Brumbilq
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brumbilq

Тра-ла-ла :)
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Специални благодарности ^^

Go down 
+2
Аня.
Flawless
6 posters
АвторСъобщение
Flawless
Admin
Admin
Flawless


Female
Брой мнения : 1372
Age : 29
Местожителство : where the nightmares are real.
Tитли : Най-голям шантавел
Най-печената админка
Най-велик художник на извънземни
Най-изразяваш емоциите си
Най-депресарски настроения

Registration date : 10.09.2008

Специални благодарности ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Специални благодарности ^^   Специални благодарности ^^ Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 4:57 pm

Такаааа,искам да кажа (напиша,хъх) няколко думи.
Искам да благодаря на абсолютно всички в този форум.Без вас,аз щях да съм си останала бездарна зубърка,която грам не се лигави.Вие ме променихте,за което много се радвам.
Като за начало,искам да благодаря на Сти,която ме зариби по "Здрач".Искам да благодаря на Поли и Аня,без които форумът hogwartsbg нямаше да го има,нищо,че е позападнал.Също така специални благодарности на Муфи и Аня(отново тя,да),без които пък нямаше да съществува Бръмбиля.Иии накрая,но не на последно място слагам Мирето,без която щях да умирам от скука и да си остана тъпа xD И другите да не се засягат,че ги няма.Благодаря на всички,които са регистрирани в този форум и се лигавят пълноценно.Иии стига толкова с моите "речи",че сигурно се шашнахте вече xD
Мишелия ^^
Върнете се в началото Go down
Аня.
willow
Аня.


Female
Брой мнения : 3923
Age : 29
Холик : Всякакъв ^^
Tитли : Най-смахнат
Най-странен
Най-слънчев потребител
Най-засмян
Най-голям лигльо
Най-голям злобар
Най-голям бунтар
Най-болен мозък
Най-превзет

Registration date : 10.09.2008

Специални благодарности ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Специални благодарности ^^   Специални благодарности ^^ Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 5:31 pm

Йее!! ^^ *прегръща Мишелдрона*

И аз ще се възползвам да благодаря на някои хорица. ^^
Искам като заначало да благодаря на Вели. /най-старата админка на ХПфенс/. Чудите се защо нали? Ами помислете си... ако тя не беше създала форума щяхме ли да се познаваме?! НЕ!
Искам да благодаря на Мишелия, заради прекрасната й трогателна реч *през сълзи*. Също така за невероятното й лигаво съществование, което милиони пъти ме е карало да се усмихвам и да си умирам от смях. На всички Бръмнали също(Муфи, Сти, Фифи, Нели, Присила, Вели, Поля, Стел, Mиша, Хрис). Вие, братя мои, сте хората, които оцветяват денят ми и вкарват поне малко светлина в скучният ми и еднообразен живот... В интернет намерих страшно много приятели и хора, близки по лиготия, душа и сърце. ^^ *ридае и прегръща всички*
Специални благодарности на Поля! Най-слънчевото слънце, което може да съществува!
Благодарности и на Мирела. Без нея 3-тата мисия изобщо нямаше да същесъвува и доста смях щеше да се спести и да не излезе никога от устите ни...
Адски, адски много искам да благодаря на Юлето! За всичко! Първо, за това, че без нея ХПфенс нямаше да стигне до тук, без нея щях да съм изгубилa и последната си надежда, и без нея нямаше да съм същата.
На Мъри, невероятно много благодарности! Странна, необикновена, вълшебна, както и всички вас... 2 години живях с мисълтта, че някъде там съществува едно такова прекрасно момиче... и това ме крепеше през дните, когато ме заливаше отчаянието...
На всички, всички в ХПфенс и Бръмбиля!
Наистина нямаше да бъдем същите едни без други... ^^
Обичам виииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии!

Аня ^^
Върнете се в началото Go down
http://www.harrypotterfans.yourme.net
Ло ^^
Бръмнал грамофон на извънземни шарени червеи,потомци на слоновете с чорапи
Бръмнал грамофон на извънземни шарени червеи,потомци на слоновете с чорапи
Ло ^^


Female
Брой мнения : 520
Age : 27
Местожителство : На планетата Бръм О.о
Tитли : Будилник на форума ^^
Най-активен

Registration date : 11.09.2008

Специални благодарности ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Специални благодарности ^^   Специални благодарности ^^ Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 8:09 pm

Аз искам да благодаря първо на Мимито, защото тя ми каза за ХП Фенс. Второ искам да благодаря на админките на ХП Фенс, които поддържаха форума и благодарение на тях влзяох в БУ. Следващата стъпка беше да се регна в Бръмбиля. И от двата форума намерих мн приятни хора (sun) А най-най-най-най-много искам да благдаря на Пчих, Миша и Муфи, които създадоха този форум. Благодарение на БУ и Бръмбиля открих лигавата си страна,която досега не смятах, че е съществувала. Също искам да дам специални благодарности на Ми, защото е хп забавен човек и ми помага с фотошопа.Обичам и всички други бръмбилци. За всеки един от вас имам поне едно нещо да кажа, но просто тр да напиша роман.

ОБИЧАМ ВИИИИИ <3333333333333333
Върнете се в началото Go down
Greeny
Pandalover.
Pandalover.



Male
Брой мнения : 4100
Age : 29
Холик : Зеленохолик, Мързелохолик, Хелоуинохолик...
Tитли : Будилник на форума ^^
Най-активен
Най-депресарски настроения
Най-голям лакомник
Най-превзет

Registration date : 13.09.2008

Специални благодарности ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Специални благодарности ^^   Специални благодарности ^^ Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 8:22 pm

Аз пък съм най най най най /и така до безкрай/ благодарна на един непознат абонат в скайп благодарение на който открих хпфанс и от там се запознах със всички вас супер невероятни хора.Вие ме изумявате с всеки ден...нямам богата реч и няма да пиша цяла книга тука .Чисто и просто ще кажа БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВИ!!! не искам да изброявам защото ще трябва да изброя всички и то н само с една причина.Като например на Аня че е толкова лъчезарен човек винаги се намира с какво да разсмее човек,че е създала бръбиля,че е супер откачена и забавна и още милиони неща.На Юлето че е създала хпфанс че е толкова позитивен човек,че ъъъ ,че обича всички и постоянно ни подкрепя.На Миш..че не я познавам толкова добре но все пак си я обичам и все ще намери как да те разсмее /май за всички едно и също пиша/ че се справя супер добра с поддържането на форума.На Сти която тоооолкова мрази немския но все е позитивна и супер оригинална.На Ми най много и благодаря за вещицата която тооооокова много си обичам^^ също така че редовно ми подарява нова базука +) и за това че ме запали по подрънкващия китаец и още за милиони неща.И ето че изписах роман...млъквам благодаря на всички вас хора които толкова много обичам^^


Последната промяна е направена от ^хупси^ на Пон Окт 27, 2008 8:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Flawless
Admin
Admin
Flawless


Female
Брой мнения : 1372
Age : 29
Местожителство : where the nightmares are real.
Tитли : Най-голям шантавел
Най-печената админка
Най-велик художник на извънземни
Най-изразяваш емоциите си
Най-депресарски настроения

Registration date : 10.09.2008

Специални благодарности ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Специални благодарности ^^   Специални благодарности ^^ Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 8:47 pm

Боже...просълзих се.Наистина,вие може да сте хора от нета,да не сме се виждали никога на живо,но сте толкова печени,слънчеви,лъчезарни,забавни и т.н.,че ми се иска да се познаваме по-добре и да не се разделяме никога.Какво щях да правя без вас?Вие всичките значите много за мен.
И така да не пускам просто ей-така сълзливо и ревливо мнение ще благодаря също и на Юлето,без която всъщност нямаше да ви познавам.От нея разбрах за хпфенс,а от там познавам всички(е,има някои и от хекса).Просто...наистина се радвам,че ви познавам всичките и ще го повторя още хиляда пъти ако трябва :huuuuuuug: ВЕЛИКИ СТЕ И ВИ ОБИЧАМ ВСИЧКИ!

Специални благодарности ^^ Hug_by_Ribera
Върнете се в началото Go down
Аня.
willow
Аня.


Female
Брой мнения : 3923
Age : 29
Холик : Всякакъв ^^
Tитли : Най-смахнат
Най-странен
Най-слънчев потребител
Най-засмян
Най-голям лигльо
Най-голям злобар
Най-голям бунтар
Най-болен мозък
Най-превзет

Registration date : 10.09.2008

Специални благодарности ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Специални благодарности ^^   Специални благодарности ^^ Icon_minitimeВто Окт 28, 2008 6:55 pm

Една наистина смислена тема в тоя форум. ^^ И може би единствената...

:huuuuuuug: :huuuuuuug: :huuuuuuug: :huuuuuuug: :huuuuuuug: :huuuuuuug: :huuuuuuug: :huuuuuuug: :huuuuuuug: :huuuuuuug: :huuuuuuug:
Върнете се в началото Go down
http://www.harrypotterfans.yourme.net
Nightmare...
moonlight^
moonlight^
Nightmare...


Female
Брой мнения : 89
Age : 27
Местожителство : рафта с прашните книги.
Холик : Шоколадохолик
Tитли : Най-нередовен
Най-заядлив

Registration date : 10.09.2008

Специални благодарности ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Специални благодарности ^^   Специални благодарности ^^ Icon_minitimeСря Окт 29, 2008 3:13 pm

Цитат :
Аз искам да благодаря първо на Мимито, защото тя ми каза за ХП Фенс...
А кой я зариби нея,а? :385: Специални благодарности ^^ 13922
Ъзи като едно лошо дете няма да благодаря на никой и нищо. ^^
А,да. СЕТИХ СЕ!!!
Благодаря на единствения и неповториииим....*тук всички се смълчават*...шоколад ^^
Защото той ме опази да не се спукам по шевовете от радост и смях винаги когато съм с вас. ^^
И ако не бяхте толкова страхотни щях искрено да ви намразя. ^^ Всичките до последното изшизофренясало извънземно.^^
Върнете се в началото Go down
Хъбъб
Бръмбихолик
Бръмбихолик



Female
Брой мнения : 270
Age : 30
Местожителство : Somewhere over the rainbow...
Холик : Здрачохолик, Шоколадохолик...
Tитли : Най-оригинален
Най-готин профил
Най-готин хелоуински профил
Най-пристрастен към шоколада
Най-голям злобар
Най-странен

Registration date : 11.09.2008

Специални благодарности ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Специални благодарности ^^   Специални благодарности ^^ Icon_minitimeЧет Окт 30, 2008 6:45 pm

Йеееей, и мене ме има в благодарствените слова, да не повярваш xD
Ъъъ... мързи ме, така че ще кажа само...

ОБИЧАМ ВИИИИИ!!! (хъг)(хъг)(хъг)... (хъг в период)
Върнете се в началото Go down
http://www.hpfans-bg.com
Sponsored content





Специални благодарности ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Специални благодарности ^^   Специални благодарности ^^ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Специални благодарности ^^
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Brumbilq :: Бля - Бля :: Кощче =P-
Идете на: