Brumbilq
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brumbilq

Тра-ла-ла :)
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Класът ви - колектив или...

Go down 
+9
Mi.
Freak.
Dulce_Amargo
Ло ^^
Dark_Queen
Хъбъб
Greeny
Жуфи
Аня.
13 posters
АвторСъобщение
Аня.
willow
Аня.


Female
Брой мнения : 3923
Age : 29
Холик : Всякакъв ^^
Tитли : Най-смахнат
Най-странен
Най-слънчев потребител
Най-засмян
Най-голям лигльо
Най-голям злобар
Най-голям бунтар
Най-болен мозък
Най-превзет

Registration date : 10.09.2008

Класът ви - колектив или... Empty
ПисанеЗаглавие: Класът ви - колектив или...   Класът ви - колектив или... Icon_minitimeСъб Ное 15, 2008 11:52 am

...неколектив. Класът ви - колектив или... 13922 Не можах да го измисля...
Та кажете по 2 приказки за класа си. :ninja:

Моя е върхотевичен и всички са супер готини и откачени :sini4ko2:


Последната промяна е направена от Shadow на Вто Дек 30, 2008 7:50 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.harrypotterfans.yourme.net
Жуфи
Бръмбихолик
Бръмбихолик
Жуфи


Брой мнения : 527
Tитли : Най-използващ емотиконки
Registration date : 12.09.2008

Класът ви - колектив или... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класът ви - колектив или...   Класът ви - колектив или... Icon_minitimeСъб Ное 15, 2008 12:22 pm

Общо взето са симпатяги всичките.
Преди години винаги бяхме разделени на 56 групички и се мразехме взаимно, ама после ни дойде акъла в главата и ся уж не се караме.
Някои хора са ужасно досадни, други пък се мислят за забавни (и в някой случаи са, по дяволите >.< ) аа ... другите са ФЕШЪНИ, ФЕШЪНИ, ФЕШЪНИ ... и метъли, дето слушат Токио Хотел <\3
Почти всички момичета са влюбени в едно момче. Той е голям симпатяга, ама чак пък толкова.. Ее.. да.
И тва е. Симпатяги. хД
Върнете се в началото Go down
Greeny
Pandalover.
Pandalover.



Male
Брой мнения : 4100
Age : 29
Холик : Зеленохолик, Мързелохолик, Хелоуинохолик...
Tитли : Будилник на форума ^^
Най-активен
Най-депресарски настроения
Най-голям лакомник
Най-превзет

Registration date : 13.09.2008

Класът ви - колектив или... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класът ви - колектив или...   Класът ви - колектив или... Icon_minitimeСъб Ное 15, 2008 5:33 pm

Моят клас е супер разнообразен..имаме си зубъри имаме крал и кралица...и то няколко..имаме си откачени в добрия смисъл и откачени в лошия имаме си всичко зли добри тихи,шумни...всииииичко
Върнете се в началото Go down
Хъбъб
Бръмбихолик
Бръмбихолик



Female
Брой мнения : 270
Age : 30
Местожителство : Somewhere over the rainbow...
Холик : Здрачохолик, Шоколадохолик...
Tитли : Най-оригинален
Най-готин профил
Най-готин хелоуински профил
Най-пристрастен към шоколада
Най-голям злобар
Най-странен

Registration date : 11.09.2008

Класът ви - колектив или... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класът ви - колектив или...   Класът ви - колектив или... Icon_minitimeСъб Ное 15, 2008 6:00 pm

В началото на годината мислех, че класа ми кърти мивки... ама нъц
След месец и половина заедно всички си показаха наистина характера. Въпреки, че все пак не е толкова зле... Има пет-шест готини хора, с които се размотавам и заедно се чупим от часове... Има двама подмазвачи, които обикновено се избиват, докато спорят кой да отиде до домакинката, за да вземе касетофона или пък да вземе тебешир... Има групичка задръстени момчета, които говорят само помежду си и ако ги заговориш те гледат като безполезно изкопаемо... Поне в класа нямаме фешъни... Имаме една зубърка, която е супер злобна и се мисли за нещо повече от другите... Ама като цяло класа ми не е толкова лош... абе върши работа... все пак ще съм с тях само... пет години ^^
Върнете се в началото Go down
http://www.hpfans-bg.com
Dark_Queen
Побеснял охлюв-патагонец
Побеснял охлюв-патагонец
Dark_Queen


Female
Брой мнения : 241
Age : 27
Местожителство : In the Magic world
Tитли : Никакви о.О
Registration date : 03.10.2008

Класът ви - колектив или... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класът ви - колектив или...   Класът ви - колектив или... Icon_minitimeСъб Ное 15, 2008 6:44 pm

Рядко се караме. По точно две момичета се карат. Тогава и класът се разделя на две.
Но иначе сме си супер. Задружни сме и приятели. Е не най-добри, но си помагаме. Досадници има. Зубъри има. Фъшъни има. Подмазачи има. Щуряци има. Но всички се обичаме.
Върнете се в началото Go down
Ло ^^
Бръмнал грамофон на извънземни шарени червеи,потомци на слоновете с чорапи
Бръмнал грамофон на извънземни шарени червеи,потомци на слоновете с чорапи
Ло ^^


Female
Брой мнения : 520
Age : 27
Местожителство : На планетата Бръм О.о
Tитли : Будилник на форума ^^
Най-активен

Registration date : 11.09.2008

Класът ви - колектив или... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класът ви - колектив или...   Класът ви - колектив или... Icon_minitimeСъб Ное 15, 2008 7:50 pm

Моят клас е най-якия от вясички 6 класове. Но честно казано понякога сме на групички. И това е СТРАШНО тъпо. Сякаш не се познаваме...
Върнете се в началото Go down
Dulce_Amargo
Идиотче под прикритие
Идиотче под прикритие
Dulce_Amargo


Female
Брой мнения : 39
Age : 28
Местожителство : В слънчогледа на музиката =)
Холик : Творческа личност =)
Tитли : Никакви о.О
Registration date : 22.12.2008

Класът ви - колектив или... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класът ви - колектив или...   Класът ви - колектив или... Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 5:27 pm

Класът ми е страшен! Мн го харесвам и честно казано незнам дали ше мога да се разделя с него...Хората са яки-няя фешъни обаче там всички сме мноо амбициозни-абе бележкарчета...Ама не ни се учи,а искаме 6 :schock: Хората са свестни...
Върнете се в началото Go down
http://school.4forum.biz/
Freak.
Новак с цайси
Новак с цайси
Freak.


Female
Брой мнения : 29
Age : 29
Tитли : Никакви о.О
Registration date : 15.02.2009

Класът ви - колектив или... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класът ви - колектив или...   Класът ви - колектив или... Icon_minitimeНед Фев 15, 2009 2:06 pm

Класът ми о.О Ние сме за лудницата...БУКВАЛНО! Ама сме задружни. Винаги. Даже миналата година изгонихме една даскалица, ама тя си беше ебаси aki ... Даже сега се замислям дали да не си направим табелка "Crazy people". ^^
Върнете се в началото Go down
Mi.
Melody.
Melody.



Female
Брой мнения : 823
Age : 31
Местожителство : Дъ мидъл ъф дъ мидъл ъф ноууеър
Холик : Шоколадохолик, Потърохолик, Манджохолик
Tитли : Най-велик художник на извънземни
Най-забавен
Най-ийвъл майнд

Registration date : 18.09.2008

Класът ви - колектив или... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класът ви - колектив или...   Класът ви - колектив или... Icon_minitimeНед Фев 15, 2009 2:51 pm

Класа ми... Съкс. По всички критерии... То друго освен фешън чалгарчета няма ( да и за момчетата става въпрос)
Ние сме ... Ъ ... 4 момичета, които уж сме заедно, ама аз пак не мога да понасям едното, другото ми е безразлично, а с третото сме заедно, щото и преди бяхме в едно даскало х.х
На групи сме, всички са с ужасни характери (въпреки, че признавам понякога ми става и весело), нахални, имат самочувствие до небето, обаче нямат и грамче покритие... Мога да си продължавам...
Та така де... `благославя мп4то` С музика си преживя(ва)м
Върнете се в началото Go down
http://www.nenormali-v-daistvie.freeforumlife.com
pot1r4y
Психо Патка
Психо Патка
pot1r4y


Male
Брой мнения : 191
Age : 28
Холик : Потърохолик , Музикохолик , Чатохолик
Tитли : Никакви о.О
Registration date : 13.12.2008

Класът ви - колектив или... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класът ви - колектив или...   Класът ви - колектив или... Icon_minitimeСря Апр 01, 2009 10:24 pm

Класът ми Рлз ^^ С изключение на двама-трима, всички са нормални. Ние сме крейзи ^^ До сега сме гонили *мисли* 4 учителки - 2 начални, една по рисуване и една по физическо xD Оу, и една по музика. Беше един зъбат кон с мухлясали зъби. Мдам, ние рлз =)
Върнете се в началото Go down
Nevska
Хипопотам с фибички
Хипопотам с фибички
Nevska


Female
Брой мнения : 176
Age : 29
Местожителство : Монтана.
Холик : Месохолик *-*
Tитли : Най-готин хелоуински профил
Registration date : 10.04.2009

Класът ви - колектив или... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класът ви - колектив или...   Класът ви - колектив или... Icon_minitimeПон Май 04, 2009 2:03 pm

Мии моя клас го познавам от септември 2008... отначалото си бяхме някък безразлични. Всички си бяха по групи в зависимост от това откъде идват, какво харесват и бла бла бла... сега се опознахме повече с останалите и като че ли станахме... колектив... като изключим 1-2 индивида на които почти им не помним лицата... иначе мой клас рулз ^_^
Върнете се в началото Go down
Greeny
Pandalover.
Pandalover.



Male
Брой мнения : 4100
Age : 29
Холик : Зеленохолик, Мързелохолик, Хелоуинохолик...
Tитли : Будилник на форума ^^
Най-активен
Най-депресарски настроения
Най-голям лакомник
Най-превзет

Registration date : 13.09.2008

Класът ви - колектив или... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класът ви - колектив или...   Класът ви - колектив или... Icon_minitimeПон Май 04, 2009 3:24 pm

*прави си едит на предишното мнение в ново мнение*
Моя клас го мразя...ние сме по всички критерии най-...най-умни, с най-много произшествия и тн. Ама тва само за пред даскалите иначе като хора всички тоооолкова се промениха от миналата година. ДО ЕДИН СА ФЕШЪНИ. Има точно 2-ма нормални, мое височество аз и една дето много ме радваше като дойде в моя клас ама вече малко не я понасям щото ме изместви във всичко в което ме бива...та да...
Върнете се в началото Go down
reni1105
Новак с цайси
Новак с цайси
reni1105


Female
Брой мнения : 27
Age : 28
Tитли : Никакви о.О
Registration date : 23.06.2009

Класът ви - колектив или... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класът ви - колектив или...   Класът ви - колектив или... Icon_minitimeСря Юни 24, 2009 8:21 pm

Ми моя клас си е на групички.Ние сме си 4 приятелки па другите си се делят.Има си фешъни,чалгарчета,метали абе от сичко по много.Ние си сме в добри отношения и с другите де ама аз,Цвети,Ива и Севда сме си най-добрите приятелки и страшно се обичаме.Даже си имаме и курви абе както казах от сичко по много.Понякога си помагаме ама има разни идиоти на които самочувствието им е до небето и не виждат по-далече от носа си и се подиграват на другите ама навсякъде ги има.Иначе по-голямата част сме си задружни като изключим "богаташите" клсът е готин.
Върнете се в началото Go down
baru
Joker.
Joker.
baru


Male
Брой мнения : 313
Tитли : Най-болен мозък
Най-розов

Registration date : 21.07.2009

Класът ви - колектив или... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класът ви - колектив или...   Класът ви - колектив или... Icon_minitimeСря Юли 29, 2009 2:56 am

Nevska написа:
Мии моя клас го познавам от септември 2008... отначалото си бяхме някък безразлични. Всички си бяха по групи в зависимост от това откъде идват, какво харесват и бла бла бла... сега се опознахме повече с останалите и като че ли станахме... колектив... като изключим 1-2 индивида на които почти им не помним лицата... иначе мой клас рулз ^_^

Нали... О.о

Пък аз не го харесвам изобщо... х.х
Всички са некви фешънчета и....ъъъ....тъпи са ..
:crying:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Класът ви - колектив или... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класът ви - колектив или...   Класът ви - колектив или... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Класът ви - колектив или...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Brumbilq :: Нататък... :: Бъбрилня ^^-
Идете на: