абсолютно необходимо
А за любовта? доста ни е нужна :)
Какво според вас е животът? едно невероятно преживяване
Какво ще направите ако смъртният ви враг ви целуне? определно ще се объркам в първия момент :D
Защо все пак живеете? заради щастието (sun)
Вярвате ли в духове,призраци,извънземни и т.н. да!
Имали ли сте въшки? естествено :D и са ме мазали с газ, мас и оцет :D със сесра ми даже песничка измислихме :D ама не я помня вече ....
Обичате ли да мечтаете? много
Смятате ли че мечтите са изпълними? докрай
Страх ли ви е от нещо? много неща
Защо? защото е нормално човек да се страхува
Какво мислите за възрастните? еми аз май вече се включвам към тях :D интересни са ми
Какво е отношението ви с тях? добро :D
Ако се влюбите, бихте ли го признали пред себе си? че защо да го крия от себе си :D
Вашето мото? Усмихни се!
Бихте ли сменили пола си? Защо? ЗАЩОТО ЩЕ БЪДА Е*АТИ ПИЧА КАТО МЪЖ! :D:D:D:D
Какво ще направите, ако сте мулитмилиардер? като начало ще се изтощя от пазаруване
Какво ще направите, као ви отвлече мафията? ще се панирам
Обичате ли животните? МНОГО
А малките деца? ако са възпитани
Държите ли се естествено пред човека, когото обичате? че как иначе ще ме обича и той
Чувствали ли сте се някога излишен? Кога и защо? еми в ситуацията гаджета и аз, да :D щото те може би искат уединение, пък понякога се получава така че не може :D
Къде най често може да би срещне човек? или вкъщи или на НДК, Южния парк, Борисовата
Замисляли ли сте се някога върху смисъла на живота? До какъв извод стигнахте? Не съм си формулирала извода, но съм се замисляла, да
Имате ли своя компания? Няколко даже
Държите ли на нея? На всяка една
Какъв не искате да бъдете? Лицемерна, необичана, сама
Какво или кой ви вбесява най-много? тези, които обичам :D защото държа на тях
Идеалист ли сте? в много отношения, да
Какви хора харесвате? оригинални, уникални
Можете ли да си внушите всичко? всичко не, но доста неща, да
Завиждате ли на някого? На каго и защо? Понякога.... не ми се обеснява :D Много е дълъг тоя лексикон бе!
Обичате ли негрите или сте расист? не съм расистка и не обичам негрите като общо цяло, нито пък испанците, нито пък някой друг .... трябва да опознаеш човека :) независимо бял ли е жълт или син
Обичате ли да си похапвате? дам (sun)
Мразите ли някого? Кого и защо? само лицемерите
Какво бихте предпочели: да излъжете или да премълчите? завис от ситуацията
Какво правите с враговете си - съюзявате се с тях или ги премахвате? не им обръщам внимание
Опитвате ли се да подражавате на някого? На кого и защо? на хората около мен, които постъпват правилно
Коя е любимата ви държава? Италия, но любимата ми земя е България :)
Можете ли да пазите тайна? зависи от тайната :D
Какво значи търпение? Имате ли го? имам го :)
Смятате ли се за много отворен? пак зависи от ситуацията
Как сте със самочувствието? нормално е
Имате ли комплекс за молоценност? А мания за величие? нито едно от двете
Харесвате ли името си? като малка исках да го сменям, сега го обожавам!
Какво ще направите, ако сте завързан за железопътна релса, а влакът идва? ще си помисля "Е*ати филмовият завършек"
Искрен ли сте с хората? когато и те са искрени с мен
Бихте ли се превъзпитали? не
Преценявате ли хората от пръв поглед? да
Често ли грешите в преценките си? не
Знаете ли нещо, което никой друг не знае? всеки човек знае нещо такова :)
Ако някой ви каже, че ви мрази, как бихте постъпили? еми .... ще се разстроя, но ще потърся причината
Мислите ли и за утрешния ден? винаги
Какво мислите за доносниците? да го д*хат :D
А за подмазвачите? и те :D
Какво според вас е лъжата? е как какво .... лъжата си е лъжа
Бихте ли сменили стар приятел за нов? не, ще си ги зема и двамата :D
Какво търсите в хората: доброто или лошото? винаги доброто
Бихте ли сменили родителите си? не, но бих ги попроменила малко с разговор
Бихте ли казали на някого нещо, което не трябва да му казвате? правила съм го и ще продължа да го правя
Бихте ли намразили човека, който ви каже, че ви обича? ако направи нещо ужасяващо
Някога били ли сте истински нещастен? Кога и защо? била съм, но не мисля да се връщам към това си състояние :)
Бихте ли направили всичко за приятел? да
Случвало ли се е да предадете приятел? еми .... да
Пихте ли пропушили или вече пушите? Защо? не пуша
Какво мислите за алкохола и наркотиците? алкохола трябва да се употребява разумно, за наркотиците съм твърдо против!
Какво мислите за противоположния пол? всеки си има плюсове и минуси
Как бихте постъпили, ако гаджето ви изневери? не знам, надявам се да не разбирам
Винаги ли държите на дадената дума? старая се
Според вас какво е да си нахален? да не знаеш къде да спреш, да не виждаш границата
Мислите ли че можете да бъдем приятели (с мен, GoodPerson). Защо? ами, това ми е третият пост във форума :D но силно се надявам :D
Честно ли отговорихте на въпросите (тук поне бъдете честни)? да :)
Защо се заехте да отговаряте? обичам да отговарям на въпроси :D

Лигави въпроси:
Обичате ли ХЛЕБАРКИИИ? не, но не ги и мразя
Как предпочитате динозавърското? хрупкаво
Искате ли да се запознаете с въшките? запознавала съм се с всяка една от въшките си :D
Обичате ли извънземните? ако и те ме обичат
Какви кламери предпочитате? цветниии!
А листчета? лепящи
Кабърчета? остри
Харесвате ли кукли БАРБИИИИИ? като малка да, сега не толкова
Искате ли да ви отвлече извънземно? не, мерси :D
А да се влюбите в четирикрако? аз съм влюбена :O
Обичаш ли да ровиш в контейнера? никак
Искаш ли да станеш мангал сериен убиец? определено не
Искаш ли да целунеш жаба? пък дано после се превърне в принц
Какви пантофи предпочиташ? топли и ПРИЯТНО ароматизирани
Избери: Синя чехла шампион или побеснял охлюв патагонец? охлюва! охлщва искам!
Психо патка или психо крава? психо жаба :D
Попитай нещо някой: Вие изяждали ли сте докрай от ония огромните шарени близалки!
В кого предпочиташ да се влюбиш: миии .... овца :D
Овца
Крава
Коза
Прасе
какво предпочиташ: червей с ябълка си е по-готина гледка
Ябълка с червей или червей с ябълка?
Харесваш ли изгнили круши? не
Как се казва последната бълха,с която се запозна? Ваня
Какво искаш да станеш като пораснеш? Голяма
А какво си сега? Средна :D
В кое даскало учиш-за червеи или за стоножки? нито едното, на свободна практика съм
Колко чифта крака имаш? те такова животно нема!
Върнете се в началото Go down
http://kanarce.deviantart.com/
EmyLee
Идиотче под прикритие
Идиотче под прикритие
EmyLee


Female
Брой мнения : 55
Tитли : Никакви о.О
Registration date : 27.11.2009

Лексикон *конски копита* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон *конски копита*   Лексикон *конски копита* Icon_minitimeПет Ное 27, 2009 8:01 pm

Име: Емилия
Прякор: Еми ,Ем ,Емса
Години: 14 * и половина*
Град: Бургас
В кой клас си? 8 *плезенка*
Къде учиш? - в училище * смях*
Любим предмет? - Английски
Омразен предмет? - Физическо
Учиш ли чужд език и какъв? - Английски , и Японски
Хоби? - да се смея
Спортуваш ли нещо? - да ,хип-хоп * танци
Имаш ли си домашен любимец? - папагали и канарче
Каква музика слушаш? - поп ,хип-хоп
Любима група?- Gorillaz
Любима песен? - Massive Attack- Teardrop
Любим певец? - Michael Jackson , Robbie Williams
Любима певица?-Madonna
Любим филм? - Saw , The Ring
Любим сериал? - Женени с деца
Любим актьор? - нинам
Любима компютърна игра? - Vice city
Какъв телефон имаш? - Nokia
Как купонясвате? - готино
Каква е ключовата дума за един як купон? - музика ,хах
Имате ли любим спорт? - плуване
От кой отбор сте? - който печели
Любим футболист? - нямам
Skype? ..
ICQ? - ненам
Имаш ли си гадже? не
Обичам: - себе си
Мразя:никой
Любимо цвете? - какус
Изневерявали ли сте някога? -не
Любим сайт? - много
Любима марка кола? -Тойота
Суеверна/суеверен ли си? -не
Цвят на очите? -пъстри
Ръст? - 165
Цвят на косата? -кестенява
Последна клюка,която чу? - не се заслушвав
Любим стил за обличане? - спортно-елегантен
Любимо място? -вкъщи
Любима напитка? -водЪ
Любима храна? -картофки
Удряли ли сте шамар? -даа
Харесвате ли някого тайничко? -мда
Моята мечта е: -да стана актриса и да напиша книга
Любим сезон: -лято
Любим ден от седмицата? -четвъртък
Първата целувка? -ее ся
Любимо списание? -космополитън
Любима книга? -сагата:здрач
Любим писател/писателка? -не
Любимо стихотворение: -нз
Любим виц? -дълъг е
Как си представяре вашия партньор? -идеален ,хах
Какво мислите за приятелството? -хубаво нещо
А за любовта? -само истинската
Какво според вас е животът? -интересно нещо
Какво ще направите ако смъртният ви враг ви целуне? -ще направя тва О.О
Защо все пак живеете? -ми щото съм създадене ,за да живея
Вярвате ли в духове,призраци,извънземни и т.н. -не
Имали ли сте въшки? -не
Обичате ли да мечтаете? -да
Смятате ли че мечтите са изпълними? -да
Страх ли ви е от нещо? -да ,от смъртта
Защо? -ми щото не ми се умира
Какво мислите за възрастните? - и ние ще станем като тях
Какво е отношението ви с тях? -добро
Ако се влюбите, бихте ли го признали пред себе си? -винаги го правя
Вашето мото? -Аз мога
Бихте ли сменили пола си? Защо? -ъ не
Какво ще направите, ако сте мулитмилиардер? -ще си харча с кеф
Какво ще направите, као ви отвлече мафията? -ще ги убия
Обичате ли животните?-да
А малките деца?-зависи
Държите ли се естествено пред човека, когото обичате? -мда
Чувствали ли сте се някога излишен? Кога и защо? -да ,не помня
Къде най често може да би срещне човек? -навсякъде
Замисляли ли сте се някога върху смисъла на живота? До какъв извод стигнахте? -еми да ,веднъж се живее
Имате ли своя компания? -да
Държите ли на нея? -да
Какъв не искате да бъдете? -идиотка
Какво или кой ви вбесява най-много? -хората
Идеалист ли сте? -понякога
Какви хора харесвате? -като мен
Можете ли да си внушите всичко? -почти
Завиждате ли на някого? На каго и защо? -НЕ!
Обичате ли негрите или сте расист? -обичам ги
Обичате ли да си похапвате? -нормално си ям
Мразите ли някого? Кого и защо? -не мразя нищо и никого
Какво бихте предпочели: да излъжете или да премълчите? -зависи
Какво правите с враговете си - съюзявате се с тях или ги премахвате? -игнорирам ги
Опитвате ли се да подражавате на някого? На кого и защо? -на себе си
Коя е любимата ви държава? -Америка
Можете ли да пазите тайна? -да
Какво значи търпение? Имате ли го? -понякога
Смятате ли се за много отворен? -понякога
Как сте със самочувствието? -добре
Имате ли комплекс за молоценност? А мания за величие? -ъ
Харесвате ли името си? -да
Какво ще направите, ако сте завързан за железопътна релса, а влакът идва? -ще се опитам да се отвържа
Искрен ли сте с хората? -да
Бихте ли се превъзпитали? -не
Преценявате ли хората от пръв поглед? -понякога
Често ли грешите в преценките си? -понякога
Знаете ли нещо, което никой друг не знае? -да
Ако някой ви каже, че ви мрази, как бихте постъпили? -ще му се изсмея
Мислите ли и за утрешния ден? -да
Какво мислите за доносниците? -идиоти
А за подмазвачите? -идиоти
Какво според вас е лъжата? -тъпня
Бихте ли сменили стар приятел за нов? -зависи
Какво търсите в хората: доброто или лошото? -и 2те
Бихте ли сменили родителите си? -не
Бихте ли казали на някого нещо, което не трябва да му казвате? -зависи какво е
Бихте ли намразили човека, който ви каже, че ви обича? -НЕ
Някога били ли сте истински нещастен? Кога и защо?-ми като умра
Бихте ли направили всичко за приятел? -м да
Случвало ли се е да предадете приятел? -м да
Пихте ли пропушили или вече пушите? Защо? -не пуша и няма
Какво мислите за алкохола и наркотиците? -ЛАЙНА
Какво мислите за противоположния пол? -повечето = свине
Как бихте постъпили, ако гаджето ви изневери?-ще му се изсмея+среден пръст
Винаги ли държите на дадената дума? -мда
Според вас какво е да си нахален?-нахално мръсно тъпо същество не ги понасям тея
Мислите ли че можете да бъдем приятели (с мен, GoodPerson). - -мдаЗащо?-защото ме кефиш
Честно ли отговорихте на въпросите (тук поне бъдете честни)?-да
Защо се заехте да отговаряте?-нз

Лигави въпроси:
Обичате ли ХЛЕБАРКИИИ? -мда ей сега ядох
Как предпочитате динозавърското?-+човешко
Искате ли да се запознаете с въшките?-вече ги познавам
Обичате ли извънземните?-ами аз кво съм
Какви кламери предпочитате?-сини
А листчета?-бели
Кабърчета?-жълти
Харесвате ли кукли БАРБИИИИИ?-ДАА
Искате ли да ви отвлече извънземно?-да
А да се влюбите в четирикрако?-ДАДАДА
Обичаш ли да ровиш в контейнера?-ахаа
Искаш ли да станеш мангал сериен убиец?-аз съм
Искаш ли да целунеш жаба?-вече съм го правила
Какви пантофи предпочиташ?-невидими
Избери: Синя чехла шампион или побеснял охлюв патагонец?-и 2те
Психо патка или психо крава?-патката
Попитай нещо някой:-ооох
В кого предпочиташ да се влюбиш:-
Овца - -тва
Крава
Коза
Прасе
какво предпочиташ:
Ябълка с червей или червей с ябълка? -се гъз
Харесваш ли изгнили круши?-даа
Как се казва последната бълха,с която се запозна?-Джипси
Какво искаш да станеш като пораснеш? -БУЛКА
А какво си сега?-жаба
В кое даскало учиш-за червеи или за стоножки?-за хлебарки
Колко чифта крака имаш?-105
Върнете се в началото Go down
Ди Ъпчих
Конска въшка
Конска въшка
Ди Ъпчих


Брой мнения : 102
Местожителство : Където бубълечки и динозаври ливс тугедър.
Tитли : Най-студенокръвен
Registration date : 13.12.2008

Лексикон *конски копита* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон *конски копита*   Лексикон *конски копита* Icon_minitimeВто Дек 29, 2009 4:58 pm

Име: Деница 2
Прякор: ДеН(уит едно Н),Шашардис,Писачо,Черна Щерка
Години: пУуучти 13
Град: Великата Монтанска Дупка и Околие или ВМДО ако ви мързи да казвате всичко(т.т Монтана)
В кой клас си? сееедми?
Къде учиш? Трето проклето
Любим предмет? Свободен час
Омразен предмет? Ъъъ всички.
Учиш ли чужд език и какъв? Мъхъъъ Английски.
Хоби? Здрачуване,ненормализиране,бръмбилясване,Здрачуване...
Спортуваш ли нещо? Мне(затуй дебела)
Имаш ли си домашен любимец? Мне
Каква музика слушаш? Секфа(Попринцип метъл,ама солидарна към останалите)
Любима група? Ъъъ....Парамор,Мюуз,Линкин Парк,Окей Гоу,Дъ Расмус и прочие
Любима песен? О.О много са.
Любим певец? О.О прекалено много са.
Любима певица? О.О Ненормално много са.
Любим филм? Ъм...*прехвърля всичките 184525820580345 филма дет харесва*
Любим сериал? Ъъъ...амииии "Вампайъ дайърийз" и "Блъъд тайс" (дъ вампурс рокс0
Любим актьор? О.О пределекарено много са.
Любима компютърна игра? кънтър страйк?
Какъв телефон имаш? Сори Ериксон/
Как купонясвате? Олигофренясващо-лудетиснки.
Каква е ключовата дума за един як купон? Аз.
Имате ли любим спорт? Ммм...плуване горе-долу.
От кой отбор сте? От МОЯ!
Любим футболист? Аз.
Skype? denito_f48
ICQ? няма.
Имаш ли си гадже? Ни казва.
Обичам: Музиката.
Мразя: мазна чалгия.
Любимо цвете? хмф...
Изневерявали ли сте някога? Мнеее.аймъ гууд бой.
Любим сайт? www.twilight.foromotion.net , www.nenormali-v-daistvie-freeforumlife.net и пр.
Любима марка кола? Бла!
Суеверна/суеверен ли си? В границите на нормалното(ебаси вица)
Цвят на очите? Къфяв.
Ръст? 1.52
Цвят на косата? Кистиняв.
Последна клюка,която чу? Ммм...Че Кристен Стюарт е бременна.
Любим стил за обличане? Спортно.
Любимо място? Ъъъ...
Любима напитка? Кола.
Любима храна? Ъъъ...
Удряли ли сте шамар? Сто илядо пъти...(не казва кой й е боксова круша)
Харесвате ли някого тайничко? мммда...
Моята мечта е: Неосъществима.
Любим сезон: Лятоооу!
Любим ден от седмицата? Петък(дискотека ууу йей)
Първата целувка? Ъъ,бях на девет.
Любимо списание? Браво.
Любима книга? Ъъъ....прекален много.
Любим писател/писателка?Ъъъ....
Любимо стихотворение:Ъъъ...
Любим виц?Ъъъ...
Как си представяре вашия партньор? Ъъъ...
Какво мислите за приятелството?О бой,не знам.
А за любовта? Рядкосрещана.
Какво според вас е животът? Ъм...умряла работа.
Какво ще направите ако смъртният ви враг ви целуне? Ще му направя главата чудо на медицината,а зъбите-китайска азбука.
Защо все пак живеете? Ъм...защото имам цели.
Вярвате ли в духове,призраци,извънземни и т.н. Ъмии кайнда.
Имали ли сте въшки? пахаха
Обичате ли да мечтаете? даа
Смятате ли че мечтите са изпълними? Мне.
Страх ли ви е от нещо? Ъъъ да.
Защо?Мии така.
Какво мислите за възрастните?Борииинг!
Какво е отношението ви с тях? Бориинг!
Ако се влюбите, бихте ли го признали пред себе си?Май да.
Вашето мото? Човешкия срок на годност е умряла работа.
Бихте ли сменили пола си? Защо? Едва ли.Кефукащо е да си момиче.
Какво ще направите, ако сте мулитмилиардер? Ъм...ще харча на поразия.
Какво ще направите, као ви отвлече мафията? Ще се самоубия.
Обичате ли животните? Мда.
А малките деца?Зависи.
Държите ли се естествено пред човека, когото обичате?Да.
Чувствали ли сте се някога излишен? Кога и защо? Ъъъ...
Къде най често може да би срещне човек? Пред компа.
Замисляли ли сте се някога върху смисъла на живота? До какъв извод стигнахте?Амииии да.И стигнах до своето мото.
Имате ли своя компания? Горе-долу.
Държите ли на нея? Ъфкорц.
Какъв не искате да бъдете? В затвора.
Какво или кой ви вбесява най-много? Какво:самочувствието без покритие Кой:фешъните
Идеалист ли сте? На светлинни години съм оттам.
Какви хора харесвате? С чувство за хумор.
Можете ли да си внушите всичко? Психиката на човек е голяма работа.
Завиждате ли на някого? На каго и защо? Ъъъ...
Обичате ли негрите или сте расист? Амиии не съм расист,обаче гледам леко така да страня от такива хора.
Обичате ли да си похапвате? Мъхъъ.
Мразите ли някого? Кого и защо? Ни кзва.
Какво бихте предпочели: да излъжете или да премълчите? Да премълча.
Какво правите с враговете си - съюзявате се с тях или ги премахвате? Зависи от ситуацията.
Опитвате ли се да подражавате на някого? На кого и защо? Неее,обичам да бъда майселф.
Коя е любимата ви държава? САЩ
Можете ли да пазите тайна? Да.
Какво значи търпение? Имате ли го? Железни нерви.На светлинни години съм оттам.
Смятате ли се за много отворен? Мъхъъъ.
Как сте със самочувствието? Що-годе.
Имате ли комплекс за молоценност? А мания за величие?Нито едното,нито другото.
Харесвате ли името си? Има и по-хубави имена,но да.
Какво ще направите, ако сте завързан за железопътна релса, а влакът идва?Ще се опитам да се развържа?
Искрен ли сте с хората?Мъхъъъ.
Бихте ли се превъзпитали?Само някои неща.
Преценявате ли хората от пръв поглед? Понякога.
Често ли грешите в преценките си? Не.Хората попринцип са лесни за разчитане.
Знаете ли нещо, което никой друг не знае? Оо да.
Ако някой ви каже, че ви мрази, как бихте постъпили?Ще му кажа,че още не знае как се мрази истински,че да ме мрази.
Мислите ли и за утрешния ден?Хмф....кайнда.
Какво мислите за доносниците? ЪГХ!
А за подмазвачите? ЪЪЪЪЪЪЪГХ!
Какво според вас е лъжата? Начин да влошиш нешата
Бихте ли сменили стар приятел за нов? Ако старият ми френд е бил добръ,НЙЕ!
Какво търсите в хората: доброто или лошото? И дете.
Бихте ли сменили родителите си? Ъъъ,не.
Бихте ли казали на някого нещо, което не трябва да му казвате? Едва ли.
Бихте ли намразили човека, който ви каже, че ви обича? Не.
Някога били ли сте истински нещастен? Кога и защо? Да и не казвам.
Бихте ли направили всичко за приятел? Ъъъ,горе-долу.
Случвало ли се е да предадете приятел? Не.
Пихте ли пропушили или вече пушите? Защо? Не бих пропушила защото не ми се мре.
Какво мислите за алкохола и наркотиците? Алкохола е добър в умерени количества,ама наркотиците ТЦ!
Какво мислите за противоположния пол? Ъъъ....80 процента от тях са свине.
Как бихте постъпили, ако гаджето ви изневери? Амиии....Ще го удуша.
Винаги ли държите на дадената дума? Дааа.
Според вас какво е да си нахален? Означава да бъдеш мен.
Мислите ли че можете да бъдем приятели (с мен, GoodPerson). Защо ? Мии да,естествено.
Честно ли отговорихте на въпросите (тук поне бъдете честни)? Дааа
Защо се заехте да отговаряте? Нямаше кво да прая.

Лигави въпроси:
Обичате ли ХЛЕБАРКИИИ? Ууу йей.
Как предпочитате динозавърското? Сурово и лепкаво.
Искате ли да се запознаете с въшките? Йеъ.
Обичате ли извънземните? Марсианци форевър!
Какви кламери предпочитате? Бодливи.
А листчета? Тънки
Кабърчета? Затъпени.
Харесвате ли кукли БАРБИИИИИ? НЙЕЕЕЕ!
Искате ли да ви отвлече извънземно? Стига да е добричко.
А да се влюбите в четирикрако? ъъъ,едва ли.
Обичаш ли да ровиш в контейнера? Не,обичам да наблюдавам.
Искаш ли да станеш мангал сериен убиец? Ууу йей.
Искаш ли да целунеш жаба? Ако се превърне в принц,що не.
Какви пантофи предпочиташ? Розови със шоколадов пълнеж.
Избери: Синя чехла шампион или побеснял охлюв патагонец? синя чехла шампион.
Психо патка или психо крава? психо патка.
Попитай нещо някой: НЕЕЕС,ОБИЧАШ ЛИ МАНДАРИНИ?
В кого предпочиташ да се влюбиш: Ммм,кравара.
Овца
Крава
Коза
Прасе
какво предпочиташ:
Ябълка с червей или червей с ябълка? Ябълка с червей.
Харесваш ли изгнили круши? Ако има в тях бубайечки.
Как се казва последната бълха,с която се запозна? Ъъъ,БЪЛХА?
Какво искаш да станеш като пораснеш? Бимбифляв.
А какво си сега? БимбОфляв.
В кое даскало учиш-за червеи или за стоножки? Зааа стоножки.
Колко чифта крака имаш? 710

МУХАХАХА*злодейски смях* *почвъ кашля*
Върнете се в началото Go down
http://prostotia.canadian-forum.com
----deadlines
Чухотно извънземно на служба
Чухотно извънземно на служба
----deadlines


Брой мнения : 156
Tитли : Никакви о.О
Registration date : 29.01.2010

Лексикон *конски копита* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон *конски копита*   Лексикон *конски копита* Icon_minitimeНед Яну 31, 2010 9:40 pm

Име:
Иванела -.-
Прякор:
Джътси, Лин, шизофреничката
Години:
13 години и 7 месеца о.о
Град:
София >.<
В кой клас си?
7
Къде учиш?
31 "Седай да Учиш Че си е Ебало Майката" Иван Вазов хД
Любим предмет?
Математика о.о
Омразен предмет?
Физика
Учиш ли чужд език и какъв?
В даскало уча Испански и Английски, а извън него японски, фински и немски. -.-
Хоби?
Спане
Спортуваш ли нещо?
Мне
Имаш ли си домашен любимец?
Умря :С
Каква музика слушаш?
о.0 пост хардкор, метъл и японска музика най-общо казано xD
Любима група?
Найтуиш, Ескейп дъ Фейт, БМТХ, Л'Арк ен Сиел и Газет xD
Любима песен?
Deadlines
Любим певец?
Хайд
Любима певица?
Таря
Любим филм?
Суини Тод
Шерлок Холмс
Joulutairina

Любим сериал?
Stargate
Supernatural
The Tudors
Доктор Ху

Любим актьор?
Джони Дееееепп :3
Любима компютърна игра?
няма такова животно
Какъв телефон имаш?
нокиа 6300 и 5800 .. и след два/три месеца добавям и н97 мини xD
Как купонясвате?
в тих домашен алкохолизъм xD
Каква е ключовата дума за един як купон?
алкохол о.0
Имате ли любим спорт?
Не
От кой отбор сте?
Левски фътъу
Любим футболист?
НемЪ
Skype?
purple.vain или wishmistress. (с точката)
ICQ?
няма
Имаш ли си гадже?
зависи от гледната точка xD
Обичам:
всичко
Мразя:
всичко
Любимо цвете?
мразя цветя
Изневерявали ли сте някога?
не о.О
Любим сайт?
сейнт гугъл -.-
Любима марка кола?
мицубиши лансер :3
Суеверна/суеверен ли си?
не
Цвят на очите?
кафяви
Ръст?
никва идея
Цвят на косата?
ами...трябвало е да е кестенява ама най-много си личи червеното -.-
Последна клюка,която чу?
че са щяли да ни сменят класана >.<
Любим стил за обличане?
скейт о.0
Любимо място?
зад даскалото -.-
Любима напитка?
кола
Любима храна?
шоколааааад, шоколад, шоколад :333
Удряли ли сте шамар?
да хД последния път беше на блондито от класа ми -.-
Харесвате ли някого тайничко?
мда :С
Моята мечта е:
нямам
Любим сезон:
зима
Любим ден от седмицата?
четвъртък
Първата целувка?
какво за нея? хД
Любимо списание?
нешънъл джиографик
Любима книга?
ааадски много са -.-
Любим писател/писателка?
автор брой ли се? хД ако да значи стивън кинг и ан райс
Любимо стихотворение:
няма такова същество
Любим виц?
много е дълъг, а не ми се пише хД
Как си представяре вашия партньор?
вижуал кей о.о
Какво мислите за приятелството?
-.-
А за любовта?
няма такова нещо хД
Какво според вас е животът?
да се родиш, да пораснеш, да се влюбиш и да умреш >.<
Какво ще направите ако смъртният ви враг ви целуне?
във всеки случай няма да го ударя хД
Защо все пак живеете?
за да отида някой ден в япония
Вярвате ли в духове,призраци,извънземни и т.н.
в духове и призраци не, а иначе във себе си вярвам `ухил`
Имали ли сте въшки?
не -.-
Обичате ли да мечтаете?
не
Смятате ли че мечтите са изпълними?
не
Страх ли ви е от нещо?
ми..имам арахнофобия, клаустрофобия и монофобия хД
Защо?
защото паяците са страшни о.о
Какво мислите за възрастните?
лоши са :с
Какво е отношението ви с тях?
ако не си говорим много е супер хД
Ако се влюбите, бихте ли го признали пред себе си?
да
Вашето мото?
нямам -.-
Бихте ли сменили пола си? Защо?
не о.0
Какво ще направите, ако сте мулитмилиардер?
ще си купя някой голям викториански замък и ще си живея там... -.-
Какво ще направите, као ви отвлече мафията?
о.о не знам :д
Обичате ли животните?
да
А малките деца?
нееееееееееееееееееееееееееееееееееее(...)еееее >>>>.<<<<
Държите ли се естествено пред човека, когото обичате?
ъмм..да о.0
Чувствали ли сте се някога излишен? Кога и защо?
да и то често >.<
Къде най често може да би срещне човек?
ъм...в нас или в скай сити в ориндж пред многото нови книги хД
Замисляли ли сте се някога върху смисъла на живота? До какъв извод стигнахте?
не съм хД
Имате ли своя компания?
да
Държите ли на нея?
да
Какъв не искате да бъдете?
предател >.<
Какво или кой ви вбесява най-много?
тъпия ми интернет доставчик >.<
Идеалист ли сте?
да
Какви хора харесвате?
нормални...умни...хора с които можеш да говориш -.-
Можете ли да си внушите всичко?
да хД
Завиждате ли на някого? На каго и защо?
не -.-
Обичате ли негрите или сте расист?
не ги обичам, но не съм и расист
Обичате ли да си похапвате?
аха ! :3
Мразите ли някого? Кого и защо?
не
Какво бихте предпочели: да излъжете или да премълчите?
да излъжа
Какво правите с враговете си - съюзявате се с тях или ги премахвате?
съюзявам се и после ги премахвам хД
Опитвате ли се да подражавате на някого? На кого и защо?
не -.-
Коя е любимата ви държава?
япония и финландия
Можете ли да пазите тайна?
да
Какво значи търпение? Имате ли го?
не -.-
Смятате ли се за много отворен?
не хД
Как сте със самочувствието?
хД
Имате ли комплекс за молоценност? А мания за величие?
не и не хД
Харесвате ли името си?
не -.-
Какво ще направите, ако сте завързан за железопътна релса, а влакът идва?
ще си затворя очите
Искрен ли сте с хората?
повечето пъти
Бихте ли се превъзпитали?
не
Преценявате ли хората от пръв поглед?
да
Често ли грешите в преценките си?
не
Знаете ли нещо, което никой друг не знае?
да *зъл смях*
Ако някой ви каже, че ви мрази, как бихте постъпили?
ще му кажа че и аз го мразя -.-
Мислите ли и за утрешния ден?
да О.О
Какво мислите за доносниците?
майната им
А за подмазвачите?
и на тях
Какво според вас е лъжата?
прикриване на истината
Бихте ли сменили стар приятел за нов?
зависи
Какво търсите в хората: доброто или лошото?
по малко и от двете -.-
Бихте ли сменили родителите си?
о.о не
Бихте ли казали на някого нещо, което не трябва да му казвате?
не знам хД
Бихте ли намразили човека, който ви каже, че ви обича?
не О.О
Някога били ли сте истински нещастен? Кога и защо?
да
Бихте ли направили всичко за приятел?
да
Случвало ли се е да предадете приятел?
не
Пихте ли пропушили или вече пушите? Защо?
Не бих пропушила ... Всмисъл пушила съм и е ужасно ><
Какво мислите за алкохола и наркотиците?
мразя наркотиците ><
Какво мислите за противоположния пол?
повечето ми истински приятели са от него ><
Как бихте постъпили, ако гаджето ви изневери?
ще го зарежа О.О
Винаги ли държите на дадената дума?
в повечето случаи хД
Според вас какво е да си нахален?
-.-
Мислите ли че можете да бъдем приятели (с мен, GoodPerson). Защо?
мда о.о
Честно ли отговорихте на въпросите (тук поне бъдете честни)?
дап (:
Защо се заехте да отговаряте?
защото ми е скучно -.-

Лигави въпроси:
Обичате ли ХЛЕБАРКИИИ?
не О.О
Как предпочитате динозавърското?
без мазнина -.-
Искате ли да се запознаете с въшките?
мне хД
Обичате ли извънземните?
мда
Какви кламери предпочитате?
зиуеении <33
А листчета?
и те да са зилени :3
Кабърчета?
и те х3
Харесвате ли кукли БАРБИИИИИ?
нееее хД
Искате ли да ви отвлече извънземно?
мъхъъ х3
А да се влюбите в четирикрако?
мне хД
Обичаш ли да ровиш в контейнера?
аха! х3
Искаш ли да станеш мангал сериен убиец?
да хД
Искаш ли да целунеш жаба?
да хД
Какви пантофи предпочиташ?
зелени х3
Избери: Синя чехла шампион или побеснял охлюв патагонец?
чехъла хД
Психо патка или психо крава?
психопатка хД
Попитай нещо някой:
няма кой и няма какво хД
В кого предпочиташ да се влюбиш:
крава хД
какво предпочиташ:
червей с ябълка
Харесваш ли изгнили круши?
не
Как се казва последната бълха,с която се запозна?
шушо ... х3
Какво искаш да станеш като пораснеш?
извънземну ^_^
А какво си сега?
същоту ^______^
В кое даскало учиш-за червеи или за стоножки?
стоножки :дд
Колко чифта крака имаш?
1 о.о
Върнете се в началото Go down
~ Sunshine ~
Синя чехла шампион
Синя чехла шампион
~ Sunshine ~


Female
Брой мнения : 230
Age : 29
Местожителство : - кутия с боички -
Tитли : Никакви о.О
Registration date : 03.03.2010

Лексикон *конски копита* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон *конски копита*   Лексикон *конски копита* Icon_minitimeЧет Мар 04, 2010 1:45 am

Име: Ирена *знам, че е ужасно, като порасна ще го махна, шаляля ^^*
Прякор: Рин, Пърпъл : DD
Години: 15 *пред пенсия съм*
Град: Бургас
В кой клас си? 9ти
Къде учиш? "ПМГ Акад.Никола Обрешков"
Любим предмет? биологогия, аw и психология
Омразен предмет? математика, немски, история, физическо
Учиш ли чужд език и какъв? немски и английски
Хоби? рисуване *нищо, че нямам талант*, пиене на промишлени количества кола o.O
Спортуваш ли нещо? гребане с лъжици! ^o^
Имаш ли си домашен любимец? Даже пет! Котки.
Каква музика слушаш? рок, метъл
Любима група? H.I.M., Nightwish, My chemical romance, 30 seconds to mars, System of a down
Любима песен? H.I.M. - Funeral of hearts
Любим певец? Виле Вало *e, почнах да се изтърквам*
Любима певица? Таря *Nightwish*
Любим филм?

The butterfly effect
Perfume: the story of a murderer
Ten inch hero
Edward Scissorhands
Sweeny Todd
Moulin Rouge
WALL-E
The girl next door
Finding Nemo
10 things i hate about you

... изхвърлих се май. ;d

Любим сериал?

Grey's anatomy {h}
House M.D.
Doctor Who
Klacni/sreji
LOST {h}
Veronika mars
Geroi
Бъфи-то ;D
Хрониките на Сара Конър
True Blood
Blood ties
Gossip girl
Greek
Skins {hhhhhhhhhhhhhh}
Отместопрестъплението ;D
L връзки
Vampire Diaries
V
Flashforward

... и пак ;d

Любим актьор? Джони Деп, Орландо Блум, Хийт Леджър
Любима компютърна игра? Sims, GTA, Need for speed, CS ;D
Какъв телефон имаш? Nokia някъв там
Как купонясвате? както дойде, зависи от компанията.
Каква е ключовата дума за един як купон? Бира! : DD И музика :>
Имате ли любим спорт? фигурно пързаляне
От кой отбор сте? Барселона ^^
Любим футболист? Лео Меси
Skype? sunshineit. (с точката!)
ICQ? -- загубих го.
Имаш ли си гадже? В момента не и по-добре : DD
Обичам: кола, кино, театър, смеха, лилавото <3, Доктор Ху!
Мразя: смокини и математика
Любимо цвете? лале ^^ кокиче
Изневерявали ли сте някога? да...не...да...не... все едно.
Любим сайт? facebook : DD
Любима марка кола? поршИиии ^o^
Суеверна/суеверен ли си? донякъде.
Цвят на очите? кафяв
Ръст? 1,56 *дребно съм ;s*
Цвят на косата? кестеняв с червен оттенък (остатък от къната ;D)
Последна клюка,която чу? Че съм била емо xD И че съм ходила със Станислав... който е емо.
Любим стил за обличане? Квото дойде.
Любимо място? пред компа xD и Морската
Любима напитка? колаааа ^^
Любима храна? пица, китайски ориз ^^, шоколад, портокали.
Удряли ли сте шамар? налагало се е ;d
Харесвате ли някого тайничко? аз и влюбена съм била тайничко
Моята мечта е: да обиколя света. всъшност Вселената.
Любим сезон: пролет
Любим ден от седмицата? събота
Първата целувка? ... беше провал. :D Иначе най-най първата беше още в детската градина xD
Любимо списание? BRAVO
Любима книга? ХП, 18% сиво, всичко, което съм чела на Кинг (Томиконърс <3)
Любим писател/писателка? Джей К. Роулинг ии Стивън Кинг
Любимо стихотворение: нямам си. но пък Зимни вечери особено ми допадна миналата година ^^
Любим виц?

Катаджия спира кола за проверка през нощта. Поглежда през стъклото - шофьора с колан, с хендсфри, по правилник! Полицая се усмихва и казва:
- Честито, току що спечелихте 500 лв от програмата "Водач за пример"! Какво мислите да направите с парите?
- Ами на първо време да изкарам шофьорски курс! - казва човека, а жената до него се обажда:
- Не го слушайте, г-н полицай, той като е пиян само глупости говори.
От задната седалка се надига едно момче и вика:
- Абе, аз ви казах, че с тая крадена кола далече няма да стигнем!
А от багажника се чува глас:
- Кво става, бе, минахме ли границата вече?!?

Как си представяре вашия партньор? Като Него. :>
Какво мислите за приятелството? най-ценното нещо евър
А за любовта? дазънт екзист, но пък чувството е страхотно изгарящо.
Какво според вас е животът? предвестник на смъртта. начин да се докоснем до перфектното, но да не можем да го имаме.
Какво ще направите ако смъртният ви враг ви целуне? Зависи как изглежда, хъх
Защо все пак живеете? За да сбъдвам мечтите си.
Вярвате ли в духове,призраци,извънземни и т.н. Есте : DD
Имали ли сте въшки? Може *почесва глава* Чесно да си призная, вчера чух глас от там горе, знам ли, може някоя случайно да е била близо до ухото ми o.O
Обичате ли да мечтаете? Не. Обожавам.
Смятате ли че мечтите са изпълними? Зависи какви са ;d Моите определено са далеч над човешките възможности
Страх ли ви е от нещо? имам клаустрофобия ;D
Защо? Защото се чувстваш притиснат, когато си затворен в тясно пространство. Чувстваш се безсилен.
Какво мислите за възрастните? Че не знаят какво искат, нито как да го получат.
Какво е отношението ви с тях? Зависи с кого, не е важна възрастта, важен е човекът.
Ако се влюбите, бихте ли го признали пред себе си? Трудно : DD Но щом веднъж го направих...
Вашето мото? We are the center of the universe anyway. *не е точно мото.* ии Егоизмът ще спаси света.
Бихте ли сменили пола си? Защо? Не. Мъжете съкс, пък и мислят колкото златна рибка :>
Какво ще направите, ако сте мулитмилиардер? Щее отида в Америка. И ще направя огромни домове за бездомни животни ^^ *праз да ядат хората*
Какво ще направите, као ви отвлече мафията? ... вероятно само те ще мислят, че ТЕ са ме отвлякли... мухахахахха.
Обичате ли животните? неземно много (:
А малките деца? не. те са малки, ревящи, хапещи и не стават за ядене!
Държите ли се естествено пред човека, когото обичате? не, изпростявам : DD
Чувствали ли сте се някога излишен? Кога и защо? Много пъти. Сред приятели на приятели най-вече.
Къде най често може да би срещне човек? пред компа, овиъсли. И в Морската. И на плажа, ноу матър дъ сийзън.
Замисляли ли сте се някога върху смисъла на живота? До какъв извод стигнахте? Че няма смисъл и че няма смисъл да го търсим...
Имате ли своя компания? кайндЪ... макар вече малко по малко да се разпадаме :>
Държите ли на нея? държах страшно много, сега е само много.
Какъв не искате да бъдете? като всички останали.
Какво или кой ви вбесява най-много? хората, които въртят приятелите си на малкия си пръст.
Идеалист ли сте? понякога
Какви хора харесвате? интересни, забавни, ... няма точен тип, просто някой ми допадат.. други - не.
Можете ли да си внушите всичко? не, ИД-ът ми не ми го позволява :/
Завиждате ли на някого? На каго и защо? в момента нe xD
Обичате ли негрите или сте расист? Не ги обичам, не ги и мразя. Хора като всички останали, дъъъ.
Обичате ли да си похапвате? Да xDD
Мразите ли някого? Кого и защо? Не мразя.
Какво бихте предпочели: да излъжете или да премълчите? Да кажа истината.
Какво правите с враговете си - съюзявате се с тях или ги премахвате? съюзявам се и ги премахвам след това.
Опитвате ли се да подражавате на някого? На кого и защо? мне, но и това го е имало.
Коя е любимата ви държава? САЩ. Харесвам и Япония, и Ирландия.
Можете ли да пазите тайна? мога... зависи чия е xD
Какво значи търпение? Имате ли го? Да не се изнервяш на безкраен лексикон : DD До една степен го имам. : DD
Смятате ли се за много отворен? не
Как сте със самочувствието? не е особено високо... няма и за какво де xd
Имате ли комплекс за молоценност? А мания за величие? Комплекс за малоценност - не. Но манията за величие често се обажда xD *вече кроя планове за завладяване на света, дааа мухахахаха*
Харесвате ли името си? мразя го
Какво ще направите, ако сте завързан за железопътна релса, а влакът идва? Ще се отдам да края ^^
Искрен ли сте с хората? Не с всички, само с тези, на които държа.
Бихте ли се превъзпитали? Да. не. да. не. Ох, в някои отношения.
Преценявате ли хората от пръв поглед? да и в повечето случаи се оказвам права.
Често ли грешите в преценките си? не.
Знаете ли нещо, което никой друг не знае? Знам, но едва ли и от международна важност.
Ако някой ви каже, че ви мрази, как бихте постъпили? "Е, супер, отдавна очаквах да си признаеш ^^"
Мислите ли и за утрешния ден? да. налага се да ставам рано, за да ходя на шибаното училище >.<
Какво мислите за доносниците? не мисля.
А за подмазвачите? сейм.
Какво според вас е лъжата? Here is the truth about the lie: the truth hurts, so we lie. Не я харесвам, но понякога се налага.
Бихте ли сменили стар приятел за нов? не.
Какво търсите в хората: доброто или лошото? и двете, не обичам да се задоволявам само с едното.
Бихте ли сменили родителите си? да, уоу.
Бихте ли казали на някого нещо, което не трябва да му казвате? правила съм я тази грешка, предполагам ще я повторя.
Бихте ли намразили човека, който ви каже, че ви обича? Всеки разбира любовта различно. Представата на някои хора за любовта... е извратена. Така че да.
Някога били ли сте истински нещастен? Кога и защо? Много пъти. Защото животът е ужасен :<
Бихте ли направили всичко за приятел? да
Случвало ли се е да предадете приятел? да и съжелявам... донякъде.
Пихте ли пропушили или вече пушите? Защо? Пия. Рядко. По малко. Не пуша и не бих пропушила, защото не виждам смисъла.
Какво мислите за алкохола и наркотиците? Алкохола рулз. В умерени количества. Наркотиците съкс. Във всякакви количества.
Какво мислите за противоположния пол? много неща : DD Кои от кои по-лоши... в добрия смисъл.
Как бихте постъпили, ако гаджето ви изневери? Всъшност.. ще направя същото.
Винаги ли държите на дадената дума? не, ух.
Според вас какво е да си нахален? Да си нахален е... нахално. И глупаво. Макар че много хора са спечелили с нахалството си.
Мислите ли че можете да бъдем приятели (с мен, GoodPerson). Защо? Да. Защо не :>
Честно ли отговорихте на въпросите (тук поне бъдете честни)? да, нямам какво да крия... освен, че съм сериен убиец. ...


опа.

Защо се заехте да отговаряте? защото е 1:15 през ноща и обичам да философствам xD

Лигави въпроси:
Обичате ли ХЛЕБАРКИИИ?
да. мега яките са! само ги наблюдавайте как се движат ^^
Как предпочитате динозавърското? вегетарианка съм, съжалявам. Така че бих го предпочела умряло и заровено под земята... или в някой музей примерно ^^
Искате ли да се запознаете с въшките? Вчера си говорих с една, много приятна личност.
Казвала се НЯАСЯАКЯЖАЩ и идвала от Марс с план да завладее света... беше доста добър... така че и го откраднах и я убих ^^
Обичате ли извънземните? Мда, обичам си вида :>
Какви кламери предпочитате? цветни <3 всякакви.
А листчета? също цветни. от онези малките ^^
Кабърчета? остри, мухахахаха
Харесвате ли кукли БАРБИИИИИ? Не, мразя ги. Като малка само ги чупех, махах им ръце, крака, глави . ^^
Искате ли да ви отвлече извънземно? Искам, само да не са тоалетните чинии нинджи, с тях сме смъртни врагове!
А да се влюбите в четирикрако? Ако е овца... може. xD
Обичаш ли да ровиш в контейнера? Разбира се, че обичам! Иначе какво щях да правя в свободното си време?!
Искаш ли да станеш мангал сериен убиец? Мангал няма как да стана. За серийния убиец... кой е казал, че вече не съм ? ммм
Искаш ли да целунеш жаба? Само ако се првърне в принц после! Ама искам докъмент, където да пише, че ще се превърне в праинц иначе НЯМА!
Какви пантофи предпочиташ? пухести и розови xD
Избери: Синя чехла шампион или побеснял охлюв патагонец? E,... трудно. Но мисля, че с патагонеца повече ще си допаднем. Чехлата ще я използвам да замеря някоя от котките си.
Психо патка или психо крава? Крава, ъф корз (rock) Извънземна крава ... о о о като онея от фейсбук!
Попитай нещо някой: Why so serious?
В кого предпочиташ да се влюбиш:
Овца -- like i said
Крава
Коза
Прасе
какво предпочиташ:
Ябълка с червей или червей с ябълка?
еееее не може ли и двете ;s
Харесваш ли изгнили круши? Чи кък?!
Как се казва последната бълха,с която се запозна? *рови нагоре да види името* НЯАСЯАКЯЖАЩ!!!
Какво искаш да станеш като пораснеш? фибичка за коса!
А какво си сега? кламер ^^
В кое даскало учиш-за червеи или за стоножки? за смесени видове. да, тежно ми е да съм отритната от обществото.
Колко чифта крака имаш? 50 ^^
Върнете се в началото Go down
©ookie
Дявол под прикритие
©ookie


Female
Брой мнения : 177
Age : 27
Местожителство : В бизквитената кУтия xD
Холик : Курабиохолик
Tитли : Никакви о.О
Registration date : 13.07.2010

Лексикон *конски копита* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон *конски копита*   Лексикон *конски копита* Icon_minitimeВто Юли 13, 2010 10:26 am

Име:Теодора
Прякор:Теди,Курабийка
Лексикон *конски копита* 555562
Години:13,почти 14
Град:София
В кой клас си?:Ще бъда 8
Къде учиш?:СПГСАГ "Христо Ботев"
Любим предмет?:оо нямам
Омразен предмет?:Всички
Лексикон *конски копита* 49307
Учиш ли чужд език и какъв?Мми до сега АЕ и ИЕ,пъкк в 8 клас сигурно само АЕ
Хоби?:Да бъда изяждана
Лексикон *конски копита* 935146
Спортуваш ли нещо?Вечее нее
Имаш ли си домашен любимец?Мадмм,кученцее
Лексикон *конски копита* 616464
Каква музика слушаш?:Поп,Рап,Рок..Офф абе всичко без чалката и класиката
Любима група?:TDG
Лексикон *конски копита* 51025
Любима песен?TDG-Never Too Late
Любим певец?:Мноуу са
Любима певица?Пффф още повече
Любим филм?Горещо маце
Любим сериал?:Уан Трий Хил
Лексикон *конски копита* 689796 маа идругии де
Любим актьор?:Роб Шнайдер
Любима компютърна игра?:Симс,нали съм си дечко
Какъв телефон имаш?:Nokia 3600 slide
Как купонясвате?:Мии всякак xD
Каква е ключовата дума за един як купон?МАлкохол и силна музика
Имате ли любим спорт?:ММмм даа,баскета
От кой отбор сте?:Сини,зелени,червени кой падне
Любим футболист?:
Лексикон *конски копита* 107899
Skype?: teddy_bear96
ICQ? : прецака ми компютъра и вечее не
Имаш ли си гадже? :Мии не
Лексикон *конски копита* 758601
Обичам:Курабийки ии най-добрата си приятелка ии семейството сии ии кучетоо Лексикон *конски копита* 879279 аа и да ползвам мноу емотикони
Мразя:ооо много неща мразя,аз съм нещо-почти-всичко-мразец
Любимо цвете?:Бяла роза
Изневерявали ли сте някога?:Не
Любим сайт?:Не
Любима марка кола?:Смартт ^^
Суеверна/суеверен ли си?:Отт време на време кат ми избие баланса
Цвят на очите?:Кафевички
Ръст?:Джуджее-1,58
Цвят на косата?:Миии пак кафевичкоо
Последна клюка,която чу?:Че съм била Барби,пфф те на кой ще викат барби,че аз дори не харесвам розавото

Любим стил за обличане?:Еми както ми е удобно
Любимо място?:Вкъщии
Любима напитка?:Вода
Любима храна?:Мии много са
Удряли ли сте шамар?:Да,беше болезнено
Лексикон *конски копита* 180457
Харесвате ли някого тайничко?:Мии да едно момченце дет видях в метрото Лексикон *конски копита* 678376
Моята мечта е:Мии не знам
Любим сезон:Амии пролетт иии лятоо ии есенн ии зимаа
Любим ден от седмицата?:Нямам
Първата целувка?:
Лексикон *конски копита* 344169
Любимо списание?:БРАВО
Любима книга?:Няма такава
Любим писател/писателка?:
Лексикон *конски копита* 612456
Любимо стихотворение:Амии това което ще стане най-големия мой шегьовар
Любим виц?:Заа прасчо и мечо пуххх
Как си представяре вашия партньор?:Емии кат момченцето вв метрото
Какво мислите за приятелството?:Емии то е нещо без което не мога
А за любовта?:Хубавичка е и тя
Какво според вас е животът?:Шанс
Какво ще направите ако смъртният ви враг ви целуне?:--->
Лексикон *конски копита* 548408
Защо все пак живеете?:Миии още не са ме изяли
Вярвате ли в духове,призраци,извънземни и т.н.:Ее как нали и аз съм от тях
Имали ли сте въшки?:Не
Лексикон *конски копита* 555562
Обичате ли да мечтаете?:Мии даа аз съм едно малко мечтателче :)
Смятате ли че мечтите са изпълними?:Някои да,някои не
Страх ли ви е от нещо?:Насекоми
Лексикон *конски копита* 312262
Защо?:Мии гадни са
Какво мислите за възрастните?:От време на време мноуу ме нервят
Какво е отношението ви с тях?:Еми стремя се да съм добра,защото все някога и аз ще бъда като тях
Ако се влюбите, бихте ли го признали пред себе си?:Нее занм
Вашето мото?:
Лексикон *конски копита* 689796
Бихте ли сменили пола си? Защо?:Нее ми харесва ми да съм си гърлл
Какво ще направите, ако сте мулитмилиардер?:Мии ще се въргалям в парите сии
Какво ще направите, као ви отвлече мафията?:Ще им изпея песничка
Обичате ли животните?:Да
А малките деца?:Йес
Държите ли се естествено пред човека, когото обичате?:Афкорс
Чувствали ли сте се някога излишен? Кога и защо?:Ми в училище доста е страшно
Къде най често може да би срещне човек?:В парка
Замисляли ли сте се някога върху смисъла на живота? До какъв извод стигнахте?:ЩЕ не ми се умира
Имате ли своя компания?:Миии не много съм мъничка за това все още XD :D :P
Държите ли на нея?:Ее даа
Какъв не искате да бъдете?:Кретенкаа
Какво или кой ви вбесява най-много?:Хоратаа
Идеалист ли сте?:Не
Какви хора харесвате?:Такива дет приличат на мен
Можете ли да си внушите всичко?:Мии почтии
Завиждате ли на някого? На каго и защо?:Нее аз си се харесвамм
Обичате ли негрите или сте расист?:Мнее то и аз съм черна кат смъртаа
Обичате ли да си похапвате?:Даа то това тренирах преди,гребане с лъжици,свободен стил
Мразите ли някого? Кого и защо?:Нем
Какво бихте предпочели: да излъжете или да премълчите?:ДА премълча
Какво правите с враговете си - съюзявате се с тях или ги премахвате?:Ми трия ги с гумичка
Опитвате ли се да подражавате на някого? На кого и защо?:Да,на себе си
Коя е любимата ви държава?:БГ
Можете ли да пазите тайна?:Даа
Какво значи търпение? Имате ли го?:Не знам ии да
Смятате ли се за много отворен?:Нее затворенаа съм
Как сте със самочувствието?:Злее =(
Имате ли комплекс за молоценност? А мания за величие?:Не разбира :D
Харесвате ли името си?:Мии ако ми казват ТЕДИ да
Какво ще направите, ако сте завързан за железопътна релса, а влакът идва?:Ми ще получа сардечен удар
Искрен ли сте с хората?:Да
Бихте ли се превъзпитали?:Мнее
Преценявате ли хората от пръв поглед?:Мне мисля ги за мноу по-добри от колкото са
Често ли грешите в преценките си?:НЕ мноо
Знаете ли нещо, което никой друг не знае?:Не
Ако някой ви каже, че ви мрази, как бихте постъпили?:Ще му кажа че го обичам
Мислите ли и за утрешния ден?:Не много
Какво мислите за доносниците?:Кретенчетаа
А за подмазвачите?:Лизачии
Какво според вас е лъжата?:Думи изречени от Кретенчета и Лизачи
Бихте ли сменили стар приятел за нов?:Не
Какво търсите в хората: доброто или лошото?:Доброто
Бихте ли сменили родителите си?:Не
Бихте ли казали на някого нещо, което не трябва да му казвате?:НЕ знам
Бихте ли намразили човека, който ви каже, че ви обича?:Не естествено
Някога били ли сте истински нещастен? Кога и защо?:МИ да маа не помня =)
Бихте ли направили всичко за приятел?:Да
Случвало ли се е да предадете приятел?:Мнее
Пихте ли пропушили или вече пушите? Защо?:Ми не щадя си дробчетата
Какво мислите за алкохола и наркотиците?:Алкохола го пия кат водичка аа дрогата мии с нея не се разбираме
Какво мислите за противоположния пол?:Мии има ии свесни индивиди
Как бихте постъпили, ако гаджето ви изневери?:Оо ще го пребия
Винаги ли държите на дадената дума?:МИ да през повечето случеи
Според вас какво е да си нахален?:Мии знам ли
Мислите ли че можете да бъдем приятели (с мен, GoodPerson). Защо?:Е че що да не можем? :)
Честно ли отговорихте на въпросите (тук поне бъдете честни)?:Да
Защо се заехте да отговаряте?:Искам да се запознаемм

Лигави въпроси:
Обичате ли ХЛЕБАРКИИИ?:НЕ
Как предпочитате динозавърското?:НА скара ест ^^
Искате ли да се запознаете с въшките?:Че аз вече ги познавамм
Обичате ли извънземните?:МИ да нали са роднини
Какви кламери предпочитате?:Метални
А листчета?:Цветни
Кабърчета?:Е цветки
Харесвате ли кукли БАРБИИИИИ?:МИ да всеки ден към 13:12 ч. започвам щурата игра с тях =)
Искате ли да ви отвлече извънземно?:Даа
А да се влюбите в четирикрако?:Не
Обичаш ли да ровиш в контейнера?:Сетествено,като втори дом ми е
Искаш ли да станеш мангал сериен убиец?:Ее аз вече съм
Искаш ли да целунеш жаба?:Акоо стане принц :))))
Какви пантофи предпочиташ?:Без подметка
Избери: Синя чехла шампион или побеснял охлюв патагонец?:Оо патакончетоо как иначе
Психо патка или психо крава?:Психо патка познавам една такава,ма и тя не знае дали е ПСИХО или ПАТКА
Попитай нещо някой:Аа какво викаш??
В кого предпочиташ да се влюбиш:Овца
какво предпочиташ:
червей с ябълка?
Харесваш ли изгнили круши?:Не
Как се казва последната бълха,с която се запозна?:Сара ^^
Какво искаш да станеш като пораснеш?:П-п-ПРИНЦЕСАА
А какво си сега?:МУХА
В кое даскало учиш-за червеи или за стоножки?:За стоножки
Колко чифта крака имаш?:32
Лексикон *конски копита* 531796
Върнете се в началото Go down
Mi.
Melody.
Melody.



Female
Брой мнения : 823
Age : 31
Местожителство : Дъ мидъл ъф дъ мидъл ъф ноууеър
Холик : Шоколадохолик, Потърохолик, Манджохолик
Tитли : Най-велик художник на извънземни
Най-забавен
Най-ийвъл майнд

Registration date : 18.09.2008

Лексикон *конски копита* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон *конски копита*   Лексикон *конски копита* Icon_minitimeВто Юли 13, 2010 3:22 pm

Име: Мирела
Прякор: Ми, моуст ъф дъ тайм
Години: 17, моуст ъф дъ тайм... иначе тли
Град:Средата на нищото (ака гълъбово, ама Гъгъбово звучи по - добре)
В кой клас си? 12 ту би
Къде учиш? Соу Васил Левски, град Гъгъбово
Любим предмет? ъ... Отсъствие по болест
Омразен предмет? МАТЕМАТИКА op
Учиш ли чужд език и какъв? Ангуийски
Хоби? Компютърстване
Спортуваш ли нещо? Блеене
Имаш ли си домашен любимец? 5 котки и 1 куче броят ли се?
Каква музика слушаш? Рок н стъф... Бия и на индъстриъл от време на време
Любима група? http://www.last.fm/user/MelodyMi
Любима песен? http://www.last.fm/user/MelodyMi
Любим певец? http://www.last.fm/user/MelodyMi
Любима певица? http://www.last.fm/user/MelodyMi
Любим филм? Ъ... Доста са...
Любим сериал? Доктор Ху, СН, Торчууд...
Любим актьор? Ъген - много са
Любима компютърна игра? Супер крава!
Какъв телефон имаш? Тухла
Как купонясвате? С малко хора, ама качествено
Каква е ключовата дума за един як купон? Приятели
Имате ли любим спорт? Натоварване на устата от говорене
От кой отбор сте? Дъ ууш тийм
Любим футболист? Ъ... Гацо Бацов
Skype? Уич уън?
ICQ? Цъ
Имаш ли си гадже? Цъ
Обичам: Нд, весели идиоти, якости, рандъмни хора...
Мразя: Тия, които се приемат твъъърде насериозно ии нямат капка лигня в себе си
Любимо цвете? Донт хав уън
Изневерявали ли сте някога? Ньоуп...
Любим сайт? Ъ... Идк
Любима марка кола? Астън Мартян н стъф
Суеверна/суеверен ли си? Ньоуп
Цвят на очите? Кафяв (ми ноу лайки)
Ръст? метър и... нещо xD
Цвят на косата? В момента - черна с орижавяващо червено
Последна клюка,която чу? Ъ... Я такива работи ни слушъм, мхм
Любим стил за обличане? Уът ай лайк
Любимо място? Парка или училище вечер, когато няма никой досаден... Или компютъра
Любима напитка? Спрррайт
Любима храна? Вкусна
Удряли ли сте шамар? Мда... Хората не трябва да ми вадят слушалките от ушите без мое позволение
Харесвате ли някого тайничко? о.О
Моята мечта е: Хееепи дееййс
Любим сезон: Лято/ Есен
Любим ден от седмицата? Събота
Първата целувка? С момиче (първата е и последна, нямам живот, да)
Любимо списание? Роулинг стоун
Любима книга? ХП xD
Любим писател/писателка? иидк
Любимо стихотворение: Нямам, не съм фен на поезията
Любим виц? Не ги помня тия манийки
Как си представяре вашия партньор? ... Свестен xD
Какво мислите за приятелството? Нещо велико, стига да намериш истински приятели
А за любовта? Има я в много форми
Какво според вас е животът? Манийка
Какво ще направите ако смъртният ви враг ви целуне? Ще зяпам тъпо и ще налитам на бой
Защо все пак живеете? За... Щото смъртта ми изглежда скучна
Вярвате ли в духове,призраци,извънземни и т.н. Мъхъ
Имали ли сте въшки? Не помня о.о
Обичате ли да мечтаете? Адски много
Смятате ли че мечтите са изпълними? Ай хоуп... Нищо не е невъзможно
Страх ли ви е от нещо? Не съм открила
Защо? Къз айм осъм
Какво мислите за възрастните? Скучни ора
Какво е отношението ви с тях? Добро
Ако се влюбите, бихте ли го признали пред себе си? Мда
Вашето мото? Всички жени са кучки, но не всички кучки са жени xD
Бихте ли сменили пола си? Защо? За ден - два, че да се видя като ммъж, ама си аресвам дъ презънт Ми
Какво ще направите, ако сте мулитмилиардер? Ще си купя Хепи дейс, ще сбера всичко НД и ще идем на пътишествийе
Какво ще направите, као ви отвлече мафията? Ще ги зяпам тъпо
Обичате ли животните ? Не особено
А малките деца? Не особено
Държите ли се естествено пред човека, когото обичате? Мъхъ?
Чувствали ли сте се някога излишен? Кога и защо? Да... Ама съм свикнала xD
Къде най често може да би срещне човек? Пред компиуутъла
Замисляли ли сте се някога върху смисъла на живота? До какъв извод стигнахте? Защо трябва да има смисъл?
Имате ли своя компания? Да?
Държите ли на нея? Да.
Какъв не искате да бъдете? Фйешънка
Какво или кой ви вбесява най-много? Фйешъните по без мозък
Идеалист ли сте? Хел ноу
Какви хора харесвате? Весели, лигави, на които мога да имам доверие
Можете ли да си внушите всичко? Даа
Завиждате ли на някого? На каго и защо? Завиждам... На хората, неживеещи в гъгъбово
Обичате ли негрите или сте расист? Не съм расист, АЗ СЪМ СЕКТАНТ xD
Обичате ли да си похапвате? Йъп
Мразите ли някого? Кого и защо? Мразя... много хора, мързи ме
Какво бихте предпочели: да излъжете или да премълчите? Да премълча
Какво правите с враговете си - съюзявате се с тях или ги премахвате? Съюзявам се
Опитвате ли се да подражавате на някого? На кого и защо? Не, страня от това
Коя е любимата ви държава? Англия, Франция (отчасти)...
Можете ли да пазите тайна? Да
Какво значи търпение? Имате ли го? Имам предостатъчно
Смятате ли се за много отворен? Не
Как сте със самочувствието? Няма да е зле да имам повечко
Имате ли комплекс за молоценност? А мания за величие? Мания за величие и комплекс за малоценност в едно xD
Харесвате ли името си? Да, обичам си го
Какво ще направите, ако сте завързан за железопътна релса, а влакът идва? Ще призова Хрис със скалпел
Искрен ли сте с хората? По принцип да
Бихте ли се превъзпитали? Не
Преценявате ли хората от пръв поглед? Понякога
Често ли грешите в преценките си? Да xD
Знаете ли нещо, което никой друг не знае? Да
Ако някой ви каже, че ви мрази, как бихте постъпили? Не би ми пукало особено... Всъщност зависи кой ми го е казал
Мислите ли и за утрешния ден? Рядко
Какво мислите за доносниците? Ай ноу лайки
А за подмазвачите? Ай дъбъл ноу лайки
Какво според вас е лъжата? Нещо наложително в някои случаи
Бихте ли сменили стар приятел за нов? Хел ноу
Какво търсите в хората: доброто или лошото? Доброто... Рядко го намирам доу
Бихте ли сменили родителите си? Не
Бихте ли казали на някого нещо, което не трябва да му казвате? Зависи какво
Бихте ли намразили човека, който ви каже, че ви обича? Не
Някога били ли сте истински нещастен? Кога и защо? Да... Мързи ме xD
Бихте ли направили всичко за приятел? Да
Случвало ли се е да предадете приятел? ... Не мисля
Пихте ли пропушили или вече пушите? Защо? Пушила съм, сега ааааааааааааааадски рядко
Какво мислите за алкохола и наркотиците?Алкохола- малки дози когато има къде да се пие - може, наркотици - не.
Какво мислите за противоположния пол? Той е... Противоположен
Как бихте постъпили, ако гаджето ви изневери? Ми майната му xD
Винаги ли държите на дадената дума? Старая се
Според вас какво е да си нахален? Да си мушиш носа, където не е работата
Мислите ли че можете да бъдем приятели (с мен, GoodPerson). Защо? Уай нот
Честно ли отговорихте на въпросите (тук поне бъдете честни)? Йъп?
Защо се заехте да отговаряте? Защото Хрис е виновна

Лигави въпроси:
Обичате ли ХЛЕБАРКИИИ? Само със сос!
Как предпочитате динозавърското? наПушено
Искате ли да се запознаете с въшките? Ама аз си имам домашни любимци въшки
Обичате ли извънземните? <3333
Какви кламери предпочитате? шарени и много
А листчета? Лепкащи
Кабърчета? Боцкащи
Харесвате ли кукли БАРБИИИИИ? ИУ ГЕТ ИТ ОФ ГЕТ ИТ ОФ ГЕТ ИТ ОФ
Искате ли да ви отвлече извънземно? Мъхъ и шъ станем бффта
А да се влюбите в четирикрако? Тва е на хрис специалитета
Обичаш ли да ровиш в контейнера? Изключително много
Искаш ли да станеш мангал сериен убиец? Без мангала пуийс
Искаш ли да целунеш жаба? Ако ще стане на нещо друго след това
Какви пантофи предпочиташ? Липсващи
Избери: Синя чехла шампион или побеснял охлюв патагонец? ООФЛЮЮХ
Психо патка или психо крава? Психо психар
Попитай нещо някой: Хей, Някой! Нещо?
В кого предпочиташ да се влюбиш:
Овца Х
Крава
Коза
Прасе
какво предпочиташ:
Ябълка с червей или червей с ябълка? Ябълка с ябълка
Харесваш ли изгнили круши? Ньоооооооууууу
Как се казва последната бълха,с която се запозна? Рошко
Какво искаш да станеш като пораснеш? Сериен убиец `пръст в устата`
А какво си сега? Сериен идиот
В кое даскало учиш-за червеи или за стоножки? За стоножжкиии
Колко чифта крака имаш? А, мързи ме да броя...
Върнете се в началото Go down
http://www.nenormali-v-daistvie.freeforumlife.com
Ди Ъпчих
Конска въшка
Конска въшка
Ди Ъпчих


Брой мнения : 102
Местожителство : Където бубълечки и динозаври ливс тугедър.
Tитли : Най-студенокръвен
Registration date : 13.12.2008

Лексикон *конски копита* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон *конски копита*   Лексикон *конски копита* Icon_minitimeВто Авг 10, 2010 11:44 am





Върнете се в началото Go down
http://prostotia.canadian-forum.com
Аня.
willow
Аня.


Female
Брой мнения : 3923
Age : 29
Холик : Всякакъв ^^
Tитли : Най-смахнат
Най-странен
Най-слънчев потребител
Най-засмян
Най-голям лигльо
Най-голям злобар
Най-голям бунтар
Най-болен мозък
Най-превзет

Registration date : 10.09.2008

Лексикон *конски копита* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон *конски копита*   Лексикон *конски копита* Icon_minitimeВто Мар 12, 2013 8:31 pm

Име: Яна
Прякор: Аня
Години: 18
Град: Смолян. Ама иначе съм от Луната. Честно!
В кой клас си? 12 х.х
Къде учиш? ПМГ "Васил Левски", Смолян
Любим предмет? Ммм... Трудна работа... Да речем: литература, биология, изобразително. Чат-пат и история.
Омразен предмет? География, математика, информатика, фвс.
Учиш ли чужд език и какъв? Ангийски и немски. И японски. х)
Хоби? Оф, да нямам задължения!! xD
Спортуваш ли нещо? Мързел! Много усилено.
Имаш ли си домашен любимец? Да. :)
Каква музика слушаш? Инструментал... келтик понякога. Понякога рок...
Любима група? Май нямам.
Любима песен? Winter light, повечето от филмчетата на Дисни...
Любим певец? Не знам?
Любима певица? ...
Любим филм? Into the Wild, Secret (тайвански), The Butterfly Effect 1, филмчетата на Дисни/Пиксар/Дриймуркс/Гибли, The Secret of Kells
Любим сериал? wtf
Любим актьор? Оффф... Джони Деп?
Любима компютърна игра? Пасианс. :))) Симс 2! Не знам, не играя.
Какъв телефон имаш? Nokia 6700 classic
Как купонясвате? Навън с приятели. Имам предвид навън, а не в заведения.
Каква е ключовата дума за един як купон? Лиготия, разбира се. ^^
Имате ли любим спорт? Плуване, алпинизъм, скално катерене, парашутизъм/скайдайвинг, рафтинг...
От кой отбор сте? На Извънземните! ^^
Любим футболист? мда...
Skype? Тайна-майна
ICQ? Прашасало...
Имаш ли си гадже? Не
Обичам: Япония, емотиконки, природата, стари неща, дървени мебели, прозорци, детството, цветовете, книгите, свещи, фотографията, шоколад, ръчно правени неща, семейството и приятелите, разбира се, девиантарт, да съм сама, Арда, романтизма, пиано, рисуването, фентъзи, шантави дрехи, да ме разбират и приемат, да мълча (дори и да не ви се вярва xD), да се лигавя, котката ми и ощее...
Мразя: себе си, да преча, да съм досадна, лицемерна, да обърквам конците, да ми е трудно, да ме мързи!!!!!, да не ми отговарят, да ме притискат да правя нещо, което не искам, да се излагам (ах, постоянно се случва xD), да говоря и правя глупости, математиката, модерните неща, да се чувствам гадно (за разлика от Меди, която обича xD) и т.н.
Любимо цвете? bluebells, всякакви горски цветя...
Изневерявали ли сте някога? не знам =D
Любим сайт? девиантарт, хулите, фликр, пинтерест, youtube, етси
Любима марка кола? каруца =DD пегас ; )
Суеверна/суеверен ли си? До известна степен.
Цвят на очите? Аз си вярвам, че са зелени, пък те какви са...
Ръст? ~160-170
Цвят на косата? Кестенява. :( Иначе истинската ми е оранжева. xD
Последна клюка,която чу? Ох. Да видииим... Хахах, братовчед ми не е ходил на училище. xD Ако се брои.
Любим стил за обличане? пъъъъънк, roxy, средновековие и разни още, дето не знам как да ги определя.
Любимо място? - на Луната, в гората, около водни басейни, в Арда
Любима напитка? обикновена вода, фрешове, сокове...
Любима храна? шоколад! нещо, готвено от мама ^^
Удряли ли сте шамар? възможно е. ама по-често си служа с ритници
Харесвате ли някого тайничко? неее
Моята мечта е: да имам призвание, да го открия и да не е нещо гадно. да съм добра с хората (и животните). да съм рижава и с лунички (не съвсем осъществимо към момента). да летя с въздушен балон, от онея големите. да посетя красиви места. да разбирам природата.
Любим сезон: лунен
Любим ден от седмицата? събота. мързеел! xD
Първата целувка? лалала
Любимо списание? уич (рофл) майтапя се. оф. нямам? може бии нешънал джиографик, ама не знам. аз там само снимките гледам, хахах.
Любима книга? Уу. Традиционните - Том Сойер, Без дом и Хайди. Още Момо и Тоби (новата ми любов), Полиана
Любим писател/писателка? Михаел Енде е готин. Обичам писатели, които като пишат проза, звучи като поезия. И пишат някво загадъчно романтично приказно!
Любимо стихотворение: Не ме измъчвайте така =(
Любим виц? Онзи за кока-колата и китайския, и магазина. xD оф. Юлето ми го каза. xD
Как си представяре вашия партньор? луд. х.х
Какво мислите за приятелството? ...
А за любовта? нищо
Какво според вас е животът? мъчение xD
Какво ще направите ако смъртният ви враг ви целуне? ще се гръмна xD или ще го накарам той да се гръмне. ^^
Защо все пак живеете? защото трябва. :( защото съм тук така или иначе. може би има защо все пак?
Вярвате ли в духове,призраци,извънземни и т.н. ох, да. the Good people! <333 (демек феи)
Имали ли сте въшки? не помня. възможно е
Обичате ли да мечтаете? обичам да върша нещо полезно :(
Смятате ли че мечтите са изпълними? да и го намирам за ужасно. xD
Страх ли ви е от нещо? от всичко. от хора. от разпити (хахахах, не че в момента не се подлагам на нещо подобно). от лошите неща. от сконфузените ситуации. от това да искаш да направиш нещо, а да не го правиш и така да нараняваш някого. или да го направиш, и пак да нараниш... от съдбата, която си ни връща всичко... от света навън
Защо? щоту съм проста
Какво мислите за възрастните? затворници
Какво е отношението ви с тях? разбираме се някак.
Ако се влюбите, бихте ли го признали пред себе си? ако е истински, надали. а в противен случай аз сама си го измислям, така че е ясно, че знам и няма защо да си признавам xD
Вашето мото? Напред! (и нагоре по възможност) >.<
Бихте ли сменили пола си? Защо? Да. По-намясто бих се чувствала май.
Какво ще направите, ако сте мулитмилиардер? Ще се скрия от хората!
Какво ще направите, као ви отвлече мафията? Ще се отчаям. Много.
Обичате ли животните? Да
А малките деца? Да
Държите ли се естествено пред човека, когото обичате? ,,,
Чувствали ли сте се някога излишен? Кога и защо? Да. Ми имам си причини (комплекси). рофл
Къде най често може да би срещне човек? В къщи, пред компютъра. Ама наистина често... за жалост.
Замисляли ли сте се някога върху смисъла на живота? До какъв извод стигнахте? не си спомням. xD
Имате ли своя компания? да
Държите ли на нея? да
Какъв не искате да бъдете? повърхностна, фешънка, използвачка, манипулаторка, егоистка, лицемерка, интригантка, пияница, наркоман, специалист по информатика (информатик?), скучен човек в костюм, убиец, мъчител, военен... мързел (макар че е очевидно, че съм), бездарен човек... някой, който се взима много насериозно (и това е факт) и така до утре
Какво или кой ви вбесява най-много? несправедливото отношение. да ме обиждат...
Идеалист ли сте? До известна степен да.
Какви хора харесвате? Такива, които не се плашат от самотата си.
Можете ли да си внушите всичко? не знам, но може би да...
Завиждате ли на някого? На каго и защо? Мхм, на някои хора, просто защото ми се виждат по-уравновесени от мен (drunk)
Обичате ли негрите или сте расист? Нямам нищо против негрите.
Обичате ли да си похапвате? не. само сладко!
Мразите ли някого? Кого и защо? Аня. Не се разбираме xD
Какво бихте предпочели: да излъжете или да премълчите? Зависи от случая
Какво правите с враговете си - съюзявате се с тях или ги премахвате? Странен въпрос. Игнорирам ги май...
Опитвате ли се да подражавате на някого? На кого и защо? Да, на хора, които харесвам. Макар и да знам, че така нищо не се постига...
Коя е любимата ви държава? Швейцария, Япония, Китай, България
Можете ли да пазите тайна? Само своя.
Какво значи търпение? Имате ли го? Хубаво и много полезно нещо. Имам го понякога, но рядко...
Смятате ли се за много отворен? Не
Как сте със самочувствието? Объркана работа
Имате ли комплекс за молоценност? А мания за величие? И двете
Харесвате ли името си? Бива. Искам да можех да си сменям името всеки ден. xD /както никовете в скайпа, хахах/
Какво ще направите, ако сте завързан за железопътна релса, а влакът идва? Ще се изплаша
Искрен ли сте с хората? Изобщо
Бихте ли се превъзпитали? Да
Преценявате ли хората от пръв поглед? Май да.
Често ли грешите в преценките си? Случва се
Знаете ли нещо, което никой друг не знае? не съм сигурна
Ако някой ви каже, че ви мрази, как бихте постъпили? бих се натъжила и бих питала защо
Мислите ли и за утрешния ден? мисля, което ми пречи да направя нещо в днешния
Какво мислите за доносниците? страхливци
А за подмазвачите? не държат на себе си
Какво според вас е лъжата? отбягване на истината, маскиране
Бихте ли сменили стар приятел за нов? не мисля
Какво търсите в хората: доброто или лошото? ..характерното
Бихте ли сменили родителите си? за нищо на света
Бихте ли казали на някого нещо, което не трябва да му казвате? ох, надали бих имала такова намерение, обаче ужасно често се изпускам и го правя без да искам
Бихте ли намразили човека, който ви каже, че ви обича? да и го правя
Някога били ли сте истински нещастен? Кога и защо? да
Бихте ли направили всичко за приятел? зависи кой е...
Случвало ли се е да предадете приятел? случвало ми се е да предам непознат и да постъпвам нечестно
Пихте ли пропушили или вече пушите? Защо? не, защото не ме привлича
Какво мислите за алкохола и наркотиците? бягство от реалността (тук се включват и компютрите и телевизията)
Какво мислите за противоположния пол? хора
Как бихте постъпили, ако гаджето ви изневери? ако много държа на него, ще се почувствам изключително зле
Винаги ли държите на дадената дума? никога xD
Според вас какво е да си нахален? да искаш повече, отколкото ти е дадено и да го правиш по досаден начин...
Мислите ли че можете да бъдем приятели (с мен, GoodPerson). Защо? Ми щом си гууд пърсън може
Честно ли отговорихте на въпросите (тук поне бъдете честни)? Мисля, че да
Защо се заехте да отговаряте? Защото не знам какво да правя

Лигави въпроси:
Обичате ли ХЛЕБАРКИИИ? отдавна ги отказах. сега стоят в една кутия под леглото, изпаднали в летаргия
Как предпочитате динозавърското? Живо, на крака, неопечено, неготвено, ненарязано и т.н.
Искате ли да се запознаете с въшките? не, мисля, че ще бъдат доста дребнави xD
Обичате ли извънземните? Да, те са ми братя!
Какви кламери предпочитате? Шарениииии!
А листчета? Шаренииииииии!
Кабърчета? Пак, пак!
Харесвате ли кукли БАРБИИИИИ? Като малка много ги харесвах. Сега съвсем спокойно си живея без тях.
Искате ли да ви отвлече извънземно? Не, ще бъде страшно!
А да се влюбите в четирикрако? Не, ще бъде странно!
Обичаш ли да ровиш в контейнера? Понякога...
Искаш ли да станеш мангал сериен убиец? Сериен убиец може.
Искаш ли да целунеш жаба? Само ако не се превърне в принцеса!
Какви пантофи предпочиташ? Розови! х)
Избери: Синя чехла шампион или побеснял охлюв патагонец? Офлююююх.
Психо патка или психо крава? - Психо патка.
Попитай нещо някой: Някой, от коя планета идваш?
В кого предпочиташ да се влюбиш: Уфсъ
Овца
Крава
Коза
Прасе
какво предпочиташ:
Ябълка с червей или червей с ябълка? Червей с ябълка. Симпатяга!
Харесваш ли изгнили круши? Да, имат много приятен цвят. х)
Как се казва последната бълха,с която се запозна? Ралица.
Какво искаш да станеш като пораснеш? Жираф с тиранти
А какво си сега? Куче
В кое даскало учиш-за червеи или за стоножки? За пандишпанови кексчета
Колко чифта крака имаш? 4

Чао!
Върнете се в началото Go down
http://www.harrypotterfans.yourme.net
Sponsored content





Лексикон *конски копита* Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон *конски копита*   Лексикон *конски копита* Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лексикон *конски копита*
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Brumbilq :: Нататък... :: Ние извънземните-
Идете на: